apartment - en to lt translation catalogue (904 entries)

en:  Comment
lt:  Komentuoti

en:  Nature:
lt:  Gamta:

en:  Service Name:
lt:  Paslaugos pavadinimas:

en:  Service Provider:
lt:  Paslaugų teikėjas: \ t

en:  Title
lt:  Pavadinimas

en:  To
lt:  Į

en:  Type:
lt:  Tipas: \ t

en: (filtered from _MAX_ total entries)
lt: (filtruojamas iš visų įrašų _MAX_)

en: 12/31/2017
lt: 2015 12 31

en: 31/12/2017
lt: 2017 12 31

en: : activate to sort column ascending
lt: : suaktyvinkite, jei norite rūšiuoti stulpelį didėjimo tvarka

en: : activate to sort column descending
lt: : suaktyvinkite, jei norite rūšiuoti stulpą mažėjančia tvarka

en: A/C Holder Name
lt: A / C laikiklio pavadinimas

en: Access Right
lt: Prieigos teisė

en: Access Right Settings
lt: Prieigos teisės nustatymai

en: Account Holder Name
lt: Sąskaitos turėtojas Pavadinimas

en: Account No
lt: Sąskaitos numeris

en: Account No
lt: Sąskaitos numeris

en: Account Number
lt: Paskyros numeris

en: Account Settings
lt: Paskyros nustatymai

en: Account Type
lt: Paskyros tipas

en: Account Type
lt: Paskyros tipas

en: Accountant
lt: Buhalteris

en: Accountant Access Right
lt: Buhalterio prieigos teisė

en: Accountant List
lt: Buhalterių sąrašas

en: Accounts
lt: Sąskaitos

en: Action
lt: Veiksmas

en: Activated
lt: Suaktyvinta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Activity Name
lt: Veiklos pavadinimas

en: Add
lt: Papildyti

en: Add
lt: Papildyti

en: Add Accountant
lt: Pridėti buhalterį

en: Add Activity
lt: Pridėti veiklą

en: Add Activity For Facility Booking
lt: Pridėkite veiklos objektų rezervavimui

en: Add Asset
lt: Pridėti turtą

en: Add Assets Category
lt: Pridėti turto kategoriją

en: Add Building
lt: Pridėti pastatą

en: Add Building Category
lt: Pridėti pastato kategoriją

en: Add Category
lt: Pridėti kategoriją

en: Add Charges
lt: Pridėti mokesčius

en: Add Charges Email Template
lt: Pridėti mokesčių el. Pašto šabloną

en: Add Charges Entry
lt: Pridėti mokesčius

en: Add Charges Template
lt: Pridėti mokesčių šabloną

en: Add Charges Types
lt: Pridėti mokesčių tipus

en: Add Commercial Unit
lt: Pridėti komercinį skyrių

en: Add Complain
lt: Pridėti skundą

en: Add Complain Email Template
lt: Pridėti skundo el. Pašto šabloną

en: Add Complain For Admin
lt: Pridėti skundą dėl administratoriaus

en: Add Complain For Admin Email Template
lt: Pridėti skundą dėl administratoriaus el. Pašto šablono

