apartment - en to el translation catalogue (902 entries)

en:  Comment
el:  Σχόλιο

en:  Nature:
el:  Φύση:

en:  Service Name:
el:  Ονομα Υπηρεσίας:

en:  Service Provider:
el:  Παροχέας Υπηρεσιών: \ t

en:  Title
el:  Τίτλος

en:  To
el:  Προς το

en:  Type:
el:  Τύπος: \ t

en: (filtered from _MAX_ total entries)
el: (φιλτράρεται από τις συνολικές καταχωρίσεις _MAX_)

en: 12/31/2017
el: 31/31/2017

en: : activate to sort column ascending
el: : ενεργοποίηση για την ταξινόμηση της στήλης προς τα επάνω

en: : activate to sort column descending
el: : ενεργοποίηση για την ταξινόμηση της στήλης προς τα κάτω

en: A/C Holder Name
el: Όνομα φορέα A / C

en: Access Right
el: Δικαίωμα προσπέλασης

en: Access Right Settings
el: Ρυθμίσεις δικαιωμάτων πρόσβασης

en: Account Holder Name
el: Όνομα Κατόχου Λογαριασμού

en: Account No
el: Αριθμός λογαριασμού

en: Account No
el: Αριθμός λογαριασμού

en: Account Number
el: Αριθμός λογαριασμού

en: Account Settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: Account Type
el: Τύπος Λογαριασμού

en: Account Type
el: Τύπος Λογαριασμού

en: Accountant
el: Λογιστής

en: Accountant Access Right
el: Δικαίωμα πρόσβασης λογιστή

en: Accountant List
el: Λίστα λογιστών

en: Accounts
el: Λογαριασμοί

en: Action
el: Δράση

en: Activated
el: Ενεργοποιήθηκε

en: Active
el: Ενεργός

en: Activity Name
el: Όνομα δραστηριότητας

en: Add
el: Προσθήκη

en: Add
el: Προσθέτω

en: Add Accountant
el: Προσθήκη λογιστή

en: Add Activity
el: Προσθήκη δραστηριότητας

en: Add Activity For Facility Booking
el: Προσθέστε Δραστηριότητα για Κράτηση Εγκατάστασης

en: Add Asset
el: Προσθέστε το στοιχείο Asset

en: Add Assets Category
el: Προσθήκη κατηγορίας περιουσιακών στοιχείων

en: Add Building
el: Προσθήκη κτιρίου

en: Add Building Category
el: Προσθέστε κατηγορία κτιρίων

en: Add Category
el: Προσθήκη κατηγορίας

en: Add Charges
el: Προσθέστε χρεώσεις

en: Add Charges Email Template
el: Προσθέστε πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου χρέωσης

en: Add Charges Entry
el: Προσθήκη καταχώρησης φορτίου

en: Add Charges Template
el: Προσθέστε πρότυπο χρεώσεων

en: Add Charges Types
el: Προσθέστε τους τύπους χρέωσης

en: Add Commercial Unit
el: Προσθήκη Εμπορικής Μονάδας

en: Add Complain
el: Προσθήκη καταγγελίας

en: Add Complain Email Template
el: Προσθήκη πρότυπου ηλεκτρονικού ταχυδρομείου παράπονα

en: Add Complain For Admin
el: Προσθήκη παραπόνων για διαχειριστές

en: Add Complain For Admin Email Template
el: Προσθήκη καταγγελίας για πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου διαχειριστή

en: Add Complain Template
el: Προσθήκη πρότυπου καταγγελίας

en: Add Compound
el: Προσθήκη Ένωσης

en: Add Designation
el: Προσθέστε την ονομασία

en: Add Document
el: Προσθήκη εγγράφου

en: Add Event
el: Προσθήκη συμβάντος

en: Add Event Email Template
el: Προσθήκη πρότυπου μηνύματος συμβάντος συμβάντος

en: Add Event Template
el: Προσθήκη πρότυπου συμβάντος

en: Add Expense
el: Προσθήκη εξόδων

en: Add Expense Types
el: Προσθέστε τους τύπους δαπανών

en: Add Facility
el: Προσθήκη διευκόλυνσης

en: Add GST Number
el: Προσθέστε τον αριθμό GST

en: Add Gate
el: Προσθήκη πύλης

en: Add Gatekeeper
el: Προσθέστε Gatekeeper

en: Add Image
el: Προσθέστε εικόνα

en: Add Income
el: Προσθήκη εισοδήματος

en: Add Income Types
el: Προσθέστε τους τύπους εισοδήματος

en: Add Inventory
el: Προσθήκη αποθέματος

en: Add Inventory Unit Category
el: Προσθήκη κατηγορίας μονάδας αποθέματος

en: Add Member
el: Προσθήκη μέλους

en: Add Member Category
el: Προσθήκη κατηγορίας μέλους

en: Add More Document
el: Προσθήκη περισσότερου εγγράφου

en: Add More Entry
el: Προσθήκη περισσότερης καταχώρησης

en: Add More Tax
el: Προσθήκη περισσότερου φόρου

en: Add More Unit
el: Προσθήκη περισσότερων μονάδων

en: Add New
el: Προσθεσε νεο

en: Add New FAQ
el: Προσθήκη νέων ερωτήσεων

en: Add New Gate
el: Προσθέστε νέα πύλη

en: Add New Photo Gallery
el: Προσθήκη νέας φωτογραφίας

en: Add New Rules
el: Προσθήκη νέων κανόνων

en: Add Notice
el: Προσθήκη ειδοποίησης

en: Add Notice Email Template
el: Προσθήκη προτύπου ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ειδοποίησης

en: Add Notice Template
el: Προσθήκη προτύπου ειδοποίησης

en: Add Or Remove
el: Προσθήκη ή Κατάργηση

en: Add Other User in system Template
el: Προσθέστε άλλο χρήστη στο πρότυπο συστήματος

en: Add Payment
el: Προσθήκη πληρωμής

en: Add Residential Unit
el: Προσθήκη οικιακής μονάδας

en: Add Rule
el: Προσθήκη κανόνα

en: Add Service
el: Προσθήκη υπηρεσίας

en: Add Sloat
el: Προσθέστε το Sloat

en: Add Slot
el: Προσθήκη κουλοχέρη

en: Add Staff Category
el: Προσθέστε Κατηγορία Προσωπικού

en: Add Staff Member
el: Προσθέστε μέλος του προσωπικού

en: Add Tax
el: Προσθήκη Φόρου

en: Add Types
el: Προσθήκη τύπων

en: Add Unit
el: Προσθήκη μονάδας

en: Add Unit Category
el: Προσθήκη κατηγορίας μονάδας

en: Add User
el: Πρόσθεσε χρήστη

en: Add category
el: Προσθήκη κατηγορίας

en: Add visit Reason
el: Προσθέστε την Αιτία της επίσκεψης

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Address:
el: Διεύθυνση:

en: All
el: Ολα

en: All Accountants
el: Όλοι οι Λογιστές

en: All Committee Member
el: Όλα τα μέλη της επιτροπής

en: All Employee
el: Όλοι οι υπάλληλοι

en: All FAQ
el: Όλες οι συχνές ερωτήσεις

en: All Gatekeeper
el: Όλοι οι Gatekeeper

en: All Member
el: Όλα τα μέλη

en: All Members
el: Ολα τα μέλη

en: All Staff Member
el: Όλα τα μέλη του προσωπικού

en: All User
el: Ολοι οι χρήστες

en: Alloted
el: Κατανεμημένο

en: Allotted
el: Διατίθεται

en: Allow booking for multiple days
el: Να επιτρέπεται η κράτηση για πολλές ημέρες

en: Already booking this facility.
el: Ήδη κάνετε κράτηση αυτής της διευκόλυνσης.

