apartment - en to ca translation catalogue (892 entries)

en: Record Updated Successfully
ca: Registre actualitzat amb èxit

en: Access Right Settings
ca: Accediu als paràmetres de la dreta

en: Menu
ca: Menú

en: Member
ca: Membre

en: Staff Member
ca: Membre del personal

en: Accountant
ca: Comptador

en: Resident Unit
ca: Unitat resident

en: Committee Member
ca: Membre del Comitè

en: Staff Management
ca: Gestió del personal

en: Visitor Manage
ca: Gestió de visitants

en: Notice And Event
ca: Avís i esdeveniment

en: Complaint
ca: Queixa

en: Parking Manager
ca: Gerent d'estacionament

en: Services
ca: Serveis

en: Facility
ca: Facilitat

en: Accounts
ca: Comptes

en: Assets / Inventory Tracker
ca: Actius / seguiment d'inventari

en: Message
ca: Missatge

en: Profile
ca: Perfil

en: FAQ
ca: Preguntes freqüents

en: Society Rules
ca: Regles de la societat

en: Gallery
ca: Galeria

en: Save
ca: Desa

en: First Name
ca: Nom

en: Middle Name
ca: Segon nom

en: Last Name
ca: Cognom

en: Gender
ca: Gènere

en: Male
ca: Home

en: Female
ca: Dona

en: Date of birth
ca: Data de naixement

en: Badge ID
ca: Identificador de la insígnia

en: Qualification
ca: Qualificació

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Mobile Number
ca: Número de mòbil

en: Address
ca: adreça

en: City
ca: ciutat

en: State
ca: Estat

en: Country
ca: País

en: Zip Code
ca: Codi ZIP

en: User Name
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Image
ca: Imatge

en: Upload image
ca: Penja la imatge

en: Add Accountant
ca: Afegeix un comptador

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG & GIF files are allowed!.
ca: Ho sentim, només es permeten fitxers JPG, JPEG, PNG i GIF.

en: Username Or Emailid Already Exist.
ca: El nom d'usuari o el correu electrònic ja existeixen.

en: Record inserted successfully
ca: El registre s'ha inserit correctament

en: Record updated successfully.
ca: S'ha actualitzat correctament el registre.

en: Record deleted successfully
ca: El registre s'ha eliminat correctament

en: Accountant List
ca: Llista de comptadors

en: Edit Accountant
ca: Edita el comptador

en: Photo
ca: foto

en: Name
ca: Nom

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Do you really want to delete this record?
ca: Segur que voleu eliminar aquest registre?

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Charge Period
ca: Període de càrrec

en: One Time
ca: Una vegada

en: Monthly
ca: Mensual

en: Quarterly
ca: Trimestral

en: Yearly
ca: Anual

en: Select Invoice Option
ca: Seleccioneu l'opció de factura

en: All Member
ca: Tots els membres

en: Building Member
ca: Membre de la construcció

en: Unit Category Member
ca: Membre de la categoria unitària

en: One Member
ca: Un membre

en: Building
ca: Edifici

en: Select Building
ca: Seleccioneu l'edifici

en: Unit Category
ca: Categoria d'unitats

en: Select Unit Category
ca: Seleccioneu una categoria d'unitats

en: Unit
ca: Unitat

en: Select Unit Name
ca: Selecciona un nom d'unitat

en: Select Member
ca: Selecciona un membre

en: Charges
ca: Càrrecs

en: Maintenance Charges
ca: Despeses de manteniment

en: Add Or Remove
ca: Afegeix o suprimeix

en: Charge Calculate By
ca: Càlcul de càrrec mitjançant

en: Measurement Charge
ca: Càrrec de mesura

en: Charges Payment
ca: Pagament de càrrecs

en: Charges Amount
ca: Import de càrrecs

en: Charges Entry Label
ca: Taxa d'entrada de càrrecs

en: Add Charges Entry
ca: Afegeix una entrada de càrrecs

en: Discount Amount
ca: Quantitat de descompte

en: Amount After Discount
ca: Import després del descompte

en: Tax
ca: Impost

en: Select Tax
ca: Seleccioneu l'impost

en: Add More Tax
ca: Afegiu més impostos

en: Tax Amount
ca: Import fiscal

en: Total Amount
ca: Suma total

en: Description
ca: Descripció

en: Save Charges
ca: Desa els càrrecs

en: Save Charges & Update Invoice
ca: Desa els càrrecs i actualitza la factura

en: Save Charges & Create Invoice
ca: Desa els càrrecs i Creeu la factura

en: Expense Type
ca: Tipus de despeses

en: Select Expense Type
ca: Seleccioneu Tipus de despeses

en: Vendor Name
ca: Nom del venedor

en: Bill Date
ca: Data de facturació

en: Amount
ca: Import

en: Payment Date
ca: Data de pagament

en: save
ca: guardar

en: Add Expense
ca: Afegeix despeses

en: Expense type
ca: Tipus de despesa

en: View Invoice
ca: Mostra la factura

en: Payment Successfully
ca: Pagament amb èxit

en: Invoice List
ca: Llista de factures

en: Charges List
ca: Llista de càrrecs

en: Edit Charges
ca: Edita els càrrecs

en: Add Charges
ca: Afegeix càrrecs

en: Expense List
ca: Llista de despeses

en: Edit Expense
ca: Edita la despesa

en: Invoice Number
ca: Nombre de factura

en: Member Name
ca: Nom de membre

en: Charge Type
ca: Tipus de càrrega

en: Charge Calculate By
ca: Càlcul de càrrec mitjançant

en: Due Amount
ca: Import determinat

en: Paid Amount
ca: Import pagat

en: Payment Status
ca: Estat del pagament

en: From Date
ca: A partir de la data

en: To Date
ca: Quedar

en: Unpaid
ca: No remunerat

en: Fully Paid
ca: Totalment pagat

en: Partially Paid
ca: Parcialment pagat

en: Add Income
ca: Afegiu Ingressos

en: Print Payment Receipt
ca: Imprimir rebut de pagament

en: Charges type
ca: Tipus de càrrecs

en: Total Amount
ca: Suma total

en: Created Date
ca: Data creada

en: Asset No
ca: Activitat núm

en: Asset Name
ca: Nom de l'actiu

en: Asset Category
ca: Categoria d'actius

en: Select Asset Category
ca: Selecciona la categoria d'actius

en: Select A Facility To Book
ca: Seleccioneu una facilitat per reservar

en: Select Facility
ca: Seleccioneu Facilitat

en: Purchase Date
ca: Data de compra

en: Asset Cost
ca: Cost d'actius

en: Add Asset
ca: Afegiu actius

en: Inventory Name
ca: Nom de l'inventari

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Select Unit
ca: Seleccioneu Unitat

