apartment - en to hu_HU translation catalogue (903 entries)

en:  Comment
hu_HU:  Megjegyzés

en:  Nature:
hu_HU:  Természet:

en:  Service Name:
hu_HU:  Szolgáltatás neve:

en:  Service Provider:
hu_HU:  Szolgáltató: \ t

en:  Title
hu_HU:  Cím

en:  To
hu_HU:  Nak nek

en: (filtered from _MAX_ total entries)
hu_HU: (a (z) _MAX_ összes bejegyzésből szűrve)

en: 12/31/2017
hu_HU: 2017/12/31

en: 2017-12-12
hu_HU: 2017/12/12

en: : activate to sort column ascending
hu_HU: : aktiválja az oszlop növekvő rendezését

en: : activate to sort column descending
hu_HU: : aktiválja az oszlop csökkenő sorrendjének rendezését

en: A/C Holder Name
hu_HU: A / C tulajdonos neve

en: Access Right
hu_HU: Hozzáférési jog

en: Access Right Settings
hu_HU: Jobb beállítások elérése

en: Account Holder Name
hu_HU: Számlatulajdonos neve

en: Account No
hu_HU: Számlaszám

en: Account No
hu_HU: Számlaszám

en: Account Number
hu_HU: Számlaszám

en: Account Settings
hu_HU: Fiók beállítások

en: Account Type
hu_HU: Fiók Típus

en: Account Type
hu_HU: Fiók Típus

en: Accountant
hu_HU: Könyvelő

en: Accountant Access Right
hu_HU: Könyvelői hozzáférési jog

en: Accountant List
hu_HU: Könyvelői lista

en: Accounts
hu_HU: Fiókok

en: Action
hu_HU: Akció

en: Activated
hu_HU: Aktív

en: Active
hu_HU: Aktív

en: Activity Name
hu_HU: Tevékenység neve

en: Add
hu_HU: hozzáad

en: Add
hu_HU: hozzáad

en: Add Accountant
hu_HU: hozzá könyvelő

en: Add Activity
hu_HU: Tevékenység hozzáadása

en: Add Activity For Facility Booking
hu_HU: Tevékenység hozzáadása a létesítményfoglaláshoz

en: Add Asset
hu_HU: Eszköz hozzáadása

en: Add Assets Category
hu_HU: Eszközkategória hozzáadása

en: Add Building
hu_HU: Épület hozzáadása

en: Add Building Category
hu_HU: Épületkategória hozzáadása

en: Add Category
hu_HU: Kategória hozzáadása

en: Add Charges
hu_HU: Díjak hozzáadása

en: Add Charges Email Template
hu_HU: Díjak hozzáadása e-mail sablon

en: Add Charges Entry
hu_HU: Díjak hozzáadása

en: Add Charges Template
hu_HU: Díjak hozzáadása sablon

en: Add Charges Types
hu_HU: Díjak hozzáadása típusok

en: Add Commercial Unit
hu_HU: Kereskedelmi egység hozzáadása

en: Add Complain
hu_HU: Hozzáadás Panasz

en: Add Complain Email Template
hu_HU: Hozzáadás Email Email sablon

en: Add Complain For Admin
hu_HU: Adja meg az adminisztrátort

en: Add Complain For Admin Email Template
hu_HU: Adjon hozzá egy adminisztrátori e-mail sablont

en: Add Complain Template
hu_HU: Hozzáadás Sablon sablon

en: Add Compound
hu_HU: Adjuk hozzá a vegyületet

en: Add Designation
hu_HU: Jelölés hozzáadása

en: Add Document
hu_HU: Dokumentum hozzáadása

en: Add Event
hu_HU: Esemény hozzáadása

en: Add Event Email Template
hu_HU: Esemény e-mail sablon hozzáadása

en: Add Event Template
hu_HU: Eseménysablon hozzáadása

en: Add Expense
hu_HU: Költség hozzáadása

en: Add Expense Types
hu_HU: Költségtípusok hozzáadása

en: Add Facility
hu_HU: Hozzáadás eszköz

en: Add GST Number
hu_HU: Add hozzá a GST számot

en: Add Gate
hu_HU: Hozzáadás hozzá a kaput

en: Add Gatekeeper
hu_HU: Adja hozzá a Kapuőrt

en: Add Image
hu_HU: Kép hozzáadása

en: Add Income
hu_HU: Bevétel hozzáadása

en: Add Income Types
hu_HU: Adjon hozzá jövedelemtípusokat

en: Add Inventory
hu_HU: Készlet hozzáadása

en: Add Inventory Unit Category
hu_HU: Készletegység-kategória hozzáadása

en: Add Member
hu_HU: Tag hozzáadása

en: Add Member Category
hu_HU: Tag kategória hozzáadása

en: Add More Document
hu_HU: További dokumentum hozzáadása

en: Add More Entry
hu_HU: További bejegyzés hozzáadása

en: Add More Tax
hu_HU: Adjon hozzá több adót

en: Add More Unit
hu_HU: További egység hozzáadása

en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: Add New FAQ
hu_HU: Új FAQ hozzáadása

en: Add New Gate
hu_HU: Új kapu hozzáadása

en: Add New Photo Gallery
hu_HU: Új fotótár hozzáadása

en: Add New Rules
hu_HU: Új szabályok hozzáadása

en: Add Notice
hu_HU: Megjegyzés hozzáadása

en: Add Notice Email Template
hu_HU: Értesítési e-mail sablon hozzáadása

en: Add Notice Template
hu_HU: Értesítési sablon hozzáadása

en: Add Or Remove
hu_HU: Hozzáadás vagy eltávolítás

en: Add Other User in system Template
hu_HU: Adjon hozzá másik felhasználót a rendszer sablonjában

en: Add Payment
hu_HU: Fizetés hozzáadása

en: Add Residential Unit
hu_HU: hozzáadása lakóegységet

en: Add Rule
hu_HU: Szabály hozzáadása

en: Add Service
hu_HU: Szolgáltatás hozzáadása

en: Add Sloat
hu_HU: Hozzáadás Sloat

en: Add Slot
hu_HU: Rés hozzáadása

en: Add Staff Category
hu_HU: Személyzeti kategória hozzáadása

en: Add Staff Member
hu_HU: Személyzeti tag hozzáadása

en: Add Tax
hu_HU: Adó hozzáadása

en: Add Types
hu_HU: Típusok hozzáadása

en: Add Unit
hu_HU: Egység hozzáadása

en: Add Unit Category
hu_HU: Egységkategória hozzáadása

en: Add User
hu_HU: Felhasználó hozzáadása

en: Add category
hu_HU: Kategória hozzáadása

en: Add visit Reason
hu_HU: A látogatás oka hozzáadása

en: Address
hu_HU: Cím

en: Address:
hu_HU: Cím:

en: All
hu_HU: Minden

en: All Accountants
hu_HU: Minden könyvelő

en: All Committee Member
hu_HU: Minden bizottsági tag

en: All Employee
hu_HU: Minden alkalmazott

en: All FAQ
hu_HU: Minden GYIK

en: All Gatekeeper
hu_HU: Minden Gatekeeper

en: All Member
hu_HU: Minden tag

en: All Members
hu_HU: Minden tag

en: All Staff Member
hu_HU: Minden személyzet tagja

en: All User
hu_HU: Minden felhasználó

en: Alloted
hu_HU: alloted

en: Allotted
hu_HU: kijelölt

en: Allow booking for multiple days
hu_HU: Több napos foglalás engedélyezése

en: Already booking this facility.
hu_HU: Már foglalja ezt a lehetőséget.