en: Amount
el: Ποσό

en: Amount After Discount
el: Ποσό μετά την έκπτωση

en: Amount Charge
el: Ποσό χρέωσης

en: Announcement
el: Ανακοίνωση

en: Apartment Address
el: Διεύθυνση διαμερίσματος

en: Apartment FAQ Page
el: Διαμέρισμα Συχνές ερωτήσεις

en: Apartment Gallery
el: Διαμέρισμα Gallery

en: Apartment Logo
el: Λογότυπο διαμερίσματος

en: Apartment Management
el: Διαχείριση Διαμερισμάτων

en: Apartment Management Login Page
el: Διαχειριστική σελίδα διαχείρισης διαμερίσματος

en: Apartment Management Member Registration Page
el: Εγγραφή μέλους του διαμερίσματος

en: Apartment Management System
el: Σύστημα διαχείρισης διαμερισμάτων

en: Apartment Name
el: Όνομα διαμερίσματος

en: Apartment Number
el: Αριθμός διαμερίσματος

en: Apartment Society Rules
el: Κανόνες για την κοινωνική κατοικία

en: Apartment Type
el: Τύπος διαμερίσματος

en: Approve
el: Εγκρίνω

en: Approved
el: Εγκρίθηκε

en: Approved Facility Template
el: Εγκεκριμένο πρότυπο διευκόλυνσης

en: April
el: Απρίλιος

en: Aproved Visitor Request Template
el: Εγκεκριμένο πρότυπο αιτήματος επισκεπτών

en: Are you sure want to delete this record?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την εγγραφή;

en: Are you sure you want to delete this record?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την εγγραφή;

en: Asign Sloat Link
el: Προσθέστε σύνδεσμο Sloat

en: Asset Category
el: Κατηγορία περιουσιακών στοιχείων

en: Asset Cost
el: Κόστος ενεργητικού

en: Asset Date
el: Ημερομηνία Ενεργητικού

en: Asset List
el: Λίστα περιουσιακών στοιχείων

en: Asset Name
el: Όνομα ενεργητικού

en: Asset No
el: Αριθ. Ενεργητικού

en: Asset inserted successfully
el: Το στοιχείο εισήχθη με επιτυχία

en: Asset/ Inventory Tracker
el: Διαχειριστής περιουσιακών στοιχείων / αποθεμάτων

en: Assets / Inventory Tracker
el: Ενεργοποίηση / Παρακολούθηση Αποθέματος

en: Assign Gate
el: Εκχωρήστε την πύλη

en: Assign Parking Sloat Template
el: Αντιστοίχιση προτύπου Sloat στάθμευσης

en: Assign Sloat
el: Κατανομή Sloat

en: Assign Slot
el: Εκχώρηση καλαθιού

en: Assign Slot Email Template
el: Αναθέστε πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου υποδοχής

en: Assigned Gate
el: Εκχωρημένη πύλη

en: Assigned Sloat List
el: Αναγνωρισμένη λίστα Sloat

en: Assigned Slot List
el: Αναθέστε τη λίστα αυλακώσεων

en: August
el: Αύγουστος

en: Australian Dollar
el: Δολάριο αυστραλίας

en: Available
el: Διαθέσιμος

en: Badge ID
el: Πιστοποιητικό αναγνωριστικού

en: Bank Details
el: Στοιχεία τράπεζας

en: Bank Name
el: Ονομα τράπεζας

en: Bank Name
el: Ονομα τράπεζας

en: Bank Transfer
el: Τραπεζική μεταφορά

en: Bill Date
el: Ημερομηνία χρέωσης

en: Billing Period
el: Περίοδος χρέωσης

en: Book Facility
el: Βιβλιοθήκη

en: Book For Activity
el: Βιβλίο για δραστηριότητα

en: Booked
el: Κράτηση

en: Booked User Name
el: Κλειδωμένο όνομα χρήστη

en: Booking  Facility  List
el: Λίστα διευκολύνσεων κρατήσεων

en: Booking  Facility List
el: Λίστα διευκολύνσεων κρατήσεων

en: Booking Date
el: Ημερομηνία κλεισίματος

en: Booking Facility On Behalf Of
el: Κράτηση Facility On Behalf Of

en: Booking For From Date
el: Κράτηση από την ημερομηνία

en: Booking For From Time
el: Κράτηση από την ώρα

en: Booking For To Date
el: Κράτηση για την ημερομηνία

en: Booking For To Time
el: Κράτηση για το χρόνο

en: Brazilian Real
el: Ρεάλ Βραζιλίας

en: Building
el: Κτίριο

en: Building Block
el: Οικοδομικό τετράγωνο

en: Building By Unit
el: Κτίριο ανά μονάδα

en: Building Member
el: Κτίριο Μέλος

en: Building Name
el: Όνομα κτιρίου

en: Building Units settings
el: Ρυθμίσεις μονάδων δόμησης

en: Building/Group
el: Κτίριο / Ομάδα

en: Buildings
el: Κτίρια

en: Buildings Units
el: Μονάδες Κτιρίων

en: By Date
el: Κατά ημερομηνία

en: By Hour
el: Με την ώρα

en: COMPOUND:
el: ΕΝΩΣΗ:

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Canadian Dollar
el: Καναδικό δολάριο

en: Care Taker
el: Caretaker

en: Cash
el: Μετρητά

en: Category
el: Κατηγορία

en: Category Name
el: όνομα κατηγορίας

en: Category:
el: Κατηγορία:

en: Charge Calculate By
el: Η χρέωση υπολογίζεται από

en: Charge Calculate By
el: Η χρέωση υπολογίζεται από

en: Charge From Date
el: Χρέωση από την ημερομηνία

en: Charge Per
el: Χρέωση ανά

en: Charge Period
el: Περίοδος χρέωσης

en: Charge To Date
el: Χρέωση μέχρι σήμερα

en: Charge Type
el: Τύπος χρέωσης

en: Charges
el: Ταρίφα

en: Charges Amount
el: Χρέωση Ποσό

en: Charges Entry Label
el: Ετικέτα εισόδου φόρτισης

en: Charges List
el: Λίστα χρεώσεων

en: Charges Name
el: Όνομα χρεώσεων

en: Charges Payment
el: Πληρωμή χρεώσεων

en: Charges type
el: Τύπος χρέωσης

en: Check In Date
el: Έλεγχος ημερομηνίας

en: Check In Time
el: Ελέγξτε την ώρα

en: Check Out
el: Ολοκλήρωση αγοράς

en: Checked In Date
el: Έλεγχος ημερομηνίας

en: Checked In On Time
el: Έλεγχος στην ώρα ενεργοποίησης

en: Checked Out Time
el: Έγινε check out time

en: Checked Out successfully
el: Έλεγχος επιτυχώς

en: Checked in On Time
el: Έλεγχος στο On Time

en: Checkout
el: Ολοκλήρωση αγοράς

en: Cheque
el: Ελεγχος

en: Choose Gate
el: Επιλέξτε Πύλη

en: City
el: Πόλη

en: Close
el: Κοντά

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Commercial
el: Εμπορικός

en: Commercial Unit List
el: Κατάλογος εμπορικών μονάδων

en: Commitee Member
el: Μέλος της επιτροπής

en: Committee
el: Επιτροπή

en: Committee Member
el: Μέλος επιτροπής

en: Committee Member List
el: Κατάλογος των μελών της επιτροπής

en: Committee Members
el: Μέλη της επιτροπής

en: Complain
el: κανω παραπονα

en: Complain Date
el: Ημερομηνία καταγγελίας

en: Complain Description
el: Περιγραφή καταγγελίας

en: Complain Details
el: Λεπτομέρειες παραπόνων

en: Complain From
el: Παράπονα από

en: Complain Link
el: Σύνδεσμος καταγγελιών

en: Complain List
el: Λίστα καταγγελιών

en: Complain Nature
el: Καταπιείτε τη φύση

en: Complain Status
el: Κατάσταση παραπόνων

en: Complain Title
el: Τίτλος καταγγελίας

en: Complain inserted successfully
el: Η καταγγελία εισήχθη με επιτυχία

en: Complaint
el: Καταγγελία

en: Complaint Status
el: Κατάσταση παραπόνων

en: Compose
el: Συνθέτω

en: Compound
el: Χημική ένωση

en: Compound Name
el: Όνομα σύνθετου

en: Compounds
el: Ενώσεις

en: Compounds Units
el: Μονάδες Ενώσεων

en: Confirm Password
el: Επιβεβαίωση Κωδικού

en: Confirm password does not match.
el: Ο κωδικός επιβεβαίωσης δεν ταιριάζει.

en: Contact Number
el: Αριθμός επαφής

en: Contact Number:
el: Αριθμός επαφής:

en: Corporate ID
el: Εταιρική ταυτότητα

en: Correspondence Address
el: Διεύθυνση αλληλογραφίας

en: Count
el: μετρώ

en: Country
el: Χώρα

en: Created By
el: Δημιουργήθηκε από

en: Created By:
el: Δημιουργήθηκε από:

en: Created Date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Current Password
el: Ο τρέχων κωδικός πρόσβασης

en: Czech Koruna
el: Τσεχικό κορόνα

en: Danish Krone
el: Δανική Krone

en: Dashboard
el: Ταμπλό

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Date Format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Date Of Birth
el: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

en: Date of birth
el: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

en: Deactivated
el: Απενεργοποιημένο

en: December
el: Δεκέμβριος

en: December 12, 2017
el: 12 Δεκεμβρίου 2017

en: Delete
el: Διαγράφω

en: Description
el: Περιγραφή

en: Description:
el: Περιγραφή:

en: Designation
el: Ονομασία

en: Designation Name
el: Όνομα ονομασίας

en: Device BY Activated/Deactivated Status
el: Η συσκευή ενεργοποιήθηκε / απενεργοποιήθηκε Κατάσταση

en: Discount Amount
el: Ποσό έκπτωσης

en: Discount Amount :
el: Ποσό έκπτωσης:

en: Do you really want to delete this record?
el: Θέλετε πραγματικά να διαγράψετε αυτήν την εγγραφή;

en: Document
el: Εγγραφο

en: Document List
el: Λίστα εγγράφων

en: Document Submitted Date
el: Ημερομηνία υποβολής εγγράφου

en: Document Title
el: Τίτλος εγγράφου

en: Document deleted successfully
el: Το έγγραφο διαγράφηκε επιτυχώς

en: Document inserted successfully
el: Το έγγραφο εισήχθη με επιτυχία

en: Documents
el: Εγγραφα

en: Domain
el: Τομέα

en: Download Income Report
el: Λήψη αναφοράς εισοδήματος

en: Download Report
el: Λήψη αναφοράς

en: Due Amount
el: Οφειλόμενο ποσό

en: Due Amount :
el: Οφειλόμενο ποσό :

en: Due Date
el: Ημερομηνία λήξης

en: ERROR
el: ΛΑΘΟΣ

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Edit Accountant
el: Επεξεργασία λογαριασμού

en: Edit Asset
el: Επεξεργασία στοιχείων ενεργητικού

en: Edit Booked Facility
el: Επεξεργαστείτε την Βιβλιοθήκη

en: Edit Charges
el: Επεξεργασία χρεώσεων

en: Edit Commercial Unit
el: Επεξεργασία εμπορικής μονάδας

en: Edit Complain
el: Επεξεργασία παραπόνων

en: Edit Document
el: Επεξεργασία εγγράφου

en: Edit Event
el: Επεξεργασία συμβάντος

en: Edit Expense
el: Επεξεργασία εξόδων

en: Edit FAQ
el: Επεξεργασία FAQ

en: Edit Facility
el: Επεξεργασία διευκόλυνσης

en: Edit Gatekeeper
el: Επεξεργασία Gatekeeper

en: Edit Inventory
el: Επεξεργασία απογραφής

en: Edit Member
el: Επεξεργασία μέλους

en: Edit Notice
el: Επεξεργασία ειδοποίησης

en: Edit Photo Gallery
el: Επεξεργασία φωτογραφίας

en: Edit Residential Unit
el: Επεξεργασία κατοικημένης μονάδας

en: Edit Rule
el: Επεξεργασία κανόνα

en: Edit Rules
el: Επεξεργασία κανόνων

en: Edit Service
el: Επεξεργασία υπηρεσίας

en: Edit Sloat
el: Επεξεργασία κατανομής

en: Edit Sloat Assigned
el: Επεξεργαστείτε το Sloat Assigned

en: Edit Slot
el: Επεξεργασία αυλάκωσης

en: Edit Staff Checkin
el: Επεξεργασία ελέγχου προσωπικού

en: Edit Staff Member
el: Επεξεργασία μέλους προσωπικού

en: Edit Tax
el: Επεξεργασία φόρου

en: Edit Visitor Checkin
el: Επεξεργασία ελέγχου επισκέπτη

en: Edit Visitor Request
el: Επεξεργασία αιτήματος επισκεπτών

en: Email
el: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

en: Email Subject
el: Το θέμα του email

en: Email:
el: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ:

en: Enable
el: επιτρέπω

en: Enable Charges
el: Ενεργοποίηση χρεώσεων

en: Enable Notifications
el: Ενεργοποίηση ειδοποιήσεων

en: Enable Sandbox
el: Ενεργοποιήστε το Sandbox

en: End Date
el: Ημερομηνία λήξης

en: End Time
el: Τέλος χρόνου

en: End Time should be greater than Start Time
el: Ο χρόνος λήξης θα πρέπει να είναι μεγαλύτερος από τον χρόνο έναρξης

en: Enter City Name
el: Εισαγάγετε το Όνομα Πόλης

en: Enter New password.
el: Εισάγετε το νέο κωδικό πρόσβασης.