en: Add Inventory
ca: Afegiu inventari

en: Asset List
ca: Llista d'actius

en: Edit Asset
ca: Edita l'actiu

en: Inventory List
ca: Llista d'inventaris

en: Edit Inventory
ca: Edita l'inventari

en: Facility Name
ca: Nom de la instal·lació

en: Asset Date
ca: Data d'actiu

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Committee Member List
ca: Llista de membres del Comitè

en: Designation
ca: Designació

en: Building Name
ca: Nom de l'edifici

en: Unit Name
ca: Nom de la unitat

en: View Details
ca: Veure detalls

en: Nature
ca: Naturalesa

en: Complain
ca: Es queixen

en: Suggestion
ca: Suggeriment

en: Request
ca: Sol·licitud

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Escriviu

en: Society
ca: Societat

en: Category
ca: Categoria

en: Select Category
ca: Selecciona la categoria

en: Status
ca: Estat

en: Open
ca: Obert

en: Close
ca: Tanca

en: Complain Date
ca: Data de queixa

en: Resolution
ca: Resolució

en: Submit
ca: Presentar

en: Complain List
ca: Llista de queixes

en: Edit Complain
ca: Edita reclama

en: Add Complain
ca: Afegiu una queixa

en: Created By
ca: Creat per

en: View
ca: Veure

en: Members
ca: Membres

en: Committee
ca: Comitè

en: Buildings
ca: Edificis

en: Notice
ca: Avís

en: Notice Title
ca: Títol de l'anunci

en: No Notice Found
ca: No s'ha trobat cap avís

en: Complain Title
ca: Títol de queixa

en: No Complains Found
ca: No s'ha trobat cap queixa

en: Calendar
ca: Calendari

en: Buildings Units
ca: Unitats d'edificis

en: No Building Units Found
ca: No s'ha trobat cap Unitat de construcció

en: Service
ca: Servei

en: Service Name
ca: Nom del servei

en: Service Provider
ca: Proveïdor de servei

en: No Services Found
ca: No s'ha trobat cap servei

en: Gatekeeper Name
ca: Nom de guardià

en: No Gatekeeper Found
ca: No s'ha trobat cap amosador

en: Invoice
ca: Factura

en: Invoice No
ca: Factura no

en: No Invoice Found
ca: No s'ha trobat factura

en: Add Building
ca: Afegeix edifici

en: Add Member
ca: Afegeix un membre

en: Upload Document
ca: Carrega el document

en: Add More Document
ca: Afegiu més document

en: Add Document
ca: Afegeix un document

en: Member Type
ca: Tipus de membre

en: Select Member Type
ca: Seleccioneu un tipus de membre

en: Owner
ca: Propietari

en: Tenant
ca: Inquilí

en: Owner Family
ca: Família propietària

en: Tenant Family
ca: Família llogater

en: Care Taker
ca: Atenció al consumidor

en: Occupied By
ca: Ocupat per

en: Select Occupied By
ca: Seleccioneu Ocupat per

en: Occupied Date
ca: Data ocupada

en: Commitee Member
ca: Membre del comitè

en: Select Designation
ca: Seleccioneu la designació

en: Correspondence Address
ca: Adreça de correspondència

en: Member Image
ca: Imatge de membre

en: Member ID Proof-1
ca: ID d'identificació Proof-1

en: Member ID Proof-2
ca: ID d'usuari Proof-2

en: Unit Size
ca: Mida d'unitat

en: square meter
ca: metre quadrat

en: Add More Unit
ca: Afegeix més unitat

en: Add
ca: Afegeix

en: Document List
ca: Llista de documents

en: Edit Document
ca: Edita el document

en: Unit name
ca: Nom de la unitat

en: Submitted By
ca: Presentat per

en: Submitted Date
ca: Data enviada

en: Visible For
ca: Visible per a

en: View Document
ca: Visualitza el document

en: Amount Charge
ca: Cost de la suma

en: Charge Per
ca: Càrrec per

en: By Hour
ca: Per hora

en: By Date
ca: Per data

en: Allow booking for multiple days
ca: Permet la reserva durant diversos dies

en: Save Facility
ca: Desa la instal·lació

en: Add Facility
ca: Afegeix facilitat

en: Book For Activity
ca: Llibre per a l'activitat

en: Select Activity
ca: Selecciona activitat

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Booking Date
ca: Data de reserva

en: Start Time
ca: L'hora d'inici

en: End Time
ca: Fi del temps

en: Total Cost
ca: Cost total

en: Booking Facility On Behalf Of
ca: Facilitat de reserva a nom de

en: Activity Name
ca: Nom de l'activitat

en: Total Charge
ca: Càrrec total

en: Already booking this facility.
ca: Ja heu reservat aquesta instal·lació.

en: Facility List
ca: Llista d'instal·lacions

en: Edit Facility
ca: Edita la instal·lació

en: Booking  Facility  List
ca: Llistat d'instal·lacions de reserves

en: Edit Booked Facility
ca: Edita la instal·lació reservada

en: Book Facility
ca: Instal·lació del llibre

en: Facility Charge
ca: Càrrec d'instal·lació

en: charge Per
ca: càrrec per

en: Is Multiple Days
ca: Hi ha diversos dies

en: Hour
ca: Hores

en: Date
ca: Data

en: Yes
ca: Sí

en: Booked
ca: Reservat

en: Available
ca: Disponible

en: Assign Gate
ca: Assigna la porta

en: No Any Gates.
ca: No totes les portes.