en: Add Complain Template
lt: Pridėti skundo šabloną

en: Add Compound
lt: Pridėti junginį

en: Add Designation
lt: Pridėti žymėjimą

en: Add Document
lt: Pridėti dokumentą

en: Add Event
lt: Pridėti įvykį

en: Add Event Email Template
lt: Pridėti įvykio el. Pašto šabloną

en: Add Event Template
lt: Pridėti įvykio šabloną

en: Add Expense
lt: Pridėti išlaidų

en: Add Expense Types
lt: Pridėti išlaidų tipus

en: Add Facility
lt: Pridėti priemonę

en: Add GST Number
lt: Pridėti GST numerį

en: Add Gate
lt: Pridėti vartus

en: Add Gatekeeper
lt: Pridėti „Gatekeeper“

en: Add Image
lt: Pridėti vaizdą

en: Add Income
lt: Pridėti pajamas

en: Add Income Types
lt: Pridėti pajamų tipus

en: Add Inventory
lt: Pridėti inventorių

en: Add Inventory Unit Category
lt: Pridėti inventoriaus vieneto kategoriją

en: Add Member
lt: Pridėti narį

en: Add Member Category
lt: Pridėti nario kategoriją

en: Add More Document
lt: Pridėti daugiau dokumento

en: Add More Entry
lt: Pridėti daugiau įrašų

en: Add More Tax
lt: Pridėti daugiau mokesčių

en: Add More Unit
lt: Pridėti daugiau vienetų

en: Add New
lt: Pridėti naują

en: Add New FAQ
lt: Pridėti naujus DUK

en: Add New Gate
lt: Pridėti naują vartus

en: Add New Photo Gallery
lt: Pridėti naują nuotraukų galeriją

en: Add New Rules
lt: Pridėti naujas taisykles

en: Add Notice
lt: Pridėti pranešimą

en: Add Notice Email Template
lt: Pridėti pranešimo el. Pašto šabloną

en: Add Notice Template
lt: Pridėti pranešimo šabloną

en: Add Or Remove
lt: Pridėti arba šalinti

en: Add Other User in system Template
lt: Įtraukite kitą naudotoją į sistemos šabloną

en: Add Payment
lt: Pridėti mokėjimą

en: Add Residential Unit
lt: Pridėti gyvenamąjį vienetą

en: Add Rule
lt: Pridėti taisyklę

en: Add Service
lt: Pridėti paslaugą

en: Add Sloat
lt: Pridėti „Sloat“

en: Add Slot
lt: Pridėti lizdą

en: Add Staff Category
lt: Pridėti darbuotojų kategoriją

en: Add Staff Member
lt: Pridėti personalo narį

en: Add Tax
lt: Pridėti mokestį

en: Add Types
lt: Pridėti tipų

en: Add Unit
lt: Pridėti vienetą

en: Add Unit Category
lt: Pridėti vieneto kategoriją

en: Add User
lt: Pridėti naudotoją

en: Add category
lt: Pridėti kategoriją

en: Add visit Reason
lt: Pridėti apsilankymo priežastį

en: Address
lt: Adresas

en: Address:
lt: Adresas:

en: All
lt: Viskas

en: All Accountants
lt: Visi apskaitininkai

en: All Committee Member
lt: Visi komiteto nariai

en: All Employee
lt: Visi darbuotojai

en: All FAQ
lt: Visi DUK

en: All Gatekeeper
lt: Visi vartai

en: All Member
lt: Visi nariai

en: All Members
lt: Visi nariai

en: All Staff Member
lt: Visi darbuotojai

en: All User
lt: Visi vartotojas

en: Alloted
lt: Paskirta

en: Allotted
lt: Skirta

en: Allow booking for multiple days
lt: Leiskite užsakyti kelias dienas

en: Already booking this facility.
lt: Jau užsakote šią paslaugą.

en: Amount
lt: Suma

en: Amount After Discount
lt: Suma po nuolaida

en: Amount Charge
lt: Suma

en: Announcement
lt: Skelbimas

en: Apartment Address
lt: Buto adresas

en: Apartment FAQ Page
lt: Buto DUK puslapis

en: Apartment Gallery
lt: Apartamentai Galerija

en: Apartment Logo
lt: Buto logotipas

en: Apartment Management
lt: Butų valdymas

en: Apartment Management Login Page
lt: Buto valdymo prisijungimo puslapis

en: Apartment Management Member Registration Page
lt: Buto valdymo nario registracijos puslapis

en: Apartment Management System
lt: Butų valdymo sistema

en: Apartment Name
lt: Buto pavadinimas

en: Apartment Number
lt: Apartamento numeris

en: Apartment Society Rules
lt: Butų bendrijos taisyklės

en: Apartment Type
lt: Buto tipas

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Approved
lt: Patvirtinta

en: Approved Facility Template
lt: Patvirtintas priemonės šablonas

en: April
lt: Balandis

en: Aproved Visitor Request Template
lt: Patvirtintas lankytojo užklausos šablonas

en: Are you sure want to delete this record?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį įrašą?