en: Enter State Name
el: Εισαγάγετε το όνομα του κράτους

en: Enter Unit Name
el: Εισαγάγετε το Όνομα μονάδας

en: Enter correct current password.
el: Εισάγετε τον σωστό τρέχοντα κωδικό πρόσβασης

en: Entry
el: Είσοδος

en: Envato License key
el: Κλειδί άδειας Envato

en: Euro
el: Ευρώ

en: Event Description
el: Περιγραφή συμβάντος

en: Event Detail
el: Λεπτομέρειες εκδηλώσεων

en: Event End Date
el: Ημερομηνία λήξης συμβάντος

en: Event End Time
el: Ώρα λήξης συμβάντος

en: Event For
el: Εκδήλωση για

en: Event Link
el: Σύνδεσμος συμβάντων

en: Event List
el: Λίστα συμβάντων

en: Event Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης συμβάντος

en: Event Start Time
el: Ώρα έναρξης συμβάντος

en: Event Title
el: Τίτλος συμβάντος

en: Event inserted successfully
el: Το συμβάν εισήχθη με επιτυχία

en: Events
el: Εκδηλώσεις

en: Every minute
el: Κάθε λεπτό

en: Expense
el: Δαπάνη

en: Expense Entries
el: Καταχωρίσεις δαπανών

en: Expense List
el: Λίστα εξόδων

en: Expense Report By Month
el: Έκθεση δαπανών ανά μήνα

en: Expense Type
el: Τύπος εξόδων

en: Expense type
el: Τύπος δαπάνης

en: FAQ
el: Συχνές ερωτήσεις

en: FAQ List
el: Συχνές ερωτήσεις

en: Facility
el: Ευκολία

en: Facility Booking Email Template
el: Πρόγραμμα κρατήσεων ηλεκτρονικού ταχυδρομείου διευκόλυνσης

en: Facility Booking Successfully
el: Κράτηση διευκόλυνσης με επιτυχία

en: Facility Booking Template
el: Πρόγραμμα κράτησης διευκόλυνσης

en: Facility Booking Template For Admin
el: Πρότυπο κράτησης διευκόλυνσης για διαχειριστή

en: Facility Booking Template For Member
el: Πρότυπο κράτησης διευκόλυνσης για μέλος

en: Facility Charge
el: Χρέωση εγκατάστασης

en: Facility Link
el: Σύνδεσμος διευκόλυνσης

en: Facility List
el: Λίστα διευκολύνσεων

en: Facility Name
el: Ονομα κτιρίου υποδομής

en: Facility deleted successfully
el: Η εγκατάσταση διαγράφηκε με επιτυχία

en: Facility inserted successfully
el: Η εγκατάσταση εισήχθη με επιτυχία

en: February
el: Φεβρουάριος

en: Female
el: Θηλυκός

en: First
el: Πρώτα

en: First Name
el: Ονομα

en: Fix Charge
el: Επίλυση χρέωσης

en: Fix Charges
el: Διορθώστε τις χρεώσεις

en: For Entry
el: Για είσοδο

en: For Exit
el: Για την έξοδο

en: Forgot your password?
el: Ξεχάσατε τον κωδικό σας;

en: Four Wheeler
el: Τέσσερις Wheeler

en: Frequency
el: Συχνότητα

en: From
el: Από

en: From (
el: Από (

en: From Date
el: Από την ημερομηνία

en: Fully Paid
el: Πλήρως πληρωμένο

en: GST Number
el: Αριθμός GST

en: GST Number / Vat Number / Tax number
el: Αριθ. GST / Αριθμός ΦΠΑ / Αριθμός Φόρου

en: Gallery
el: Εκθεσιακός χώρος

en: Gate Name
el: Όνομα πύλης

en: Gatekeeper Access Right
el: "Πρόσβαση στο Gatekeeper Right

en: Gatekeeper Inserted Successfully
el: Το Gatekeeper εισήχθη με επιτυχία

en: Gatekeeper List
el: Λίστα Gatekeeper

en: Gatekeeper Name
el: Όνομα Gatekeeper

en: Gender
el: Γένος

en: General Information
el: Γενικές πληροφορίες

en: General Setting
el: Γενική ρύθμιση

en: General Settings
el: Γενικές Ρυθμίσεις

en: Generate Invoice
el: Δημιουργία τιμολογίου

en: Generate Invoice Email Template
el: Δημιουργία πρότυπου μηνύματος τιμολογίου

en: Generate Invoice Template
el: Δημιουργία προτύπου τιμολογίου

en: Go
el: Μετάβαση

en: Grand Total :
el: Σύνολο :

en: Group
el: Ομάδα

en: Guest
el: Επισκέπτης

en: Gym
el: Γυμναστήριο

en: Half Yearly
el: Εξάμηνος

en: Home
el: Σπίτι

en: Hong Kong Dollar
el: Δολάριο Χονγκ Κονγκ

en: Hour
el: Ωρα

en: Hungarian Forint
el: Ουγγρικό φιορίνι

en: I Half
el: Εγώ μισό

en: ID NUMBER
el: ΑΡΙΘΜΟΣ ID

en: ID Number
el: Αριθμό ταυτότητας

en: IFSC Code
el: Κωδικός IFSC

en: IFSC Code
el: Κωδικός IFSC

en: II Half
el: Δεύτερον

en: INVOICE
el: ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ

en: Image
el: Εικόνα

en: Image URL
el: Διεύθυνση URL εικόνας

en: Income Type
el: Τύπος εισοδήματος

en: Indian Rupee
el: Ινδική ρουπία

en: Individual
el: Ατομο

en: Inventory List
el: Κατάλογος απογραφής

en: Inventory Name
el: Όνομα αποθέματος

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: Invoice Date
el: Την ημερομηνία του τιμολογίου

en: Invoice Information
el: Πληροφορίες τιμολογίου

en: Invoice List
el: Λίστα τιμολογίων

en: Invoice No
el: Αριθμός τιμολογίου

en: Invoice Number
el: Αριθμός τιμολογίου

en: Invoice Option
el: Επιλογή τιμολογίου

en: Invoice Payment Receipt
el: Παραλαβή τιμολογίου

en: Is Multiple Days
el: Είναι πολλές ημέρες

en: Israeli New Sheqel
el: Ισραηλινό Νέο Σέκελ

en: January
el: Ιανουάριος

en: Japanese Yen
el: Ιαπωνικό γεν

en: July
el: Ιούλιος

en: June
el: Ιούνιος

en: Last
el: τελευταίος

en: Last Name
el: Επίθετο

en: Lease Agreement
el: Σύμβαση μίσθωσης

en: Licence Settings
el: Ρυθμίσεις άδειας χρήσης

en: Loading...
el: Φόρτωση...

en: Log In
el: Σύνδεση

en: Log Out
el: Αποσυνδέση

en: Login Link
el: Σύνδεση σύνδεσης

en: Login Page
el: Σελίδα σύνδεσης

en: Login Page Link
el: Σύνδεση σελίδας σύνδεσης

en: Login failed: You have entered an incorrect Username or password, please try again.
el: Η σύνδεση απέτυχε: Έχετε εισάγει ένα λανθασμένο όνομα χρήστη ή κωδικό πρόσβασης, δοκιμάστε ξανά.