en: Add Gate
ca: Afegeix una porta

en: Add Gatekeeper
ca: Afegeix Gatekeeper

en: Gatekeeper List
ca: Llista de navegadors

en: Edit Gatekeeper
ca: Editeu Gatekeeper

en: Assigned Gate
ca: Porta assignada

en: Record updated successfully
ca: S'ha actualitzat correctament el registre

en: General Settings
ca: Configuració general

en: Apartment Name
ca: Nom de l'apartament

en: Apartment Type
ca: Tipus d'apartament

en: Select Apartment Type
ca: Seleccioneu Tipus d'apartament

en: Residential
ca: Residencial

en: Commercial
ca: Comercial

en: Starting Year
ca: Any iniciant

en: Apartment Address
ca: Adreça de l'apartament

en: Enter City Name
ca: Introduïu el nom de la ciutat

en: Enter State Name
ca: Introduïu el nom d'estat

en: Select Country
ca: Selecciona país

en: Official Phone Number
ca: Número de telèfon oficial

en: Apartment Logo
ca: Logotip de l'apartament

en: Upload image.
ca: Penja la imatge.

en: Profile Cover Image
ca: Imatge de portada del perfil

en: Upload Cover Image
ca: Penja la imatge de portada

en: Login Page
ca: Pàgina d'inici de sessió

en: Select Login Page
ca: Seleccioneu la pàgina d'inici de sessió

en: Enable Notifications
ca: Activa les notificacions

en: Enable
ca: Habilita

en: Date Format
ca: Format de data

en: Select Date Format
ca: Selecciona format de data

en: 12/31/2017
ca: 31/12/2017

en: December 12, 2017
ca: 12 de desembre de 2017

en: Member Privacy Setting
ca: Configuració de privadesa dels membres

en: Member can view other member's Complaints
ca: L'usuari pot veure les reclamacions d'altres membres

en: Member can see other building members info
ca: El membre pot veure informació d'altres membres de l'edifici

en: Member can see same building members documents
ca: Els membres poden veure documents dels mateixos membres de l'edifici

en: Paypal Setting
ca: Configuració de PayPal

en: Enable Sandbox
ca: Activa Sandbox

en: Paypal Email Id
ca: Identificador de correu electrònic de PayPl

en: Select Currency
ca: Selecciona moneda

en: Australian Dollar
ca: Dòlar australià

en: Brazilian Real
ca: Real brasiler

en: Indian Rupee
ca: Rupia índia

en: Canadian Dollar
ca: Dòlar canadenc

en: Czech Koruna
ca: Corona txeca

en: Danish Krone
ca: Corona danesa

en: Hong Kong Dollar
ca: Dòlar de Hong Kong

en: Hungarian Forint
ca: Forint hongarès

en: Israeli New Sheqel
ca: New Sheqel israelià

en: Japanese Yen
ca: Yen japonès

en: Malaysian Ringgit
ca: Ringgit de Malàisia

en: Mexican Peso
ca: Peso mexicà

en: Norwegian Krone
ca: Corona noruega

en: New Zealand Dollar
ca: Dòlar neozelandès

en: Philippine Peso
ca: Pes filipí

en: Polish Zloty
ca: Zloty polonès

en: Pound Sterling
ca: Lliura esterlina

en: Singapore Dollar
ca: Dòlar de Singapur

en: Swedish Krona
ca: Corona sueca

en: Swiss Franc
ca: Franc suís

en: Thai Baht
ca: Baht tailandès

en: Turkish Lira
ca: Lira turca

en: U.S. Dollar
ca: Dòlar americà

en: Building Units settings
ca: Configuració d'unitats de construcció

en: Select Unit Measurement
ca: Seleccioneu la unitat de mesura

en: Square Feet
ca: Peus quadrats

en: Square Meter
ca: Metre quadrat

en: Square Yards
ca: Pati quadrat

en: Enable Charges
ca: Habilita els càrrecs

en: Invoice Information
ca: Informació de la factura

en: GST Number / Vat Number / Tax number
ca: Número de GST / Número de Vàlid / Número d'impost

en: TAX ID
ca: IDENTIFICACIÓ FISCAL

en: Corporate ID
ca: ID corporatiu

en: Bank Details
ca: Detalls del banc

en: Bank Name
ca: Nom del banc

en: Account Holder Name
ca: nom del titular del compte

en: Account Number
ca: Número de compte

en: Account Type
ca: Tipus de compte

en: IFSC Code
ca: Codi IFSC

en: Swift Code
ca: Codi Swift

en: Add Rule
ca: Afegeix una regla

en: Society Rules List
ca: Llista de regles de la societat

en: Edit Rule
ca: Edita la regla

en: Add GST Number
ca: Afegeix un número GST

en: Add Staff Member
ca: Afegiu un membre del personal

en: Staff Category
ca: Categoria del personal

en: Select Staff Category
ca: Selecciona la categoria de personal

en: Skills
ca: Habilitats

en: Member Active Successfully
ca: Membre actiu amb èxit

en: All User
ca: Tot usuari

en: Member List
ca: Llista de membres

en: View User
ca: Visualitza l'usuari

en: Add User
ca: Afegeix un usuari

en: User Email
ca: Correu electrònic d'usuari

en: User Type
ca: Tipus d'usuari

en: Active
ca: Actiu

en: General Information
ca: Informació general

en: Date Of Birth
ca: Data de naixement

en: Permanent Contact Information
ca: Informació de contacte permanent

en: Unit Member List
ca: Llista de membres d'unitats

en: No any Unit Members yet.
ca: Encara no hi ha cap membre de la unió.

en: No any Documents yet.
ca: Encara no hi ha Documents.