en: Amount
hu_HU: Összeg

en: Amount After Discount
hu_HU: Összeg kedvezmény után

en: Amount Charge
hu_HU: Költség összege

en: Announcement
hu_HU: Közlemény

en: Apartment Address
hu_HU: Apartman címe

en: Apartment FAQ Page
hu_HU: Apartman GYIK oldal

en: Apartment Gallery
hu_HU: Apartman Galéria

en: Apartment Logo
hu_HU: Apartman logó

en: Apartment Management
hu_HU: Apartmankezelés

en: Apartment Management Login Page
hu_HU: Apartmankezelő bejelentkezési oldal

en: Apartment Management Member Registration Page
hu_HU: Lakáskezelő tag regisztrációs oldal

en: Apartment Management System
hu_HU: Lakáskezelő rendszer

en: Apartment Name
hu_HU: Apartman neve

en: Apartment Number
hu_HU: Házszám

en: Apartment Society Rules
hu_HU: Apartmanház szabályai

en: Apartment Type
hu_HU: Apartman típus

en: Approve
hu_HU: Jóváhagy

en: Approved
hu_HU: Jóváhagyott

en: Approved Facility Template
hu_HU: Jóváhagyott eszközsablon

en: April
hu_HU: április

en: Aproved Visitor Request Template
hu_HU: Megjelent látogató kérési sablon

en: Are you sure want to delete this record?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt a bejegyzést?

en: Are you sure you want to delete this record?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt a bejegyzést?

en: Asign Sloat Link
hu_HU: Aslo Sloat Link

en: Asset Category
hu_HU: Eszközkategória

en: Asset Cost
hu_HU: Eszközköltség

en: Asset Date
hu_HU: Eszköz dátuma

en: Asset List
hu_HU: Eszközlista

en: Asset Name
hu_HU: Eszköz neve

en: Asset No
hu_HU: Eszköz nem

en: Asset inserted successfully
hu_HU: Az eszköz sikeresen beillesztve

en: Asset/ Inventory Tracker
hu_HU: Eszköz / készlet nyomkövető

en: Assets / Inventory Tracker
hu_HU: Eszközök / leltárkövető

en: Assign Gate
hu_HU: Kapu hozzárendelése

en: Assign Parking Sloat Template
hu_HU: Parkolási sáv hozzárendelése

en: Assign Sloat
hu_HU: Sloat hozzárendelése

en: Assign Slot
hu_HU: Rés hozzárendelése

en: Assign Slot Email Template
hu_HU: Rés Email sablon hozzárendelése

en: Assigned Gate
hu_HU: Hozzárendelt kapu

en: Assigned Sloat List
hu_HU: A hozzárendelt sávlista

en: Assigned Slot List
hu_HU: A kijelölt réslista

en: August
hu_HU: augusztus

en: Australian Dollar
hu_HU: Ausztrál dollár

en: Available
hu_HU: Elérhető

en: Badge ID
hu_HU: Jelvényazonosító

en: Bank Details
hu_HU: Banki adatok

en: Bank Name
hu_HU: A bank neve

en: Bank Name
hu_HU: A bank neve

en: Bank Transfer
hu_HU: Banki átutalás

en: Bill Date
hu_HU: Számla dátuma

en: Billing Period
hu_HU: Számlázási időszak

en: Book Facility
hu_HU: Könyveszköz

en: Book For Activity
hu_HU: Könyv tevékenységre

en: Booked
hu_HU: Foglalt

en: Booked User Name
hu_HU: Foglalott felhasználónév

en: Booking  Facility  List
hu_HU: Foglalási lehetőségek listája

en: Booking  Facility List
hu_HU: Foglalási lehetőségek listája

en: Booking Date
hu_HU: Foglalás dátuma

en: Booking Facility On Behalf Of
hu_HU: Foglalási lehetőség a Behalf Of

en: Booking For From Date
hu_HU: Foglalás időponttól kezdve

en: Booking For From Time
hu_HU: Foglalás időben

en: Booking For To Date
hu_HU: Foglalás időpontig

en: Booking For To Time
hu_HU: Foglalás időre

en: Brazilian Real
hu_HU: Brazil real

en: Building
hu_HU: Épület

en: Building Block
hu_HU: Építőkocka

en: Building By Unit
hu_HU: Építés egységenként

en: Building Member
hu_HU: Épület tag

en: Building Name
hu_HU: Épület neve

en: Building Units settings
hu_HU: Épületegységek beállításai

en: Building/Group
hu_HU: Épület / Group

en: Buildings
hu_HU: épületek

en: Buildings Units
hu_HU: Épületegységek

en: By Date
hu_HU: Dátum szerint

en: By Hour
hu_HU: Óránként

en: COMPOUND:
hu_HU: ÖSSZETETT:

en: Calendar
hu_HU: Naptár

en: Canadian Dollar
hu_HU: Kanadai dollár

en: Care Taker
hu_HU: gondozó

en: Cash
hu_HU: Készpénz

en: Category
hu_HU: Kategória

en: Category Name
hu_HU: kategória név

en: Category:
hu_HU: Kategória:

en: Charge Calculate By
hu_HU: Díj kiszámítása

en: Charge Calculate By
hu_HU: Díj kiszámítása

en: Charge From Date
hu_HU: Töltse ki a dátumot

en: Charge Per
hu_HU: Díj per

en: Charge Period
hu_HU: Díjidőszak

en: Charge To Date
hu_HU: Töltsd le a dátumot

en: Charge Type
hu_HU: Töltés típusa

en: Charges
hu_HU: díjak

en: Charges Amount
hu_HU: Díjak összege

en: Charges Entry Label
hu_HU: Díjak belépési címke

en: Charges List
hu_HU: A díjak listája

en: Charges Name
hu_HU: Díjak neve

en: Charges Payment
hu_HU: Díjfizetés

en: Charges type
hu_HU: Díjak típusa

en: Check In Date
hu_HU: Bejelentkezési dátum

en: Check In Time
hu_HU: Érkezés ideje

en: Check Out
hu_HU: Nézd meg

en: Checked In Date
hu_HU: Ellenőrzött dátum

en: Checked In On Time
hu_HU: Ellenőrzött időben

en: Checked Out Time
hu_HU: Ellenőrzött idő

en: Checked Out successfully
hu_HU: A sikeresen ellenőrzött

en: Checked in On Time
hu_HU: Ellenőrzött időben

en: Checkin
hu_HU: Becsekkolás

en: Checkout
hu_HU: kijelentkezés

en: Cheque
hu_HU: Jelölje be

en: Choose Gate
hu_HU: Válassza a Kapu lehetőséget

en: City
hu_HU: Város

en: Close
hu_HU: Bezárás

en: Comment
hu_HU: Megjegyzés

en: Commercial
hu_HU: Kereskedelmi

en: Commercial Unit List
hu_HU: Kereskedelmi egységek listája

en: Commitee Member
hu_HU: A bizottság tagja

en: Committee
hu_HU: Bizottság

en: Committee Member
hu_HU: A bizottság tagja

en: Committee Member List
hu_HU: A bizottság tagjainak listája

en: Committee Members
hu_HU: Bizottsági tagok

en: Complain
hu_HU: Panaszkodik

en: Complain Date
hu_HU: Panasz dátuma

en: Complain Description
hu_HU: Panasz leírása

en: Complain Details
hu_HU: Panasz részletei

en: Complain From
hu_HU: Panaszol

en: Complain Link
hu_HU: Kapcsolat

en: Complain List
hu_HU: Panaszlista

en: Complain Nature
hu_HU: Panaszkodik a természethez

en: Complain Status
hu_HU: Panaszállapot

en: Complain Title
hu_HU: Panasz cím

en: Complain inserted successfully
hu_HU: Panasz sikeresen beillesztve

en: Complaint
hu_HU: Panasz

en: Complaint Status
hu_HU: Panaszállapot

en: Compose
hu_HU: Összeállít

en: Compound
hu_HU: összetett

en: Compound Name
hu_HU: Összetett név

en: Compounds
hu_HU: vegyületek

en: Compounds Units
hu_HU: Összetett egységek

en: Confirm Password
hu_HU: Jelszó megerősítése

en: Confirm password does not match.
hu_HU: A jelszó megerősítése nem egyezik.

en: Contact Number
hu_HU: Elérhetőség

en: Contact Number:
hu_HU: Elérhetőség:

en: Corporate ID
hu_HU: vállalati igazolvány

en: Correspondence Address
hu_HU: Levelezési cím

en: Count
hu_HU: Számol

en: Country
hu_HU: Ország

en: Created By
hu_HU: Készítette

en: Created By:
hu_HU: Készítette:

en: Created Date
hu_HU: Létrehozás dátuma

en: Current Password
hu_HU: jelenlegi jelszó

en: Czech Koruna
hu_HU: Cseh korona

en: Danish Krone
hu_HU: Dán Krone

en: Dashboard
hu_HU: Irányítópult

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Date Format
hu_HU: Dátum formátum

en: Date Of Birth
hu_HU: Születési dátum

en: Date of birth
hu_HU: Születési dátum

en: Deactivated
hu_HU: A deaktivált

en: December
hu_HU: december

en: December 12, 2017
hu_HU: 2017. december 12.

en: Delete
hu_HU: Töröl

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Description:
hu_HU: Leírás:

en: Designation
hu_HU: Kijelölés

en: Designation Name
hu_HU: Megnevezés neve

en: Device BY Activated/Deactivated Status
hu_HU: Eszköz aktivált / deaktivált állapotban

en: Discount Amount
hu_HU: Kedvezmény mértéke

en: Discount Amount :
hu_HU: Kedvezmény mértéke :

en: Do you really want to delete this record?
hu_HU: Tényleg törölni szeretné ezt a rekordot?

en: Document
hu_HU: Dokumentum

en: Document List
hu_HU: Dokumentumlista

en: Document Submitted Date
hu_HU: Dokumentum benyújtásának dátuma

en: Document Title
hu_HU: Dokumentum címe

en: Document deleted successfully
hu_HU: A dokumentum sikeresen törölve

en: Document inserted successfully
hu_HU: A dokumentum sikeresen beillesztve

en: Documents
hu_HU: Dokumentumok

en: Download Income Report
hu_HU: Töltse le a jövedelemjelentést

en: Download Report
hu_HU: Jelentés letöltése

en: Due Amount
hu_HU: Esedékes összeg

en: Due Amount :
hu_HU: Kötelező összeg:

en: Due Date
hu_HU: Az esedékesség napja

en: ERROR
hu_HU: HIBA

en: Edit
hu_HU: szerkesztése

en: Edit Accountant
hu_HU: Könyvelő szerkesztése

en: Edit Asset
hu_HU: Eszköz szerkesztése

en: Edit Booked Facility
hu_HU: A lefoglalt létesítmény szerkesztése

en: Edit Charges
hu_HU: Díjak szerkesztése

en: Edit Commercial Unit
hu_HU: Kereskedelmi egység szerkesztése

en: Edit Complain
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit Document
hu_HU: Dokumentum szerkesztése

en: Edit Event
hu_HU: Esemény szerkesztése

en: Edit Expense
hu_HU: Költség szerkesztése

en: Edit FAQ
hu_HU: GYIK szerkesztése

en: Edit Facility
hu_HU: Eszköz szerkesztése

en: Edit Gatekeeper
hu_HU: Gatekeeper szerkesztése

en: Edit Inventory
hu_HU: Leltár szerkesztése

en: Edit Member
hu_HU: Tag szerkesztése

en: Edit Notice
hu_HU: Közlemény szerkesztése

en: Edit Photo Gallery
hu_HU: Fotógaléria szerkesztése

en: Edit Residential Unit
hu_HU: Lakóegység szerkesztése

en: Edit Rule
hu_HU: Szabály szerkesztése

en: Edit Rules
hu_HU: Szabályok szerkesztése

en: Edit Service
hu_HU: Szolgáltatás szerkesztése

en: Edit Sloat
hu_HU: Sloat szerkesztése

en: Edit Sloat Assigned
hu_HU: Rés Assigned

en: Edit Slot
hu_HU: Rés szerkesztése

en: Edit Staff Checkin
hu_HU: Személyzet ellenőrzése

en: Edit Staff Member
hu_HU: Személyzeti tag szerkesztése

en: Edit Tax
hu_HU: Adó szerkesztése

en: Edit Visitor Checkin
hu_HU: Látogató ellenőrzése

en: Edit Visitor Request
hu_HU: Látogatói kérelem szerkesztése

en: Email Subject
hu_HU: Email tárgy

en: Enable
hu_HU: Engedélyezze

en: Enable Charges
hu_HU: Díjak engedélyezése

en: Enable Notifications
hu_HU: Értesítések engedélyezése

en: Enable Sandbox
hu_HU: Sandbox engedélyezése

en: End Date
hu_HU: Befejezés dátuma

en: End Time
hu_HU: Idő vége

en: End Time should be greater than Start Time
hu_HU: A befejezési időnek nagyobbnak kell lennie, mint a kezdési idő

en: Enter City Name
hu_HU: Írja be a város nevét

en: Enter New password.
hu_HU: Adjon meg új jelszót.