en: Logout
el: Αποσυνδέση

en: Mail Templates
el: Πρότυπα αλληλογραφίας

en: Maintenance Charge
el: Φόρτιση συντήρησης

en: Maintenance Charges
el: Φόροι Συντήρησης

en: Maintenance Request
el: Αίτημα συντήρησης

en: Maintenance Settings
el: Ρυθμίσεις συντήρησης

en: Malaysian Ringgit
el: Μαλαισιανό Ringgit

en: Male
el: Αρσενικός

en: Manage Gates
el: Διαχειριστείτε τις πύλες

en: March
el: Μάρτιος

en: Max. 160 Character
el: Μέγιστη. 160 χαρακτήρας

en: May
el: Ενδέχεται

en: Measurement
el: Μέτρηση

en: Measurement Charge
el: Χρέωση μέτρησης

en: Measurement Charges
el: Χρεώσεις μέτρησης

en: Member
el: Μέλος

en: Member Access Right
el: Δικαίωμα πρόσβασης μέλους

en: Member Active Successfully
el: Μέλος ενεργού με επιτυχία

en: Member Approved by Admin Template
el: Μέλος εγκεκριμένο από το πρότυπο διαχειριστή

en: Member Approved by Admin Template
el: Μέλος εγκεκριμένο από το πρότυπο διαχειριστή

en: Member Become committee Template
el: Μέλος Γίνετε πρότυπο επιτροπής

en: Member Become from committee member
el: Μέλος Γίνετε μέλη της επιτροπής

en: Member By Building
el: Μέλος Με Κτίριο

en: Member Category Name
el: Όνομα μέλους μέλους

en: Member ID Proof-1
el: Αναγνωριστικό μέλους-1

en: Member ID Proof-2
el: Έγγραφο ταυτότητας μέλους Proof-2

en: Member Image
el: Εικόνα Μέλους

en: Member Inserted Successfully.
el: Το μέλος εισήχθη με επιτυχία.

en: Member List
el: Λίστα μελών

en: Member Name
el: Ονομα μέλους

en: Member Privacy Setting
el: Ρύθμιση απορρήτου μελών

en: Member Registration
el: Εγγραφή μελών

en: Member Removed from committee Template
el: Μέλος Αφαιρέθηκε από το πρότυπο επιτροπής

en: Member Removed from committee member
el: Μέλος Αφαιρέθηκε από μέλος της επιτροπής

en: Member Type
el: Τύπος μέλους

en: Member can see other building members info
el: Μέλος μπορεί να δει άλλα στοιχεία των μελών του κτιρίου

en: Member can see same building members documents
el: Μέλος μπορεί να δει τα ίδια έγγραφα των μελών του κτιρίου

en: Member can view other member's Complaints
el: Μέλος μπορεί να δει τα παράπονα άλλων μελών

en: Members
el: Μέλη

en: Menu
el: Μενού

en: Message
el: Μήνυμα

en: Message Comment
el: Σχόλιο μηνύματος

en: Message Content
el: Περιεχόμενο μηνυμάτων

en: Message For
el: Μήνυμα για

en: Message Received Template
el: Πρότυπο που λαμβάνεται από το μήνυμα

en: Message Sent Successfully!
el: Το μήνυμα εστάλη επιτυχώς!

en: Message To
el: Μήνυμα προς

en: Message deleted successfully
el: Το μήνυμα διαγράφηκε επιτυχώς

en: Message sent successfully
el: το μήνυμα εστάλη επιτυχώς

en: Method
el: Μέθοδος

en: Mexican Peso
el: Μεξικάνικο πέσο

en: Middle Name
el: Μεσαίο όνομα

en: Mobile
el: Κινητό

en: Mobile Number
el: Αριθμός κινητού

en: Mobile Number:
el: Αριθμός κινητού:

en: Month
el: Μήνας

en: Monthly
el: Μηνιαίος

en: Must be enter percentage value like 5
el: Πρέπει να εισαγάγετε μια εκατοστιαία τιμή όπως 5

en: My Profile
el: Το ΠΡΟΦΙΛ μου

en: Name
el: Ονομα

en: Name Of Apartment
el: Όνομα του διαμερίσματος

en: Name Of Apartment
el: Όνομα του διαμερίσματος

en: Name Of Sender
el: Όνομα αποστολέα

en: Name of Member
el: Όνομα μέλους

en: Name of Receiver
el: Όνομα του παραλήπτη

en: Name of admin
el: Όνομα του διαχειριστή

en: Nature
el: Φύση

en: New Password
el: νέος κωδικός πρόσβασης

en: New Zealand Dollar
el: Δολάριο Νέας Ζηλανδίας

en: Next
el: Επόμενο

en: No
el: Οχι

en: No Any Gates.
el: Δεν υπάρχουν οποιεσδήποτε πύλες.

en: No Any Images In This Gallery Yet.
el: Δεν υπάρχουν εικόνες σε αυτή τη συλλογή.

en: No Building Units Found
el: Δεν βρέθηκαν κτιριακές μονάδες

en: No Complains Found
el: Δεν βρέθηκαν καταγγελίες

en: No FAQ found
el: Δεν βρέθηκαν συνήθεις ερωτήσεις

en: No FAQ found in Trash
el: Δεν βρέθηκαν συνήθεις ερωτήσεις στον Κάδο απορριμμάτων

en: No Gatekeeper Found
el: Δεν βρέθηκε Gatekeeper

en: No Invoice Found
el: Δεν βρέθηκε τιμολόγιο

en: No Notice Found
el: Δεν βρέθηκε καμία ειδοποίηση

en: No Photo Gallery found
el: Δεν βρέθηκε φωτογραφική συλλογή

en: No Photo Gallery found in Trash
el: Δεν βρέθηκε φωτογραφική συλλογή σε Κάδο απορριμμάτων

en: No Security Found
el: Δεν βρέθηκε ασφάλεια

en: No Services Found
el: Δεν βρέθηκαν υπηρεσίες

en: No any Documents yet.
el: Δεν υπάρχουν ακόμη Έγγραφα.

en: No any Proof Documents yet.
el: Κανένα Έγγραφο Αποδείξεων ακόμα.

en: No any Unit Members yet.
el: Δεν υπάρχουν ακόμα μέλη της μονάδας.

en: No any member yet.
el: Κανένα μέλος ακόμα.