en: Proof Document List
ca: Llista de documents de prova

en: No any Proof Documents yet.
ca: Encara no hi ha Documents de prova.

en: Message To
ca: Missatge a

en: All Members
ca: Tots els membres

en: All Accountants
ca: Tots els comptadors

en: All Staff Member
ca: Tot membre del personal

en: All Gatekeeper
ca: Tots els guardabosques

en: All Committee Member
ca: Tot membre del Comitè

en: Subject
ca: Assignatura

en: Message Comment
ca: Comentari del missatge

en: Send Message
ca: Enviar missatge

en: Message For
ca: Missatge per a

en: Message sent successfully
ca: Missatge enviat correctament

en: Message deleted successfully
ca: El missatge s'ha suprimit correctament

en: Compose
ca: Redactar

en: Inbox
ca: Safata d'entrada

en: Sent Item
ca: Element enviat

en: Sent
ca: Enviat

en: Group
ca: Grup

en: Are you sure you want to delete this record?
ca: Esteu segur que voleu suprimir aquest registre?

en: Replay
ca: Repetició

en: Event Title
ca: Títol de l'esdeveniment

en: Select Start Time
ca: Selecciona Hora d'inici

en: Select End Time
ca: Seleccioneu Hora de finalització

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Select Visibility
ca: Selecciona la visibilitat

en: All
ca: Tots

en: Publish To Notice Board
ca: Publicar al tauler d'anuncis

en: Notice Type
ca: Tipus d'avís

en: Announcement
ca: Anunci

en: Proposal
ca: Proposta

en: Notice Valid Until
ca: Avís vàlid fins a

en: Visibility For
ca: Visibilitat per a

en: Approve
ca: Aprova

en: Notice Approved successfully
ca: Avís aprovat amb èxit

en: Notice List
ca: Llista d'anuncis

en: Edit Notice
ca: Edita l'avís

en: Add Notice
ca: Afegeix un avís

en: Event List
ca: Llista d'esdeveniments

en: Edit Event
ca: Edita l'esdeveniment

en: Add Event
ca: Afegeix un esdeveniment

en: Valid Date
ca: Data vàlida

en: Not Approved
ca: No aprovat

en: Registration Email Template
ca: Plantilla de correu electrònic de registre

en: Email Subject
ca: Assumpte de correu electrònic

en: Registration Email Template
ca: Plantilla de correu electrònic de registre

en: You can use following variables in the email template:
ca: Podeu utilitzar les següents variables a la plantilla de correu electrònic:

en: Name of Member
ca: Nom del membre

en: Name Of Apartment
ca: Nom de l'apartament

en: Login Link
ca: Enllaç d'inici de sessió

en: Member Approved by Admin Template
ca: Membre aprovat per la plantilla d'administrador

en: Member Approved by Admin Template
ca: Membre aprovat per la plantilla d'administrador

en: Login Page Link
ca: Enllaç de pàgina d'inici de sessió

en: Member Become from committee member
ca: Membre Fes-te membre del comitè

en: Member Become committee Template
ca: Membre Fes-te plantilla de comitè

en: Member Removed from committee member
ca: Membre eliminat del membre de la comissió

en: Member Removed from committee Template
ca: Membre eliminat de la plantilla del comitè

en: Add Other User in system Template
ca: Afegeix un altre usuari a la plantilla del sistema

en: User Role
ca: Rol d'usuari

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Add Notice Template
ca: Afegeix plantilla d'avís

en: Add Notice Email Template
ca: Afegeix una plantilla de correu electrònic d'avís

en: Notice Valid Date
ca: Avisa la data vàlida

en: Notice Content
ca: Avís de contingut

en: Notice Link
ca: Enllaç d'avís

en: Add Event Template
ca: Afegeix plantilla d'esdeveniments

en: Add Event Email Template
ca: Afegeix plantilla de correu electrònic d'esdeveniments

en: Event Start Date
ca: Data d'inici de l'esdeveniment

en: Event End Date
ca: Data de finalització de l'esdeveniment

en: Event Start Time
ca: Hora d'inici de l'esdeveniment

en: Event End Time
ca: Hora de finalització d'esdeveniments

en: Event Description
ca: Descripció de l'esdeveniment

en: Event Link
ca: Enllaç d'esdeveniments

en: Add Complain Template
ca: Afegiu plantilla de queixa

en: Add Complain Email Template
ca: Afegeix plantilla de reclamació de correu electrònic

en: Complain Nature
ca: Es queixa de la natura

en: Notice Category
ca: Categoria d'avís

en: Complaint Status
ca: Estat de reclamació

en: Complain Description
ca: Descripció de queixa

en: Apartment Number
ca: Número d'apartament

en: Complain From
ca: Es queixa de

en: Complain Link
ca: Es queixa l'enllaç

en: Add Complain For Admin
ca: Afegiu reclam per administrador

en: Add Complain For Admin Email Template
ca: Afegiu una reclamació per a la plantilla de correu electrònic d'administrador

en: Name of admin
ca: Nom de l'administrador

en: Assign Parking Sloat Template
ca: Assigna la plantilla de sloat d'estacionament

en: Assign Slot Email Template
ca: Assigneu la plantilla de correu electrònic de tragam

en: Slot Name
ca: Nom tragamonedas

en: Vehicle Number
ca: Número de vehicle

en: Vehicle Model
ca: Model de vehicle

en: Vehicle Type
ca: Tipus de vehicle

en: Asign Sloat Link
ca: Assigna Sloat Link

en: Facility Booking Template
ca: Plantilla de reserva d'instal·lació

en: Facility Booking Email Template
ca: Plantilla de correu electrònic de reserva d'instal·lació

en: Booked User Name
ca: Nom d'usuari reservat

en: Booking For From Date
ca: Reserva per a partir de la data

en: Booking For To Date
ca: Reserva per a la data

en: Booking For From Time
ca: Reserva des del temps

en: Booking For To Time
ca: Reserva per sempre

en: Generate Invoice Template
ca: Genera la plantilla de factures

en: Generate Invoice Email Template
ca: Genera la plantilla de correu electrònic de la factura