en: Enter State Name
hu_HU: Írja be az állam nevét

en: Enter Unit Name
hu_HU: Írja be az egység nevét

en: Enter correct current password.
hu_HU: Adja meg a helyes aktuális jelszót.

en: Entry
hu_HU: Belépés

en: Envato License key
hu_HU: Envato licenckulcs

en: Event Description
hu_HU: Esemény leírása

en: Event Detail
hu_HU: Esemény részletei

en: Event End Date
hu_HU: Esemény vége

en: Event End Time
hu_HU: Esemény vége

en: Event For
hu_HU: Esemény

en: Event Link
hu_HU: Esemény link

en: Event List
hu_HU: Eseménylista

en: Event Start Date
hu_HU: Esemény kezdő dátuma

en: Event Start Time
hu_HU: Esemény kezdési ideje

en: Event Title
hu_HU: Esemény címe

en: Event inserted successfully
hu_HU: Az esemény sikeresen beillesztve

en: Events
hu_HU: Események

en: Every minute
hu_HU: Minden perc

en: Expense
hu_HU: Költség

en: Expense Entries
hu_HU: Költségbejegyzések

en: Expense List
hu_HU: Költségek listája

en: Expense Report By Month
hu_HU: Költségjelentés havonta

en: Expense Type
hu_HU: Költség típusa

en: Expense type
hu_HU: Költségtípus

en: FAQ
hu_HU: GYIK

en: FAQ List
hu_HU: GYIK lista

en: Facility
hu_HU: Létesítmény

en: Facility Booking Email Template
hu_HU: Berendezés foglalás e-mail sablon

en: Facility Booking Successfully
hu_HU: Létesítmény-foglalás sikeresen

en: Facility Booking Template
hu_HU: Berendezés foglalási sablon

en: Facility Booking Template For Admin
hu_HU: Létesítményfoglalási sablon adminisztrátorok számára

en: Facility Booking Template For Member
hu_HU: Lakásfoglalási sablon a tag számára

en: Facility Charge
hu_HU: Berendezési díj

en: Facility Link
hu_HU: Létesítmény link

en: Facility List
hu_HU: Létesítmények listája

en: Facility Name
hu_HU: Létesítmény neve

en: Facility deleted successfully
hu_HU: A létesítmény sikeresen törölve

en: Facility inserted successfully
hu_HU: A létesítmény sikeresen beillesztve

en: February
hu_HU: február

en: Female
hu_HU: Női

en: First
hu_HU: Első

en: First Name
hu_HU: Keresztnév

en: Fix Charge
hu_HU: Javítsa a díjat

en: Fix Charges
hu_HU: Fix díjak

en: For Entry
hu_HU: A belépéshez

en: For Exit
hu_HU: Kilépéshez

en: Forgot your password?
hu_HU: Elfelejtette a jelszavát?

en: Four Wheeler
hu_HU: Négy kerekű

en: Frequency
hu_HU: Frekvencia

en: From
hu_HU: Tól től

en: From (
hu_HU: Tól től (

en: From Date
hu_HU: Dátumtól

en: Fully Paid
hu_HU: Teljesen kifizetve

en: GATE:
hu_HU: KAPU:

en: GST Number
hu_HU: GST szám

en: GST Number / Vat Number / Tax number
hu_HU: GST szám / szám szám / adószám

en: Gallery
hu_HU: Képtár

en: Gate Name
hu_HU: Kapu neve

en: Gatekeeper
hu_HU: Portás

en: Gatekeeper
hu_HU: Portás

en: Gatekeeper Access Right
hu_HU: Kapus hozzáférési joga

en: Gatekeeper Inserted Successfully
hu_HU: A kapuőr sikeresen beillesztve

en: Gatekeeper List
hu_HU: Kapusok listája

en: Gatekeeper Name
hu_HU: Gatekeeper neve

en: Gender
hu_HU: nem

en: General Information
hu_HU: Általános információ

en: General Setting
hu_HU: Általános beállítás

en: General Settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Generate Invoice
hu_HU: Számla létrehozása

en: Generate Invoice Email Template
hu_HU: Számlázási e-mail sablon létrehozása

en: Generate Invoice Template
hu_HU: Számla sablon létrehozása

en: Go
hu_HU: Megy

en: Grand Total :
hu_HU: Teljes összeg :

en: Group
hu_HU: Csoport

en: Guest
hu_HU: Vendég

en: Gym
hu_HU: Tornaterem

en: Half Yearly
hu_HU: Félévente

en: Home
hu_HU: itthon

en: Hong Kong Dollar
hu_HU: Hong Kong dollár

en: Hour
hu_HU: Óra

en: Hungarian Forint
hu_HU: Magyar forint

en: I Half
hu_HU: Fél

en: ID NUMBER
hu_HU: SZEMÉLYI IGAZOLVÁNY SZÁMA

en: ID Number
hu_HU: Személyi igazolvány száma

en: IFSC Code
hu_HU: IFSC kód

en: IFSC Code
hu_HU: IFSC kód

en: II Half
hu_HU: II fél

en: INVOICE
hu_HU: SZÁMLA

en: Image
hu_HU: Kép

en: Image URL
hu_HU: Kép URL-je

en: Inbox
hu_HU: Bejövő

en: Income Type
hu_HU: Jövedelem típusa

en: Indian Rupee
hu_HU: Indiai rúpia

en: Individual
hu_HU: Egyedi

en: Inventory List
hu_HU: Leltár

en: Inventory Name
hu_HU: Leltár neve

en: Invoice
hu_HU: Számla

en: Invoice
hu_HU: Számla

en: Invoice Date
hu_HU: Számla kiállítási dátuma

en: Invoice Information
hu_HU: Számla információk

en: Invoice List
hu_HU: Számlázási lista

en: Invoice No
hu_HU: Nincs számla

en: Invoice Number
hu_HU: Számlaszám

en: Invoice Option
hu_HU: Számla opció

en: Invoice Payment Receipt
hu_HU: Számla fizetési nyugtája

en: Is Multiple Days
hu_HU: Több nap van

en: Israeli New Sheqel
hu_HU: Izraeli új Sheqel

en: January
hu_HU: január

en: Japanese Yen
hu_HU: Japán jen

en: July
hu_HU: július

en: June
hu_HU: június

en: Last
hu_HU: Utolsó

en: Last Name
hu_HU: Vezetéknév

en: Lease Agreement
hu_HU: Lízingszerződés

en: Licence Settings
hu_HU: Licencbeállítások

en: Loading...
hu_HU: Betöltés...

en: Log In
hu_HU: Belépés

en: Log Out
hu_HU: Kijelentkezés

en: Login Link
hu_HU: Bejelentkezés

en: Login Page
hu_HU: Bejelentkezési oldal

en: Login Page Link
hu_HU: Bejelentkezési oldal link

en: Login failed: You have entered an incorrect Username or password, please try again.
hu_HU: A bejelentkezés sikertelen: Helytelen felhasználónevet vagy jelszót adott meg, próbálja újra.