en: No data available in table
el: δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα στο τραπέζι

en: No file chosen
el: Δεν έχει επιλεγεί αρχείο

en: No matching records found
el: Δεν βρέθηκαν αντίστοιχα αρχεία

en: No rules found
el: Δεν βρέθηκαν κανόνες

en: No rules found in Trash
el: Δεν βρέθηκαν κανόνες στον Κάδο απορριμμάτων

en: Norwegian Krone
el: Νορβηγική κορώνη

en: Not Approved
el: Δεν εγκρινεται

en: Notes
el: Σημειώσεις

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Notice And Event
el: Ειδοποίηση και εκδήλωση

en: Notice Approved successfully
el: Ειδοποίηση Εγκρίθηκε με επιτυχία

en: Notice Category
el: Κατηγορία ειδοποιήσεων

en: Notice Content
el: Περιεχόμενο ειδοποίησης

en: Notice Deleted Successfully
el: Η ειδοποίηση διαγράφηκε επιτυχώς

en: Notice Details
el: Λεπτομέρειες ειδοποιήσεων

en: Notice Link
el: Σύνδεσμος ειδοποιήσεων

en: Notice List
el: Λίστα ειδοποιήσεων

en: Notice Title
el: Τίτλος ειδοποίησης

en: Notice Title:
el: Τίτλος Προμήθειας:

en: Notice Type
el: Τύπος ειδοποίησης

en: Notice Type:
el: Τύπος ειδοποίησης:

en: Notice Valid Date
el: Ανακοίνωση έγκυρης ημερομηνίας

en: Notice Valid Until
el: Ανακοίνωση Ισχύει Μέχρι

en: November
el: Νοέμβριος

en: Number Of Member
el: Αριθμός μελών

en: Number Of Members By Building
el: Αριθμός μελών κατά κτίριο

en: Number Of Unit
el: Αριθμός Μονάδας

en: Occupied By
el: Καταλαμβάνεται από

en: Occupied Date
el: Κατεχόμενη ημερομηνία

en: Occupied From Date
el: Κατεχόμενα από την ημερομηνία

en: Occupied To Date
el: Κατεχόμενα μέχρι την ημερομηνία

en: Octomber
el: Οκτώβριος

en: Official Phone Number
el: Επίσημος αριθμός τηλεφώνου

en: One Member
el: Ένα μέλος

en: One Time
el: Μια φορά

en: Open
el: Ανοιξε

en: Other Information
el: Αλλες πληροφορίες

en: OwnData
el: δικά σας δεδομένα

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Owner Family
el: Οικογένεια ιδιοκτήτη

en: Paid Amount
el: Πληρωμένο ποσό

en: Paid Amount :
el: Πληρωμένο ποσό :

en: Paid Invoice Email Template
el: Πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με πληρωμένα τιμολόγια

en: Paid Invoice Template
el: Πρότυπο πληρωμένου τιμολογίου

en: Parent Item:
el: Στοιχείο γονέα:

en: Parking Manager
el: Διαχειριστής χώρου στάθμευσης

en: Partially Paid
el: Πληρωθεί εν μέρει

en: Password
el: Κωδικός πρόσβασης

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Payment By
el: Πληρωμή από

en: Payment Cancel
el: Ακύρωση πληρωμής

en: Payment Date
el: Ημερομηνία πληρωμής

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής

en: Payment Report By Month
el: Αναφορά πληρωμής ανά μήνα

en: Payment Status
el: Κατάσταση πληρωμής

en: Payment Successfully
el: Πληρωμή με επιτυχία

en: Payment successfully
el: Πληρωμή με επιτυχία

en: Paypal Email Id
el: Κωδ

en: Paypal Setting
el: Paypal Ρύθμιση

en: Period
el: Περίοδος

en: Permanent Contact Information
el: Μόνιμες πληροφορίες επικοινωνίας

en: Philippine Peso
el: Φιλιππινέζικο πέσο

en: Phonenumber
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Photo
el: φωτογραφία

en: Photo Gallery
el: Φωτογραφίες

en: Please enter Category Name.
el: Εισαγάγετε το όνομα κατηγορίας.

en: Polish Zloty
el: Πολωνικό Ζλότυ

en: Pound Sterling
el: Λίρα στερλίνα

en: Previous
el: Προηγούμενος

en: Print
el: Τυπώνω

en: Print Details
el: Εκτύπωση λεπτομερειών

en: Print Payment Receipt
el: Εκτυπώστε την παραλαβή πληρωμής

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: Processing...
el: Επεξεργασία...

en: Profile
el: Προφίλ

en: Profile Cover Image
el: Εικόνα κάλυψης προφίλ

en: Profile Successfully updated.
el: Το προφίλ ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Proof Document List
el: Λίστα αποδεικτικών εγγράφων

en: Proof Documents
el: Έγγραφα απόδειξης

en: Proposal
el: Πρόταση

en: Publish To Notice Board
el: Δημοσίευση στην επιτροπή ειδοποιήσεων

en: Purchase Date
el: Ημερομηνία αγοράς

en: Qualification
el: Προσόν

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Quarter I
el: Τρίμηνο Ι

en: Quarter II
el: Τρίμηνο ΙΙ

en: Quarter III
el: Τρίτο τρίμηνο

en: Quarter IV
el: Τρίτο τέταρτο

en: Quarterly
el: Τριμηνιαίος

en: REASON FOR VISIT:
el: ΛΟΓΟΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ:

en: Reason For Visit
el: Λόγος για επίσκεψη

en: Reason Name
el: Αιτιολογία Όνομα

en: Record Updated Successfully
el: Η εγγραφή ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Record deleted successfully
el: Η εγγραφή διαγράφεται με επιτυχία

en: Record inserted successfully
el: Η εγγραφή έχει εισαχθεί με επιτυχία

en: Record updated successfully
el: Η εγγραφή ενημερώθηκε με επιτυχία

en: Record updated successfully.
el: Η εγγραφή ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: Records Not Found
el: Δεν βρέθηκαν αρχεία

en: Registration Email Template
el: Πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου εγγραφής

en: Registration Email Template
el: Πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου εγγραφής

en: Remember Me
el: Θυμήσου με

en: Remove
el: Αφαιρώ

en: Replay
el: Επανάληψη

en: Reply
el: Απάντηση

en: Report
el: Κανω ΑΝΑΦΟΡΑ

en: Request
el: Αίτηση

en: Request deleted successfully
el: Το αίτημα διαγράφηκε με επιτυχία

en: Resident Unit
el: Μονάδα κατοίκων

en: Residential
el: Κατοικητικός

en: Residential Unit
el: Κατοικημένη Μονάδα

en: Residential Unit
el: Κατοικημένη Μονάδα

en: Residential Unit List
el: Κατάλογος κατοικημένων μονάδων

en: Resolution
el: Ανάλυση

en: Rules
el: Κανόνες

en: SMS Text
el: Κείμενο SMS

en: Save
el: Αποθηκεύσετε

en: Save Charges
el: Αποθηκεύστε τις χρεώσεις

en: Save Charges & Create Invoice
el: Αποθήκευση χρεώσεων & Δημιουργία τιμολογίου

en: Save Charges & Update Invoice
el: Αποθήκευση χρεώσεων & Ενημέρωση τιμολογίου

en: Save Facility
el: Αποθήκευση διευκόλυνσης

en: Save Service
el: Αποθήκευση υπηρεσίας

en: Save Tax
el: Αποθηκεύστε Φόρο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Search FAQ
el: Αναζήτηση FAQ

en: Search Photo Gallery
el: Αναζήτηση φωτογραφίας

en: Search Rules
el: Κανόνες αναζήτησης

en: Search:
el: Ψάξιμο:

en: Security
el: Ασφάλεια

en: Security Name
el: Όνομα ασφάλειας

en: Select A Facility To Book
el: Επιλέξτε μια διευκόλυνση για κράτηση

en: Select Activity
el: Επιλέξτε Δραστηριότητα

en: Select Apartment Type
el: Επιλέξτε Τύπος διαμερίσματος

en: Select Asset Category
el: Επιλέξτε κατηγορία στοιχείων

en: Select Badge Id
el: Επιλέξτε αναγνωριστικό αναγνωριστικού

en: Select Building
el: Επιλέξτε Building (Κτίριο)

en: Select Category
el: Επιλέξτε Κατηγορία

en: Select Category Type
el: Επιλέξτε Κατηγορία Τύπος

en: Select Compound
el: Επιλέξτε Ένωση

en: Select Country
el: Επιλέξτε χώρα

en: Select Currency
el: Επιλέξτε Νόμισμα

en: Select Date Format
el: Επιλέξτε Μορφή ημερομηνίας

en: Select Date From Month
el: Επιλέξτε Ημερομηνία από Μήνα

en: Select Designation
el: Επιλέξτε Ορισμός

en: Select End Time
el: Επιλέξτε Χρόνος λήξης

en: Select Expense Type
el: Επιλέξτε Τύπος δαπάνης

en: Select Facility
el: Επιλέξτε Εγκατάσταση

en: Select Frequency
el: Επιλέξτε Συχνότητα

en: Select Image
el: Επιλέξτε Εικόνα

en: Select Income Type
el: Επιλέξτε Τύπος εισοδήματος

en: Select Invoice Option
el: Επιλέξτε Επιλογή τιμολογίου

en: Select Login Page
el: Επιλέξτε σελίδα σύνδεσης

en: Select Member
el: Επιλέξτε Μέλος

en: Select Member Type
el: Επιλέξτε Τύπος μέλους

en: Select Occupied By
el: Επιλέξτε Κατειλημμένο από

en: Select Period
el: Επιλέξτε Περίοδος

en: Select Profile Picture
el: Επιλέξτε Προφίλ εικόνας

en: Select Reason
el: Επιλέξτε Αιτιολογία

en: Select Sloat
el: Επιλέξτε Sloat

en: Select Slot
el: Επιλογή υποδοχής

en: Select Staff Category
el: Επιλέξτε κατηγορία προσωπικού

en: Select Staff Member
el: Επιλέξτε το μέλος του προσωπικού

en: Select Start Time
el: Επιλέξτε Χρόνος έναρξης

en: Select Tax
el: Επιλέξτε Φόρος

en: Select Unit
el: Επιλέξτε Μονάδα

en: Select Unit Category
el: Επιλέξτε Κατηγορία μονάδας

en: Select Unit Measurement
el: Επιλέξτε Μονάδα μέτρησης

en: Select Unit Name
el: Επιλέξτε Όνομα μονάδας

en: Select Visibility
el: Επιλέξτε Ορατότητα

en: Select Year
el: Επιλέξτε Έτος

en: Select sloat
el: Επιλέξτε αρ

en: Select status
el: Επιλέξτε κατάσταση

en: Send Mail
el: Αποστολή αλληλογραφίας

en: Send Message
el: Να στείλετε μήνυμα

en: Send SMS
el: Αποστολή SMS

en: Sent
el: Απεσταλμένα

en: Sent Item
el: Απεσταλμένο στοιχείο

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: Service
el: Υπηρεσία

en: Service Details
el: Λεπτομέρειες υπηρεσιών

en: Service List
el: Λίστα υπηρεσιών

en: Service Name
el: Όνομα Υπηρεσίας

en: Service Provider
el: Πάροχος υπηρεσιών

en: Service Provider Name
el: Όνομα παροχέα υπηρεσιών

en: Services
el: Υπηρεσίες

en: Show _MENU_ entries
el: Εμφάνιση εγγραφών _MENU_

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
el: Εμφάνιση από 0 έως 0 από 0 καταχωρήσεις

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
el: Εμφάνιση _START_ σε _END_ από _TOTAL_ καταχωρήσεις

en: Singapore Dollar
el: Σιγκαπούρη Δολάριο

en: Skills
el: Δεξιότητες

en: Sloat List
el: Λίστα λιστών

en: Sloat Name
el: Όνομα Sloat

en: Sloat No
el: Όχι

en: Sloat Type
el: Τύπος Sloat

en: Slot
el: Θυρίδα

en: Slot For
el: Υποδοχή για

en: Slot List
el: Λίστα αυλακώσεων

en: Slot Name
el: Όνομα κουλοχέρη

en: Slot No
el: Αριθ. Αυλάκωσης

en: Slot Type
el: Τύπος υποδοχής

en: Slot deleted successfully
el: Η υποδοχή διαγράφηκε επιτυχώς

en: Slot inserted successfully
el: Η υποδοχή εισήχθη με επιτυχία

en: Society
el: Κοινωνία

en: Society Rules
el: Κανόνες κοινωνίας

en: Society Rules List
el: Λίστα κανόνων κοινωνίας

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG & GIF files are allowed!.
el: Λυπούμαστε, επιτρέπονται μόνο τα αρχεία JPG, JPEG, PNG & GIF !.

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG ,BMP & GIF files are allowed!.
el: Λυπούμαστε, επιτρέπονται μόνο αρχεία JPG, JPEG, PNG, BMP & GIF !.

en: Source
el: Πηγή

en: Square Feet
el: Τετραγωνικά πόδια

en: Square Meter
el: Τετραγωνικό μέτρο

en: Square Yards
el: Τετράγωνες αυλές

en: Staff Category
el: Κατηγορία προσωπικού

en: Staff Category Name
el: Όνομα κατηγορίας προσωπικού

en: Staff Checkin
el: Προσωπικό Checkin

en: Staff Checkin List
el: Λίστα ελέγχου προσωπικού

en: Staff Management
el: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ

en: Staff Member
el: Μέλος του προσωπικού

en: Staff Member Access Right
el: Δικαίωμα Πρόσβαση Μέλους Προσωπικού

en: Staff Member List
el: Λίστα μελών προσωπικού

en: Staff Role
el: Ρόλος Προσωπικού

en: Staff-Member
el: Μέλος του προσωπικού

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Start Time
el: Ωρα έναρξης

en: Starting Year
el: Έτος Έναρξης

en: State
el: κατάσταση

en: Status
el: Κατάσταση

en: Status:
el: Κατάσταση:

en: Subject
el: Θέμα

en: Submit
el: υποβάλλουν

en: Submitted By
el: Που υποβάλλονται από

en: Submitted Date
el: Ημερομηνία υποβολής

en: Subtotal :
el: ΜΕΡΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ :

en: Suggestion
el: Πρόταση

en: Swedish Krona
el: Σουηδική κορόνα

en: Swift Code
el: Κωδικός Swift

en: Swiss Franc
el: Ελβετικό φράγκο

en: TAX ID
el: ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΜΗΤΡΩΟΥ

en: Taiwan New Dollar
el: Ταϊβάν νέο δολάριο

en: Tax
el: Φόρος

en: Tax Amount
el: Ποσό φόρου

en: Tax Amount :
el: Ποσό φόρου :