en: invoice_link
ca: enllaç_factura

en: Paid Invoice Template
ca: Plantilla de factura pagada

en: Paid Invoice Email Template
ca: Plantilla de correu electrònic de factura pagada

en: Message Received Template
ca: Missatge rebut de la plantilla

en: Name of Receiver
ca: Nom del receptor

en: Name Of Sender
ca: Nom del remitent

en: Message Content
ca: Contingut del missatge

en: Name Of Apartment
ca: Nom de l'apartament

en: Add Charges Template
ca: Afegeix una plantilla de càrrecs

en: Add Charges Email Template
ca: Afegeix càrrecs a la plantilla de correu electrònic

en: Guest
ca: Convidat

en: Comment
ca: Comentari

en: Add Sloat
ca: Afegiu Sloat

en: Slot
ca: Tragamonedas

en: Select Sloat
ca: Seleccioneu Sloat

en: Two Wheeler
ca: Dos Wheeler

en: Four Wheeler
ca: Quatre rodes

en: Assign Sloat
ca: Assigna Sloat

en: Slot No
ca: Slot No.

en: Slot Type
ca: Tipus de tragamonedas

en: Building Block
ca: Bloc de construcció

en: Alloted
ca: Allotjat

en: Unallocated
ca: Sense assignar

en: This Parking Slot Already Assigned
ca: Aquest aparcament ja assignat

en: Slot List
ca: Llista de tragam

en: Edit Slot
ca: Editar tragamonedas

en: Add Slot
ca: Afegiu ranura

en: Assigned Slot List
ca: Llista d'tragamonedas assignada

en: Edit Sloat Assigned
ca: Edita Sloat assignat

en: Assign Slot
ca: Assigna tragamonedas

en: Source
ca: Font

en: Count
ca: Compte

en: Activated
ca: Activat

en: Deactivated
ca: Desactivat

en: Device BY Activated/Deactivated Status
ca: Dispositiu BY Estat activat / desactivat

en: January
ca: Gener

en: February
ca: Febrer

en: March
ca: Març

en: April
ca: Abril

en: May
ca: Maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: Juliol

en: August
ca: Agost

en: September
ca: Setembre

en: November
ca: de novembre

en: December
ca: Desembre

en: Month
ca: Mes

en: Expense
ca: Despeses

en: Expense Report By Month
ca: Informe de despeses per mes

en: Unit By Building
ca: Unitat per edifici

en: Number Of Members By Building
ca: Nombre de membres per construcció

en: Payment
ca: Pagament

en: Complain Status
ca: Estat de queixa

en: Number Of Member
ca: Nombre d'afiliats

en: Member By Building
ca: Membre per edifici

en: Payment Report By Month
ca: Informe de pagament per mes

en: Number Of Unit
ca: Nombre d'unitat

en: Building By Unit
ca: Edifici per unitat

en: Residential Unit List
ca: Llista d'unitats residencials

en: Commercial Unit List
ca: Llista d'unitats comercials

en: Edit Residential Unit
ca: Editeu unitat residencial

en: Edit Commercial Unit
ca: Edita la unitat comercial

en: Add Residential Unit
ca: Afegeix una unitat residencial

en: Add Commercial Unit
ca: Afegeix unitat comercial

en: View Unit
ca: Veure unitat

en: View Member
ca: Veure membre

en: View Member History
ca: Veure l'historial de membres

en: Service Provider Name
ca: Nom del proveïdor de serveis

en: Contact Number
ca: Nombre de contacte

en: Save Service
ca: Desa el servei

en: Add Service
ca: Afegeix un servei

en: Service List
ca: Llista de serveis

en: Edit Service
ca: Edita el servei

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
ca: Sembla que hi ha algun problema, proveu-ho després d'algun moment o poseu-vos en contacte amb nosaltres a sales@dasinfomeida.com

en: Domain
ca: Domini

en: Envato License key
ca: Clau de llicència Envato

en: Staff Member List
ca: Llista de membres del personal

en: Edit Staff Member
ca: Edita el membre del personal

en: Staff Role
ca: Paper del personal

en: Tax Name
ca: Nom fiscal

en: Must be enter percentage value like 5
ca: Heu d'introduir un valor de percentatge igual a 5

en: Save Tax
ca: Desa impostos

en: Add Tax
ca: Afegiu impostos

en: Tax List
ca: Llista d'impostos

en: Edit Tax
ca: Impost d'edició

en: Tax Title
ca: Títol fiscal

en: Tax(%)
ca: Impost (%)