en: Logout
hu_HU: Kijelentkezés

en: Mail Templates
hu_HU: Mail sablonok

en: Maintenance Charge
hu_HU: Karbantartási díj

en: Maintenance Charges
hu_HU: Karbantartási díjak

en: Maintenance Request
hu_HU: Karbantartási igény

en: Maintenance Settings
hu_HU: Karbantartási beállítások

en: Malaysian Ringgit
hu_HU: Malajziai Ringgit

en: Male
hu_HU: Férfi

en: Manage Gates
hu_HU: Kapuk kezelése

en: March
hu_HU: március

en: Max. 160 Character
hu_HU: Max. 160 karakter

en: May
hu_HU: Lehet

en: Measurement
hu_HU: Mérés

en: Measurement Charge
hu_HU: Mérési díj

en: Measurement Charges
hu_HU: Mérési díjak

en: Member
hu_HU: Tag

en: Member Access Right
hu_HU: Tagok belépési joga

en: Member Active Successfully
hu_HU: Tag aktívan

en: Member Approved by Admin Template
hu_HU: Az adminisztrátori sablon által jóváhagyott tag

en: Member Approved by Admin Template
hu_HU: Az adminisztrátori sablon által jóváhagyott tag

en: Member Become committee Template
hu_HU: Tag Legyél bizottság sablon

en: Member Become from committee member
hu_HU: Tagja a bizottság tagja

en: Member By Building
hu_HU: Tagok épületenként

en: Member Category Name
hu_HU: Tag kategória neve

en: Member ID Proof-1
hu_HU: Tagazonosító igazolás-1

en: Member ID Proof-2
hu_HU: Tagazonosító igazolás-2

en: Member Image
hu_HU: Tagkép

en: Member Inserted Successfully.
hu_HU: Tag sikeresen beillesztve.

en: Member List
hu_HU: Taglista

en: Member Name
hu_HU: Tag név

en: Member Privacy Setting
hu_HU: A tagok adatvédelmi beállítása

en: Member Registration
hu_HU: Tagok regisztrációja

en: Member Removed from committee Template
hu_HU: Tag eltávolítva a bizottság sablonjából

en: Member Removed from committee member
hu_HU: Tagja eltávolítva a bizottsági tagból

en: Member Type
hu_HU: Tagtípus

en: Member can see other building members info
hu_HU: A tagok láthatják az épület többi tagjának adatait

en: Member can see same building members documents
hu_HU: A tag ugyanazt az épület tagok dokumentumát láthatja

en: Member can view other member's Complaints
hu_HU: A tag megtekintheti a többi tag panaszát

en: Members
hu_HU: Belépés

en: Menu
hu_HU: Menü

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Message Comment
hu_HU: Üzenet megjegyzés

en: Message Content
hu_HU: Üzenet tartalma

en: Message For
hu_HU: Üzenet

en: Message Received Template
hu_HU: Üzenet érkezett sablon

en: Message Sent Successfully!
hu_HU: Üzenet sikeresen elküldve!

en: Message To
hu_HU: Üzenet

en: Message deleted successfully
hu_HU: Az üzenet sikeresen törölve

en: Message sent successfully
hu_HU: üzenet sikeresen elküldve

en: Method
hu_HU: Eljárás

en: Mexican Peso
hu_HU: Mexikói peso

en: Middle Name
hu_HU: Középső név

en: Mobile
hu_HU: Mobil

en: Mobile Number
hu_HU: Mobil szám

en: Mobile Number:
hu_HU: Mobil szám:

en: Month
hu_HU: Hónap

en: Monthly
hu_HU: Havi

en: Must be enter percentage value like 5
hu_HU: Meg kell adni a százalékos értéket, mint az 5

en: My Profile
hu_HU: A profilom

en: Name
hu_HU: Név

en: Name Of Apartment
hu_HU: Az apartman neve

en: Name Of Apartment
hu_HU: Az apartman neve

en: Name Of Sender
hu_HU: A küldő neve

en: Name of Member
hu_HU: A tag neve

en: Name of Receiver
hu_HU: A vevő neve

en: Name of admin
hu_HU: Az adminisztrátor neve

en: Nature
hu_HU: Természet

en: New Password
hu_HU: új jelszó

en: New Zealand Dollar
hu_HU: Új-Zéland dollár

en: Next
hu_HU: Következő

en: No
hu_HU: Nem

en: No Any Gates.
hu_HU: Nincs semmilyen kapu.

en: No Any Images In This Gallery Yet.
hu_HU: Nincsenek képek ebben a galériában.

en: No Building Units Found
hu_HU: Nem található épületegység

en: No Complains Found
hu_HU: Nincsenek panaszok

en: No FAQ found
hu_HU: Nem található GYIK

en: No FAQ found in Trash
hu_HU: A Kuka nem tartalmaz FAQ-t

en: No Gatekeeper Found
hu_HU: Nincs Gatekeeper

en: No Invoice Found
hu_HU: Nincs számla

en: No Notice Found
hu_HU: Nincs értesítés

en: No Photo Gallery found
hu_HU: Nincs fotógaléria

en: No Photo Gallery found in Trash
hu_HU: Nem található fotótár a Trash-ben

en: No Security Found
hu_HU: Nem található biztonság

en: No Services Found
hu_HU: Nincsenek szolgáltatások

en: No any Documents yet.
hu_HU: Még nincs dokumentum.

en: No any Proof Documents yet.
hu_HU: Még nincs bizonyíték.

en: No any Unit Members yet.
hu_HU: Még nincs egy egység tag.

en: No any member yet.
hu_HU: Még nincs tag.

en: No data available in table
hu_HU: Nincs rendelkezésre álló adat a táblázatban

en: No file chosen
hu_HU: Nincs fájl kiválasztva

en: No matching records found
hu_HU: Nem található megfelelő rekord

en: No rules found
hu_HU: Nincsenek szabályok

en: No rules found in Trash
hu_HU: A Szemetesben nincsenek szabályok

en: Norwegian Krone
hu_HU: Norvég Krone

en: Not Approved
hu_HU: Nem engedélyezett

en: Notes
hu_HU: Megjegyzések

en: Notice
hu_HU: Értesítés

en: Notice And Event
hu_HU: Értesítés és esemény

en: Notice Approved successfully
hu_HU: Értesítés sikeresen jóváhagyva

en: Notice Category
hu_HU: Értesítési kategória

en: Notice Content
hu_HU: Közlemény tartalma

en: Notice Deleted Successfully
hu_HU: értesítés sikeresen törölve

en: Notice Details
hu_HU: Közlemény részletei

en: Notice Link
hu_HU: Értesítési hivatkozás

en: Notice List
hu_HU: Értesítési lista

en: Notice Title
hu_HU: Közlemény címe

en: Notice Title:
hu_HU: Közlemény címe:

en: Notice Type
hu_HU: Közlemény típusa

en: Notice Type:
hu_HU: Értesítés típusa:

en: Notice Valid Date
hu_HU: Értesítés Érvényes dátum

en: Notice Valid Until
hu_HU: Értesítés érvényes

en: November
hu_HU: november

en: Number Of Member
hu_HU: Tagok száma

en: Number Of Members By Building
hu_HU: A tagok száma épületenként

en: Number Of Unit
hu_HU: Az egység száma

en: Occupied By
hu_HU: Foglalt

en: Occupied Date
hu_HU: Foglalt dátum

en: Occupied From Date
hu_HU: Foglalt a dátumtól

en: Occupied To Date
hu_HU: Foglalt időpont

en: Official Phone Number
hu_HU: Hivatalos telefonszám

en: One Member
hu_HU: Egy képviselő

en: One Time
hu_HU: Egyszer

en: Open
hu_HU: Nyisd ki

en: Other Information
hu_HU: Egyéb információk

en: OwnData
hu_HU: saját adatok

en: Owner
hu_HU: Tulajdonos

en: Owner Family
hu_HU: Tulajdonos család

en: Paid Amount
hu_HU: Fizetett mennyiség

en: Paid Amount :
hu_HU: Fizetett mennyiség :

en: Paid Invoice Email Template
hu_HU: Fizetett számla e-mail sablon

en: Paid Invoice Template
hu_HU: Fizetett számla sablon

en: Parent Item:
hu_HU: Szülőelem:

en: Parking Manager
hu_HU: Parkoláskezelő

en: Partially Paid
hu_HU: Részben fizetett

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Payment
hu_HU: Fizetés

en: Payment By
hu_HU: Fizetés

en: Payment Cancel
hu_HU: Fizetés Mégse

en: Payment Date
hu_HU: Fizetés nap

en: Payment Method
hu_HU: Fizetési mód

en: Payment Report By Month
hu_HU: Fizetési jelentés havonta

en: Payment Status
hu_HU: Fizetési állapot

en: Payment Successfully
hu_HU: Fizetés sikeresen

en: Payment successfully
hu_HU: Fizetés sikeresen

en: Paypal Email Id
hu_HU: Paypal e-mail azonosító

en: Paypal Setting
hu_HU: Paypal beállítás

en: Period
hu_HU: Időszak

en: Permanent Contact Information
hu_HU: Állandó elérhetőségek

en: Philippine Peso
hu_HU: Fülöp-szigeteki peso

en: Phonenumber
hu_HU: Telefonszám

en: Photo
hu_HU: Fénykép

en: Photo Gallery
hu_HU: Képgaléria

en: Please enter Category Name.
hu_HU: Kérjük, adja meg a kategória nevét.

en: Polish Zloty
hu_HU: Lengyel zloty

en: Pound Sterling
hu_HU: Sterling font

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Print
hu_HU: Nyomtatás

en: Print Details
hu_HU: Részletek nyomtatása

en: Print Payment Receipt
hu_HU: Nyomtatási fizetés fogadása

en: Processing
hu_HU: Feldolgozás

en: Processing...
hu_HU: Feldolgozás...

en: Profile
hu_HU: Profil

en: Profile Cover Image
hu_HU: Profil borító kép

en: Profile Successfully updated.
hu_HU: Profil sikeresen frissítve.

en: Proof Document List
hu_HU: Dokumentumlista igazolása

en: Proof Documents
hu_HU: Igazoló dokumentumok

en: Proposal
hu_HU: Javaslat

en: Publish To Notice Board
hu_HU: Közzététel a hirdetőtáblán

en: Purchase Date
hu_HU: Vásárlás időpontja

en: Qualification
hu_HU: Képesítés

en: Quantity
hu_HU: Mennyiség

en: Quantity
hu_HU: Mennyiség

en: Quarter I
hu_HU: I. negyedév

en: Quarter II
hu_HU: II. Negyedév

en: Quarter III
hu_HU: III. Negyedév

en: Quarter IV
hu_HU: IV. Negyedév

en: Quarterly
hu_HU: Negyedévenként

en: REASON FOR VISIT:
hu_HU: A Látogatás oka:

en: Reason For Visit
hu_HU: A látogatás oka

en: Reason Name
hu_HU: Indokolás Név

en: Record Updated Successfully
hu_HU: A rekord sikeresen megtörtént

en: Record deleted successfully
hu_HU: A rekord sikeresen törölve

en: Record inserted successfully
hu_HU: A rekord sikeresen be van helyezve

en: Record updated successfully
hu_HU: A rekord sikeresen frissült

en: Record updated successfully.
hu_HU: A rekord sikeresen frissült.

en: Records Not Found
hu_HU: Nincsenek bejegyzések

en: Registration Email Template
hu_HU: Regisztráció E-mail sablon

en: Registration Email Template
hu_HU: Regisztráció E-mail sablon

en: Remember Me
hu_HU: Emlékezz rám

en: Remove
hu_HU: eltávolít

en: Replay
hu_HU: Visszajátszás

en: Reply
hu_HU: Válasz

en: Report
hu_HU: Jelentés

en: Request
hu_HU: Kérés

en: Request deleted successfully
hu_HU: A kérelem sikeresen törölve

en: Resident Unit
hu_HU: Lakóegység

en: Residential
hu_HU: Lakó

en: Residential Unit
hu_HU: Lakóegység

en: Residential Unit
hu_HU: Lakóegység

en: Residential Unit List
hu_HU: Lakóegység-lista

en: Resolution
hu_HU: Felbontás

en: Rules
hu_HU: szabályok

en: SMS Text
hu_HU: SMS szöveg

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Save Charges
hu_HU: Mentés díjak

en: Save Charges & Create Invoice
hu_HU: Mentés és számla létrehozása

en: Save Charges & Update Invoice
hu_HU: Mentés és frissítés számla

en: Save Facility
hu_HU: Mentés eszköz

en: Save Service
hu_HU: Mentés szolgáltatás

en: Save Tax
hu_HU: Adó mentése

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Search FAQ
hu_HU: Keresés GYIK

en: Search Photo Gallery
hu_HU: Keresés a Galériában

en: Search Rules
hu_HU: Keresési szabályok

en: Search:
hu_HU: Keresés:

en: Security
hu_HU: Biztonság

en: Security Name
hu_HU: Biztonsági név

en: Select A Facility To Book
hu_HU: Válasszon ki egy könyvet

en: Select Activity
hu_HU: Válassza a Tevékenység lehetőséget

en: Select Apartment Type
hu_HU: Válassza az Apartman típusát

en: Select Asset Category
hu_HU: Válassza az Eszközkategória lehetőséget

en: Select Badge Id
hu_HU: Válassza a Badge Id lehetőséget

en: Select Building
hu_HU: Válassza ki az épületet

en: Select Category
hu_HU: Válassz kategóriát

en: Select Category Type
hu_HU: Válassza ki a kategória típusát

en: Select Compound
hu_HU: Válassza a Compound lehetőséget

en: Select Country
hu_HU: Válassz országot

en: Select Currency
hu_HU: Válassza a Pénznem lehetőséget

en: Select Date Format
hu_HU: Válassza a Dátumformátum lehetőséget

en: Select Date From Month
hu_HU: Válassza ki a dátumot a hónapból

en: Select Designation
hu_HU: Jelölje ki a jelölést

en: Select End Time
hu_HU: Válassza az End Time lehetőséget

en: Select Expense Type
hu_HU: Válassza a Költség típusa lehetőséget

en: Select Facility
hu_HU: Válassza ki az eszközt

en: Select Frequency
hu_HU: Válassza a Frekvencia lehetőséget

en: Select Image
hu_HU: Válassza a Kép lehetőséget

en: Select Income Type
hu_HU: Válassza a Bevételi típus lehetőséget

en: Select Invoice Option
hu_HU: Válassza ki a Számla opciót

en: Select Login Page
hu_HU: Válassza ki a bejelentkezési oldalt

en: Select Member
hu_HU: Válassza ki a tagot

en: Select Member Type
hu_HU: Válassza ki a Tag típusát

en: Select Occupied By
hu_HU: Válassza ki a Foglalt

en: Select Period
hu_HU: Válassza a Period lehetőséget

en: Select Profile Picture
hu_HU: Válassza ki a Profilkép lehetőséget

en: Select Reason
hu_HU: Válassza ki az okot

en: Select Sloat
hu_HU: Válassza a Sloat lehetőséget

en: Select Slot
hu_HU: Válassza a lehetőséget rés

en: Select Staff Category
hu_HU: Válassza ki a személyzet kategóriáját

en: Select Staff Member
hu_HU: Válassza ki a személyzet tagját

en: Select Start Time
hu_HU: Válassza az Indítási idő lehetőséget

en: Select Tax
hu_HU: Válassza az Adót

en: Select Unit
hu_HU: Válasszon egységet

en: Select Unit Category
hu_HU: Válassza ki az egységkategóriát

en: Select Unit Measurement
hu_HU: Válassza ki az egység mérését

en: Select Unit Name
hu_HU: Válassza ki az egység neve

en: Select Visibility
hu_HU: Válassza a Láthatóság lehetőséget

en: Select Year
hu_HU: Válassza ki az évet

en: Select sloat
hu_HU: Válassza ki a sloat-ot

en: Select status
hu_HU: Válassza ki az állapotot

en: Send Mail
hu_HU: Levél küldés

en: Send Message
hu_HU: Üzenet küldése

en: Send SMS
hu_HU: SMS-t küldeni

en: Sent
hu_HU: Küldött

en: Sent Item
hu_HU: Elküldött elem

en: September
hu_HU: szeptember

en: Service
hu_HU: Szolgáltatás

en: Service Details
hu_HU: Szolgáltatás részletei

en: Service List
hu_HU: Szolgáltatási lista

en: Service Name
hu_HU: szolgáltatás neve

en: Service Provider
hu_HU: Szolgáltató

en: Service Provider Name
hu_HU: Szolgáltató neve

en: Services
hu_HU: Szolgáltatások

en: Show _MENU_ entries
hu_HU: _MENU_ bejegyzések megjelenítése

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
hu_HU: 0-tól 0-ig 0 bejegyzés

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
hu_HU: _START_ - _END_ a _TOTAL_ bejegyzésekből

en: Singapore Dollar
hu_HU: Szingapúri dollár

en: Skills
hu_HU: szakértelem

en: Sloat List
hu_HU: Sloat lista

en: Sloat Name
hu_HU: Sloat név

en: Sloat Type
hu_HU: Sloat típus

en: Slot
hu_HU: Rés

en: Slot For
hu_HU: Rés Mert

en: Slot List
hu_HU: Rés lista

en: Slot Name
hu_HU: Rés név

en: Slot No
hu_HU: Sl

en: Slot Type
hu_HU: Nyílás típusa

en: Slot deleted successfully
hu_HU: A hely sikeresen törölve

en: Slot inserted successfully
hu_HU: Hely sikeresen beillesztve

en: Society
hu_HU: Társadalom

en: Society Rules
hu_HU: Társadalmi szabályok

en: Society Rules List
hu_HU: Társadalmi szabályok listája

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG & GIF files are allowed!.
hu_HU: Sajnos csak JPG, JPEG, PNG és GIF fájlok engedélyezettek !.

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG ,BMP & GIF files are allowed!.
hu_HU: Sajnos csak JPG, JPEG, PNG, BMP és GIF fájlok engedélyezettek !.

en: Source
hu_HU: Forrás

en: Square Feet
hu_HU: Négyzetméter

en: Square Meter
hu_HU: Négyzetméter

en: Staff Category
hu_HU: Személyzeti kategória

en: Staff Category Name
hu_HU: Személyzeti kategória neve

en: Staff Checkin
hu_HU: Személyzet ellenőrzése

en: Staff Checkin List
hu_HU: Személyzet ellenőrző listája

en: Staff Management
hu_HU: Személyzeti menedzsment

en: Staff Member
hu_HU: Munkatárs

en: Staff Member Access Right
hu_HU: Az alkalmazottak hozzáférési joga

en: Staff Member List
hu_HU: Személyzeti tagok listája

en: Staff Role
hu_HU: Személyzeti szerep

en: Staff-Member
hu_HU: Munkatárs

en: Start Date
hu_HU: Kezdő dátum

en: Start Time
hu_HU: Kezdési idő

en: Starting Year
hu_HU: Kezdő év

en: State
hu_HU: Állapot

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Status:
hu_HU: Állapot:

en: Subject
hu_HU: Tantárgy

en: Submit
hu_HU: beküldése

en: Submitted By
hu_HU: Által benyújtott

en: Submitted Date
hu_HU: Benyújtott dátum

en: Subtotal :
hu_HU: Részösszeg:

en: Suggestion
hu_HU: Javaslat

en: Swedish Krona
hu_HU: Svéd Krona

en: Swift Code
hu_HU: Swift kód

en: Swiss Franc
hu_HU: Svájci frank

en: TAX ID
hu_HU: ADÓAZONOSÍTÓ

en: Taiwan New Dollar
hu_HU: Tajvan új dollár

en: Tax
hu_HU: Adó

en: Tax Amount
hu_HU: Adó összeg

en: Tax Amount :
hu_HU: Adó összeg :

en: Tax List
hu_HU: Adó lista

en: Tax Name
hu_HU: Adó neve

en: Tax Title
hu_HU: Adócím

en: Tax deleted successfully
hu_HU: Az adó törlése sikeresen megtörtént

en: Tax inserted successfully
hu_HU: Az adó sikeresen be lett vezetve

en: Tax(%)
hu_HU: Adó(%)