en: Tax List
el: Λίστα Φόρων

en: Tax Name
el: Όνομα Φόρου

en: Tax Title
el: Τίτλος Φόρου

en: Tax deleted successfully
el: Ο φόρος διαγράφηκε επιτυχώς

en: Tax inserted successfully
el: Ο φόρος εισήχθη με επιτυχία

en: Tax(%)
el: Φόρος(%)

en: Tenant
el: Ενοικιαστής

en: Tenant Family
el: Οικογένεια ενοικιαστή

en: Thai Baht
el: Ταϊλανδικό μπατ

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
el: Φαίνεται να υπάρχει κάποιο πρόβλημα δοκιμάστε μετά από κάποια στιγμή ή επικοινωνήστε μαζί μας στο sales@dasinfomeida.com

en: This Parking Slot Allready Assigned
el: Αυτή η υποδοχή στάθμευσης έχει ήδη εκχωρηθεί

en: This Parking Slot Already Assigned
el: Αυτή η αυλάκωση στάθμευσης έχει ήδη εκχωρηθεί

en: Time
el: χρόνος

en: Title
el: Τίτλος

en: To
el: Προς το

en: To (
el: Προς το (

en: To Date
el: Μέχρι σήμερα

en: Total Amount
el: Συνολικό ποσό

en: Total Amount
el: Συνολικό ποσό

en: Total Charge
el: Συνολική χρέωση

en: Total Cost
el: Συνολικό κόστος

en: Total Paid Amount :
el: Συνολικό Ποσό Πληρωμής:

en: Turkish Lira
el: Τουρκική λιρέτα

en: Two Wheeler
el: Δύο Wheeler

en: Type
el: Τύπος

en: Types Name
el: Τύποι Όνομα

en: U.S. Dollar
el: Αμερικάνικο δολλάριο

en: UNIT CATEGORY:
el: ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΟΝΑΔΩΝ:

en: UNIT NUMBER:
el: ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΟΝΑΔΑΣ:

en: Unallocated
el: Μη διατεθεί

en: Unit
el: Μονάδα

en: Unit By Building
el: Μονάδα ανά κτίριο

en: Unit Category
el: Κατηγορία μονάδων

en: Unit Category Member
el: Κατηγορία μονάδας μέλος

en: Unit Category Name
el: Όνομα κατηγορίας μονάδας

en: Unit Documents
el: Έγγραφα Μονάδας

en: Unit Member List
el: Λίστα μελών μονάδας

en: Unit Members
el: Μέλη μονάδας

en: Unit Members
el: Μέλη μονάδας

en: Unit Name
el: Όνομα μονάδας

en: Unit Size
el: Μέγεθος μονάδας

en: Unit name
el: Όνομα μονάδας

en: Unpaid
el: Απλήρωτος

en: Update FAQ
el: Ενημέρωση συχνών ερωτήσεων

en: Update Photo Gallery
el: Ενημέρωση φωτογραφίας

en: Update Profile
el: Ανανέωση προφίλ

en: Update Rules
el: Ενημερώστε τους κανόνες

en: Upload Cover Image
el: Μεταφόρτωση εικόνας κάλυψης

en: Upload Document
el: Μεταφόρτωση εγγράφου

en: Upload image
el: Μεταφόρτωση εικόνας

en: Upload image.
el: Μεταφόρτωση εικόνας.

en: User Email
el: Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο χρήστη

en: User List
el: Λίστα χρηστών

en: User Name
el: Ονομα χρήστη

en: User Role
el: Ρόλος χρήστη

en: User Type
el: Τύπος χρήστη

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Username Or Emailid Already Exist.
el: Όνομα χρήστη ή Email υπάρχει ήδη.

en: VEHICLE NUMBER
el: ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΧΗΜΑΤΟΣ

en: VISIT DATE:
el: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ:

en: VISIT TIME:
el: ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΩΡΑ:

en: VISITOR NAME
el: ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

en: Valid Date
el: Εγκυρη ημερομηνία

en: Valid Date:
el: Εγκυρη ημερομηνία:

en: Vehicle
el: Οχημα

en: Vehicle Model
el: Μοντέλο οχήματος

en: Vehicle Number
el: Αριθμός οχήματος

en: Vehicle Type
el: Τύπος οχήματος

en: Vendor Name
el: Ονομα πωλητή

en: View
el: Θέα

en: View Detail
el: Δείτε Λεπτομέρειες

en: View Details
el: Δείτε λεπτομέρειες

en: View Document
el: Προβολή εγγράφου

en: View FAQ
el: Προβολή FAQ

en: View Invoice
el: Προβολή τιμολογίου

en: View Member
el: Προβολή μελών

en: View Member History
el: Δείτε Ιστορικό μελών

en: View Message
el: Προβολή μηνύματος

en: View Photo Gallery
el: Προβολή φωτογραφικής συλλογής

en: View Rules
el: Προβολή κανόνων

en: View Unit
el: Προβολή μονάδας

en: View User
el: Προβολή χρήστη

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Visibility For
el: Ορατότητα για

en: Visible For
el: Ορατό για

en: Visit Date
el: Ημερομηνία επίσκεψης

en: Visit Time
el: Επισκεφθείτε την ώρα

en: Visitor Checkin
el: Έλεγχος επισκεπτών

en: Visitor Checkin List
el: Λίστα ελέγχου επισκεπτών

en: Visitor Manage
el: Διαχείριση επισκεπτών

en: Visitor Management
el: Διαχείριση επισκεπτών

en: Visitor Name
el: Όνομα επισκεπτών

en: Visitor Name-ID Number-Vehicle Number
el: Όνομα επισκέπτη-Αριθμός ταυτότητας-Αριθμός οχήματος

en: Visitor Request
el: Αίτημα επισκέπτη

en: Visitor Request Approved Successfully
el: Το αίτημα επισκέπτη εγκρίθηκε με επιτυχία

en: Visitor Request List
el: Λίστα αιτημάτων επισκεπτών

en: Visitor Request Template
el: Πρότυπο αιτήματος επισκέπτη

en: Visitor Request inserted successfully
el: Το αίτημα επισκέπτη εισήχθη με επιτυχία

en: Year
el: Ετος

en: Yearly
el: Ετήσια

en: Yes
el: Ναί

en: You can use following variables in the email template:
el: Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τις παρακάτω μεταβλητές στο πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου:

en: You have entered value already exists. Please enter some other value.
el: Έχετε εισαγάγει την τιμή που υπάρχει ήδη. Εισαγάγετε κάποια άλλη τιμή.

en: Zip Code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: accountant
el: λογιστής

en: administrator
el: διαχειριστής

en: category Name
el: όνομα κατηγορίας

en: charge Per
el: χρέωση Per

en: committee_member
el: μέλος επιτροπής

en: discount amount can not greater than total amount
el: το ποσό έκπτωσης δεν μπορεί να υπερβαίνει το συνολικό ποσό

en: header
el: επί κεφαλής

en: maintance
el: συντήρηση

en: member
el: μέλος

en: save
el: αποθηκεύσετε

en: square meter
el: τετραγωνικό μέτρο

en: staff_member
el: μέλος του προσωπικού

en: title
el: τίτλος

en: vehicle
el: όχημα