en: Checked Out successfully
ca: S'ha eliminat correctament

en: Manage Gates
ca: Gestiona les portes

en: Visitor Checkin List
ca: Llista de comprovació de visitants

en: Edit Visitor Checkin
ca: Edita el checkin de visitants

en: Visitor Checkin
ca: Visitant Checkin

en: Staff Checkin List
ca: Llista de revisions del personal

en: Edit Staff Checkin
ca: Editeu el registre del personal

en: Staff Checkin
ca: Revisió del personal

en: Gate Name
ca: Nom de la porta

en: For Entry
ca: Per entrada

en: For Exit
ca: Per sortir

en: Add New Gate
ca: Afegeix una nova porta

en: Checked In Date
ca: Data de verificació

en: Checked in On Time
ca: Facturació a temps

en: Checked Out Time
ca: Hora de sortida

en: Checked In On Time
ca: Facturació a temps

en: Check Out
ca: Sortida

en: Choose Gate
ca: Trieu Porta

en: Select Staff Member
ca: Seleccioneu el membre del personal

en: Select Badge Id
ca: Selecciona la identificació del distintiu

en: Check In Date
ca: Data d'entrada

en: Checkin
ca: Registrar

en: Visitor Name
ca: Nom del visitant

en: Reason For Visit
ca: Raó per a la visita

en: Select Reason
ca: Seleccioneu la raó

en: Check In Time
ca: Hora d'entrada

en: Select Profile Picture
ca: Selecciona la imatge del perfil

en: title
ca: títol

en: header
ca: capçalera

en: Add category
ca: Afegeix categoria

en: category Name
ca: nom de la categoria

en: Add Building Category
ca: Afegeix una categoria d'edifici

en: Add Unit Category
ca: Afegeix una categoria d'unitats

en: Unit Category Name
ca: Nom de la categoria d'unitat

en: Add Staff Category
ca: Afegeix una categoria de personal

en: Staff Category Name
ca: Nom de la categoria de personal

en: Add visit Reason
ca: Afegeix motiu de la visita

en: Reason Name
ca: Nom de motiu

en: Add Assets Category
ca: Afegeix una categoria d'actius

en: Category Name
ca: Nom de la categoria

en: Add Inventory Unit Category
ca: Afegeix una categoria d'unitat d'inventari

en: Add Activity For Facility Booking
ca: Afegiu activitat per reserva d'instal·lació

en: Add Activity
ca: Afegeix activitat

en: Add Income Types
ca: Afegiu tipus d'ingressos

en: Types Name
ca: Tipus Nom

en: Add Types
ca: Afegeix tipus

en: Add Expense Types
ca: Afegiu tipus de despeses

en: Add Charges Types
ca: Afegeix tipus de càrrecs

en: Charges Name
ca: Nom de càrrecs

en: Add Designation
ca: Afegeix una designació

en: Designation Name
ca: Nom de designació

en: Add Category
ca: Afegeix una categoria

en: Add Member Category
ca: Afegeix una categoria de membre

en: Member Category Name
ca: Nom de la categoria de membre

en: You have entered value already exists. Please enter some other value.
ca: Ja heu introduït el valor. Introduïu un altre valor.

en: Records Not Found
ca: No s'han trobat registres

en: Enter Unit Name
ca: Introduïu el nom de la unitat

en: Add Unit
ca: Afegeix unitat

en: Event Detail
ca: Detall de l'esdeveniment

en:  Title
ca:  Títol

en:  Comment
ca:  Comentari

en: Event For
ca: Esdeveniment per a

en: Notice Details
ca: Detalls de l'avís

en: Notice Title:
ca: Títol de l'anunci:

en: Valid Date:
ca: Data vàlida:

en: Notice Type:
ca: Tipus d'avís:

en: Status:
ca: Estat:

en: Description:
ca: Descripció:

en: Complain Details
ca: Detalls de queixes

en:  Nature:
ca:  Naturalesa:

en:  Type:
ca:  Tipus: \ t

en: Category:
ca: Categoria:

en: Created By:
ca: Creat per:

en: Service Details
ca: Detalls del servei

en:  Service Name:
ca:  Nom del servei:

en:  Service Provider:
ca:  Proveïdor de serveis: \ t

en: Contact Number:
ca: Nombre de contacte:

en: Mobile Number:
ca: Número de mòbil:

en: Email:
ca: Correu electrònic:

en: Address:
ca: Adreça:

en: Checkout
ca: Realitza la compra

en: Quarter I
ca: Quartier I

en: Quarter II
ca: II trimestre

en: Quarter III
ca: Quart III

en: Quarter IV
ca: IV trimestre

en: I Half
ca: I a la meitat

en: II Half
ca: II Mitja

en: Generate Invoice
ca: Genera la factura

en: Invoice Option
ca: Opció de factura

en: Income Type
ca: Tipus d'ingressos

en: Select Income Type
ca: Seleccioneu Tipus d'ingressos

en: Year
ca: Curs

en: Select Year
ca: Seleccioneu l'any

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Select Frequency
ca: Selecciona freqüència

en: Half Yearly
ca: Mitjana anual

en: Period
ca: Període

en: Select Period
ca: Selecciona el període

en: Charge From Date
ca: Càrrec a partir de la data

en: Charge To Date
ca: Càrrec a la data

en: Invoice Date
ca: Data de la factura

en: Select Date From Month
ca: Seleccioneu la data del mes

en: Due Date
ca: Data de venciment

en: Unit Members
ca: Membres de la unitat

en: View Detail
ca: Veure Detall

en: No any member yet.
ca: Encara no hi ha cap membre.

en: Unit Members
ca: Membres de la unitat

en: Occupied From Date
ca: Ocupat des de la data

en: Occupied To Date
ca: Ocupat a la data

en: Unit Documents
ca: Documents de la unitat

en: Document Title
ca: Títol del document

en: Document Submitted Date
ca: Data de presentació del document

en: | Bill To.
ca: | Factura a.

en: INVOICE
ca: FACTURA

en: Billing Period
ca: Període de facturació

en: From
ca: Des de

en: To
ca: A

en:  To
ca:  A

en: Expense Entries
ca: Entrades de despeses

en: Entry
ca: Entrada

en: Measurement
ca: Mesura

en: Subtotal :
ca: Subtotal:

en: Discount Amount :
ca: Quantitat de descompte:

en: Tax Amount :
ca: Import fiscal:

en: Due Amount :
ca: Import determinat:

en: Paid Amount :
ca: Import pagat:

en: Grand Total :
ca: Grand Total:

en: Payment Method
ca: Mètode de pagament

en: Bank Name
ca: Nom del banc

en: A/C Holder Name
ca: Nom del titular d'A / C

en: Account No
ca: Núm de compte

en: Account Type
ca: Tipus de compte

en: IFSC Code
ca: Codi IFSC

en: GST Number
ca: Número GST

en: Print
ca: Imprimir

en: Invoice Payment Receipt
ca: Rebut de pagament de la factura

en: Total Paid Amount :
ca: Import total pagat:

en: From (
ca: De (

en: To (
ca: A (

en: Account No
ca: Núm de compte

en: Method
ca: Mètode

en: Payment By
ca: Pagament per

en: Cash
ca: Efectiu

en: Cheque
ca: Comprovar

en: Bank Transfer
ca: Transferència bancària

en: Add Payment
ca: Afegiu el pagament

en: Maintenance Settings
ca: Configuració de manteniment

en: Maintenance Charge
ca: Càrrec de manteniment

en: Visitor Management
ca: Gestió de visitants

en: Building/Group
ca: Edifici / Grup

en: Login failed: You have entered an incorrect Username or password, please try again.
ca: Error d'inici de sessió: heu introduït un nom d'usuari o una contrasenya incorrectes, torneu-ho a provar.