en: Tenant
hu_HU: Bérlő

en: Tenant Family
hu_HU: Bérlő család

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
hu_HU: Úgy tűnik, valami probléma merül fel, próbálkozzon valamikor, vagy lépjen kapcsolatba velünk a sales@dasinfomeida.com oldalon

en: This Parking Rés Already Assigned
hu_HU: Ez a parkolóhely már hozzárendelt

en: This Parking Slot Allready Assigned
hu_HU: Ez a parkolóhely már hozzárendelt

en: Time
hu_HU: Idő

en: Title
hu_HU: Cím

en: To
hu_HU: Nak nek

en: To (
hu_HU: Nak nek (

en: To Date
hu_HU: Randizni

en: Total Amount
hu_HU: Teljes összeg

en: Total Amount
hu_HU: Teljes összeg

en: Total Charge
hu_HU: Teljes díj

en: Total Cost
hu_HU: Összköltsége

en: Total Paid Amount :
hu_HU: Teljes fizetett összeg:

en: Turkish Lira
hu_HU: Török líra

en: Two Wheeler
hu_HU: Két Wheeler

en: Type
hu_HU: típus

en: Type:
hu_HU: Típus:

en: Types Name
hu_HU: Típusok Név

en: U.S. Dollar
hu_HU: Amerikai dollár

en: UNIT CATEGORY:
hu_HU: EGYSÉG KATEGÓRIA:

en: UNIT NUMBER:
hu_HU: EGYSÉG SZÁM:

en: Unallocated
hu_HU: A fel nem osztott

en: Unit
hu_HU: Egység

en: Unit By Building
hu_HU: Egység épületenként

en: Unit Category
hu_HU: Egységkategória

en: Unit Category Member
hu_HU: Egység kategória tag

en: Unit Category Name
hu_HU: Egység kategória neve

en: Unit Documents
hu_HU: Egységes dokumentumok

en: Unit Member List
hu_HU: Az egység tagjainak listája

en: Unit Members
hu_HU: Osztálytagok

en: Unit Members
hu_HU: Osztálytagok

en: Unit Name
hu_HU: Egység neve

en: Unit Size
hu_HU: Egységméret

en: Unit name
hu_HU: Egység neve

en: Unpaid
hu_HU: Kifizetetlen

en: Update FAQ
hu_HU: GYIK frissítése

en: Update Photo Gallery
hu_HU: Fotógaléria frissítése

en: Update Profile
hu_HU: Profil frissítése

en: Update Rules
hu_HU: Szabályok frissítése

en: Upload Cover Image
hu_HU: Fedőkép feltöltése

en: Upload Document
hu_HU: Dokumentum feltöltése

en: Upload image
hu_HU: Kép feltöltése

en: Upload image.
hu_HU: Kép feltöltése.

en: User Email
hu_HU: Felhasználói e-mail

en: User List
hu_HU: Felhasználói lista

en: User Name
hu_HU: Felhasználónév

en: User Role
hu_HU: Felhasználói szerepkör

en: User Type
hu_HU: Felhasználói típus

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Username Or Emailid Already Exist.
hu_HU: Felhasználónév vagy e-mail cím már létezik.

en: VEHICLE NUMBER
hu_HU: JÁRMŰ SZÁMA

en: VISIT DATE:
hu_HU: Látogatás dátuma:

en: VISIT TIME:
hu_HU: LÁTOGATÁSI IDŐ:

en: VISITOR NAME
hu_HU: LÁTOGATÓ NEVE

en: Valid Date
hu_HU: Érvényes dátum

en: Valid Date:
hu_HU: Érvényes dátum:

en: Vehicle
hu_HU: Jármű

en: Vehicle Model
hu_HU: Jármű modell

en: Vehicle Number
hu_HU: Jármű száma

en: Vehicle Type
hu_HU: jármű típus

en: Vendor Name
hu_HU: Szállító neve

en: View
hu_HU: Kilátás

en: View Detail
hu_HU: Részletek

en: View Details
hu_HU: Részletek megtekintése

en: View Document
hu_HU: Dokumentum megtekintése

en: View FAQ
hu_HU: GYIK megtekintése

en: View Invoice
hu_HU: Számla megtekintése

en: View Member
hu_HU: Tag megtekintése

en: View Member History
hu_HU: A tagok előzményeinek megtekintése

en: View Message
hu_HU: Üzenet megtekintése

en: View Photo Gallery
hu_HU: Fotógaléria megtekintése

en: View Rules
hu_HU: Szabályok megtekintése

en: View Unit
hu_HU: Nézetegység

en: View User
hu_HU: Felhasználó megtekintése

en: Visibility
hu_HU: Láthatóság

en: Visibility For
hu_HU: Láthatóság

en: Visible For
hu_HU: Látható

en: Visit Date
hu_HU: Látogatás dátuma

en: Visit Time
hu_HU: Látogatási idő

en: Visitor Checkin
hu_HU: Látogatói bejelentkezés

en: Visitor Checkin List
hu_HU: Látogatói ellenőrző lista

en: Visitor Manage
hu_HU: Látogató kezelése

en: Visitor Management
hu_HU: Látogatók kezelése

en: Visitor Name
hu_HU: Látogató neve

en: Visitor Name-ID Number-Vehicle Number
hu_HU: Látogató neve-ID-szám-járműszám

en: Visitor Request
hu_HU: Látogatói igény

en: Visitor Request Approved Successfully
hu_HU: A látogatói kérelem sikeresen jóváhagyva

en: Visitor Request List
hu_HU: Látogató igénylési lista

en: Visitor Request Template
hu_HU: Látogató kérési sablon

en: Visitor Request inserted successfully
hu_HU: Látogatói kérelem sikeresen beillesztve

en: Year
hu_HU: Év

en: Yearly
hu_HU: Évi

en: Yes
hu_HU: Igen

en: You can use following variables in the email template:
hu_HU: A következő változókat használhatja az e-mail sablonban:

en: You have entered value already exists. Please enter some other value.
hu_HU: A megadott érték már létezik. Kérjük, adjon meg más értéket.

en: Zip Code
hu_HU: Irányítószám

en: accountant
hu_HU: Könyvelő

en: administrator
hu_HU: adminisztrátor

en: category Name
hu_HU: kategória név

en: charge Per
hu_HU: díj Per

en: checkin
hu_HU: becsekkolás

en: discount amount can not greater than total amount
hu_HU: A diszkont összege nem haladhatja meg a teljes összeget

en: gatekeeper
hu_HU: portás

en: header
hu_HU: fejléc

en: invoice_link
hu_HU: INVOICE_LINK

en: maintance
hu_HU: karbantartás

en: member
hu_HU: tag

en: save
hu_HU: mentés

en: square meter
hu_HU: négyzetméter

en: staff_member
hu_HU: munkatárs

en: title
hu_HU: cím

en: vehicle
hu_HU: jármű

en: | Bill To.
hu_HU: | Számla Nak nek.