en: Remember Me
ca: Recorda'm

en: Log In
ca: Iniciar Sessió

en: Dashboard
ca: panell

en: Logout
ca: Tancar sessió

en: Parent Item:
ca: Element pare:

en: View Rules
ca: Veure regles

en: Add New Rules
ca: Afegiu noves regles

en: Add New
ca: Afegir nou

en: Edit Rules
ca: Edició de regles

en: Update Rules
ca: Regles d'actualització

en: Search Rules
ca: Regles de la cerca

en: No rules found
ca: No s'ha trobat cap regla

en: No rules found in Trash
ca: No hi ha regles a la paperera

en: All FAQ
ca: Totes les preguntes freqüents

en: View FAQ
ca: Veure FAQ

en: Add New FAQ
ca: Afegiu noves PMF

en: Edit FAQ
ca: Edició de preguntes freqüents

en: Update FAQ
ca: Actualitza les PMF

en: Search FAQ
ca: Preguntes freqüents sobre la cerca

en: No FAQ found
ca: No s'ha trobat cap pregunta freqüent

en: No FAQ found in Trash
ca: No hi ha cap pregunta freqüent a la Paperera

en: Photo Gallery
ca: Galeria de fotos

en: View Photo Gallery
ca: Veure galeria de fotos

en: Add New Photo Gallery
ca: Afegeix una nova galeria de fotos

en: Edit Photo Gallery
ca: Edita la galeria de fotos

en: Update Photo Gallery
ca: Actualitza la galeria de fotos

en: Search Photo Gallery
ca: Cerca a la galeria de fotos

en: No Photo Gallery found
ca: No s'ha trobat cap galeria de fotos

en: No Photo Gallery found in Trash
ca: No s'ha trobat cap galeria de fotos a la paperera

en: Image URL
ca: URL de la imatge

en: Select Image
ca: Selecciona la imatge

en: Remove
ca: Suprimeix

en: Add Image
ca: Afegeix una imatge

en: No data available in table
ca: No hi ha dades disponibles a la taula

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
ca: S'estan mostrant _START_ a _END_ de _TOTAL_ entrades

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
ca: S'estan mostrant 0 a 0 de 0 entrades

en: (filtered from _MAX_ total entries)
ca: (es va filtrar de _MAX_ entrades totals)

en: Show _MENU_ entries
ca: Mostra les entrades _MENU_

en: Loading...
ca: S'està carregant ...

en: Processing...
ca: S'està processant ...

en: Search:
ca: Cerca:

en: No matching records found
ca: No s'ha trobat cap registre coincident

en: First
ca: Primer

en: Last
ca: Últim

en: Next
ca: Pròxim

en: Previous
ca: Anterior

en: : activate to sort column ascending
ca: : activeu per ordenar la columna ascendent

en: : activate to sort column descending
ca: : activeu per ordenar la columna descendent

en: My Profile
ca: El meu perfil

en: Log Out
ca: Tancar sessió

en: Home
ca: Inici

en: Invoice
ca: Factura

en: Staff-Member
ca: Membre del personal

en: Apartment Management System
ca: Sistema de gestió d'apartaments

en: End Time should be greater than Start Time
ca: El temps de finalització hauria de ser superior a l'hora d'inici

en: Please enter Category Name.
ca: Introduïu el nom de la categoria.

en: discount amount can not greater than total amount
ca: l'import del descompte no pot superar l'import total

en: Are you sure want to delete this record?
ca: Esteu segur que voleu suprimir aquest registre?

en: Apartment Management Login Page
ca: Pàgina d'inici de l'administració d'apartaments

en: Residential Unit
ca: Unitat residencial

en: Forgot your password?
ca: Has oblidat la teva contrasenya?

en: Apartment Management Member Registration Page
ca: Pàgina d'inscripció de l'administrador d'apartaments

en: Member Registration
ca: Registre de membres

en: Apartment FAQ Page
ca: Pàgina FAQ de l'apartament

en: Apartment Society Rules
ca: Regles de la societat de l'apartament

en: Apartment Gallery
ca: Galeria d'apartaments

en: Every minute
ca: Cada minut

en: Payment successfully
ca: Pagament amb èxit

en: Payment Cancel
ca: Cancel·lació de pagament

en: Select Category Type
ca: Selecciona el tipus de categoria

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Gym
ca: gimnàs

en: Booking  Facility List
ca: Llistat d'instal·lacions de reserves

en: FAQ List
ca: Llista de preguntes freqüents

en: No Any Images In This Gallery Yet.
ca: No hi ha cap imatge a la Galeria.

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG ,BMP & GIF files are allowed!.
ca: Ho sentim, només es permeten fitxers JPG, JPEG, PNG, BMP i GIF.

en: User List
ca: Llista d'usuaris

en: Edit Member
ca: Edita el membre

en: Message Sent Successfully!
ca: Missatge enviat amb èxit!

en: All Employee
ca: Tots els empleats

en: Send Mail
ca: Envia un correu

en: View Message
ca: Veure missatge

en: Sloat Name
ca: Nom del sloat

en: Select sloat
ca: Seleccioneu la samarreta

en: Sloat No
ca: Sloat no

en: Sloat Type
ca: Tipus de soldadura

en: This Parking Slot Allready Assigned
ca: Aquesta estació d'estacionament allready assignada

en: Sloat List
ca: Llista Sloat

en: Edit Sloat
ca: Edita Sloat

en: Assigned Sloat List
ca: Llista assignada de sloat

en: Update Profile
ca: Actualitza el perfil

en: Confirm password does not match.
ca: La confirmació de contrasenya no coincideix.

en: Enter correct current password.
ca: Introduïu la contrasenya actual correcta.

en: Enter New password.
ca: Introduïu una contrasenya nova.

en: Profile Successfully updated.
ca: Perfil actualitzat correctament.

en: Account Settings
ca: Configuració del compte

en: Current Password
ca: Contrasenya actual

en: New Password
ca: nova contrasenya

en: Confirm Password
ca: Confirma la contrassenya

en: Other Information
ca: Altra informació

en: Apartment Management
ca: Gestió d'apartaments

en: Residential Unit
ca: Unitat residencial

en: Licence Settings
ca: Configuració de llicència

en: Committee Members
ca: Membres del Comitè

en: Asset/ Inventory Tracker
ca: Rastreador d'actius / inventaris

en: Mail Templates
ca: Plantilles de correu

en: Report
ca: Informe

en: General Setting
ca: Configuració general

en: Access Right
ca: Accedeix a la dreta

en: administrator
ca: administrador

en: committee_member
ca: comitè / membre

en: member
ca: membre

en: accountant
ca: comptador

en: staff_member
ca: membre del personal

en: Compounds Units
ca: Unitats compostes

en: Compound Name
ca: Nom compost

en: Security
ca: Seguretat

en: Compounds
ca: Compostos

en: Security Name
ca: Nom de seguretat

en: Lease Agreement
ca: Contracte d’arrendament

en: Visitor Request List
ca: Llista de sol·licituds de visitants

en: Visitor Request
ca: Sol·licitud de visitant

en: Select status
ca: Selecciona l'estat

en: Processing
ca: Processament

en: Approved
ca: Aprovat

en: Visitor Name-ID Number-Vehicle Number
ca: Número d'identificació del visitant: número de vehicle

en: Print Details
ca: Detalls d'impressió

en: Visit Date
ca: Data de visita

en: Visit Time
ca: Hora de la visita

en: Compound
ca: Compost

en: Select Compound
ca: Seleccioneu Compost

en: Add Compound
ca: Afegeix un compost

en: ID Number
ca: Número d'identificació

en: Search
ca: Cerca

en: Add More Entry
ca: Afegeix més entrada

en: Send SMS
ca: Enviar SMS

en: SMS Text
ca: Text SMS

en: Max. 160 Character
ca: Màx. 160 Caràcters

en: Maintenance Request
ca: Sol·licitud de manteniment

en: Time
ca: Temps

en: Fix Charges
ca: Correcció de càrrecs

en: maintance
ca: manteniment

en: Measurement Charges
ca: Càrrecs de mesurament

en: Facility Booking Template For Member
ca: Plantilla de reserva de facilitats per a membres

en: Facility Booking Template For Admin
ca: Plantilla de reserva d'instal·lacions per a administrador

en: Approved Facility Template
ca: Plantilla de facilitat aprovada

en: Visitor Request Template
ca: Plantilla de sol·licitud de visitant

en: Aproved Visitor Request Template
ca: Plantilla de sol·licitud de visitants aprovada

en: Member Access Right
ca: Dret d'accés dels membres

en: OwnData
ca: dades pròpies

en: Add
ca: Afegiu

en: Rules
ca: Normes

en: Allotted
ca: Assignat

en: Staff Member Access Right
ca: Dret d'accés del membre del personal

en: Accountant Access Right
ca: Dret d'accés als comptables

en: Gatekeeper Access Right
ca: Dret d'accés a Gatekeeper

en: Phonenumber
ca: Número de telèfon

en: No Security Found
ca: No s'ha trobat cap seguretat

en: Gatekeeper Inserted Successfully
ca: Gatekeeper inserit correctament

en: Facility inserted successfully
ca: Instal·lació inserida correctament

en: Complain inserted successfully
ca: La queixa s'ha inserit correctament

en: Slot inserted successfully
ca: La ranura s'ha inserit correctament

en: Document inserted successfully
ca: El document s'ha inserit correctament

en: Document deleted successfully
ca: El document s'ha suprimit correctament

en: Tax inserted successfully
ca: Impost inserit correctament

en: Tax deleted successfully
ca: L'impost s'ha suprimit correctament

en: Slot deleted successfully
ca: La ranura s'ha suprimit correctament

en: Asset inserted successfully
ca: El recurs s'ha inserit correctament

en: Request deleted successfully
ca: La sol·licitud s'ha suprimit correctament

en: Visitor Request inserted successfully
ca: La sol·licitud de visitant s'ha inserit correctament

en: Event inserted successfully
ca: L'esdeveniment s'ha inserit correctament

en: Notice Deleted Successfully
ca: L'avís s'ha suprimit correctament

en: Proof Documents
ca: Documents de prova

en: No file chosen
ca: No s'ha escollit cap fitxer

en: checkin
ca: registre

en: Member Inserted Successfully.
ca: El membre s'ha inserit correctament

en: Visitor Request Approved Successfully
ca: La sol·licitud de visitant s'ha aprovat correctament

en: COMPOUND:
ca: COMPOST:

en: UNIT CATEGORY:
ca: CATEGORIA DE LA UNITAT:

en: UNIT NUMBER:
ca: NÚMERO D'UNITAT:

en: REASON FOR VISIT:
ca: MOTIU DE LA VISITA:

en: VISIT DATE:
ca: DATA DE VISITA:

en: VISIT TIME:
ca: TEMPS DE VISITA:

en: VISITOR NAME
ca: NOM DEL VISITANT

en: ID NUMBER
ca: NÚMERO D'IDENTITAT

en: VEHICLE NUMBER
ca: NÚMERO DE VEHICLE

en: Select Slot
ca: Selecciona ranura

en: Facility Booking Successfully
ca: Reserva de la instal·lació amb èxit

en: Reply
ca: Respon

en: Download Report
ca: Baixa l'informe

en: Go
ca: Vés

en: Edit Visitor Request
ca: Edita la sol·licitud de visitant

en: Download Income Report
ca: Baixa l'informe d'ingressos