en: Are you sure you want to delete this record?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį įrašą?

en: Asset Category
lt: Turto kategorija

en: Asset Cost
lt: Turto kaina

en: Asset Date
lt: Turto data

en: Asset List
lt: Turto sąrašas

en: Asset Name
lt: Turto pavadinimas

en: Asset No
lt: Turtas Nr

en: Asset inserted successfully
lt: Turtas sėkmingai įterptas

en: Asset/ Inventory Tracker
lt: Turto / inventoriaus stebėtojas

en: Assets / Inventory Tracker
lt: Turtas / inventoriaus stebėtojas

en: Assign Gate
lt: Priskirti vartus

en: Assign Parking Sloat Template
lt: Priskirti stovėjimo aikštelės sluoksnio šabloną

en: Assign Sloat
lt: Priskirti sluoksnį

en: Assign Slot
lt: Priskirti lizdą

en: Assign Slot Email Template
lt: Priskirti lizdo el. Pašto šabloną

en: Assigned Gate
lt: Paskirtas vartai

en: Assigned Sloat List
lt: Priskirtas sluoksnių sąrašas

en: Assigned Slot List
lt: Priskirtas laiko tarpsnių sąrašas

en: August
lt: Rugpjūtis

en: Australian Dollar
lt: Australijos doleris

en: Available
lt: Galima

en: Badge ID
lt: Ženklo ID

en: Bank Details
lt: Banko duomenis

en: Bank Name
lt: Banko pavadinimas

en: Bank Name
lt: Banko pavadinimas

en: Bank Transfer
lt: Banko pervedimas

en: Bill Date
lt: Sąskaitos data

en: Billing Period
lt: Atsiskaitymo laikotarpis

en: Book Facility
lt: Užsakymo priemonė

en: Book For Activity
lt: Užsisakykite veiklą

en: Booked
lt: Užsakyta

en: Booked User Name
lt: Užsakytas naudotojo vardas

en: Booking  Facility  List
lt: Užsakymo priemonės sąrašas

en: Booking  Facility List
lt: Užsakymo priemonės sąrašas

en: Booking Date
lt: Užsakymo data

en: Booking Facility On Behalf Of
lt: Užsakymo priemonė

en: Booking For From Date
lt: Užsakymas nuo datos

en: Booking For From Time
lt: Užsakymas nuo laiko

en: Booking For To Date
lt: Užsakymas iki dienos

en: Booking For To Time
lt: Užsakymas laikui

en: Brazilian Real
lt: Brazilijos realus

en: Building
lt: Pastatas

en: Building Block
lt: Statybinis blokas

en: Building By Unit
lt: Statyba pagal vienetą

en: Building Member
lt: Statybos narys

en: Building Name
lt: Pastato pavadinimas

en: Building Units settings
lt: Pastatų vienetų nustatymai

en: Building/Group
lt: Pastatas / grupė

en: Buildings
lt: Pastatai

en: Buildings Units
lt: Pastatų vienetai

en: By Date
lt: Pagal datą

en: By Hour
lt: Valandos

en: COMPOUND:
lt: JUNGTINIS:

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Canadian Dollar
lt: Kanados doleris

en: Care Taker
lt: Priežiūra

en: Cash
lt: Pinigai

en: Category
lt: Kategorija

en: Category Name
lt: Kategorijos pavadinimas

en: Category:
lt: Kategorija:

en: Charge Calculate By
lt: Mokestis apskaičiuoti pagal

en: Charge Calculate By
lt: Mokestis apskaičiuoti pagal

en: Charge From Date
lt: Mokestis nuo datos

en: Charge Per
lt: Mokestis už

en: Charge Period
lt: Mokesčio laikotarpis

en: Charge To Date
lt: Įkraukite datą

en: Charge Type
lt: Įkrovos tipas

en: Charges
lt: Mokesčiai

en: Charges Amount
lt: Mokesčių suma

en: Charges Entry Label
lt: Mokesčių įvedimo etiketė

en: Charges List
lt: Mokesčių sąrašas

en: Charges Name
lt: Mokesčių pavadinimas

en: Charges Payment
lt: Mokesčių mokėjimas

en: Charges type
lt: Mokesčių tipas

en: Check In Date
lt: Registracijos data

en: Check In Time
lt: Patikrinkite laiką

en: Check Out
lt: Išsiregistravimas

en: Checked In Date
lt: Patikrinta data

en: Checked In On Time
lt: Patikrinta laiku

en: Checked Out Time
lt: Patikrintas laikas

en: Checked Out successfully
lt: Patikrinta sėkmingai

en: Checked in On Time
lt: Patikrinta „On Time“

en: Checkin
lt: Įsiregistruoti

en: Checkout
lt: „Checkout“

en: Cheque
lt: Patikrinti

en: Choose Gate
lt: Pasirinkite Gate

en: City
lt: Miestas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Comment
lt: Komentuoti

en: Commercial
lt: Komercinis

en: Commercial Unit List
lt: Komercinių vienetų sąrašas

en: Commitee Member
lt: Komiteto narys

en: Committee
lt: Komitetas

en: Committee Member
lt: Komiteto narys

en: Committee Member List
lt: Komiteto narių sąrašas

en: Committee Members
lt: Komiteto nariai

en: Complain
lt: Pranešti

en: Complain Date
lt: Skundo data

en: Complain Description
lt: Skundo aprašymas

en: Complain Details
lt: Pranešti apie detales

en: Complain From
lt: Pranešti iš

en: Complain Link
lt: Pranešti apie nuorodą

en: Complain List
lt: Skundų sąrašas

en: Complain Nature
lt: Pranešti apie gamtą

en: Complain Status
lt: Skundo statusas

en: Complain Title
lt: Skundo pavadinimas

en: Complaint
lt: Skundas

en: Complaint Status
lt: Skundų statusas

en: Compose
lt: Sudarykite

en: Compound
lt: Junginys

en: Compound Name
lt: Sudėtinis pavadinimas

en: Compounds
lt: Junginiai

en: Compounds Units
lt: Junginių vienetai

en: Confirm Password
lt: Patvirtinti slaptažodį

en: Confirm password does not match.
lt: Patvirtinkite, kad slaptažodis nesutampa.

en: Contact Number
lt: Kontaktinis numeris

en: Contact Number:
lt: Kontaktinis numeris:

en: Corporate ID
lt: Firmos ID

en: Correspondence Address
lt: Pašto adresas

en: Count
lt: Skaičius

en: Country
lt: Šalis

en: Created By
lt: Sukurta

en: Created By:
lt: Sukurta:

en: Created Date
lt: Sukurta data

en: Current Password
lt: Dabartinis slaptažodis

en: Czech Koruna
lt: Čekijos krona

en: Danish Krone
lt: Danijos krona

en: Dashboard
lt: Prietaisų skydelis

en: Date
lt: Data

en: Date Format
lt: Datos formatas

en: Date Of Birth
lt: Gimimo data

en: Date of birth
lt: Gimimo data

en: Deactivated
lt: Išjungta

en: December
lt: Gruodžio mėn

en: December 12, 2017
lt: 2017 m. Gruodžio 12 d

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Description
lt: apibūdinimas

en: Description:
lt: Apibūdinimas:

en: Designation
lt: Pavadinimas

en: Designation Name
lt: Pavadinimo pavadinimas

en: Device BY Activated/Deactivated Status
lt: Įrenginys pagal aktyvuotą / išjungtą būseną

en: Discount Amount
lt: Nuolaidos suma

en: Discount Amount :
lt: Nuolaidos suma:

en: Do you really want to delete this record?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį įrašą?

en: Document
lt: Dokumentas

en: Document List
lt: Dokumentų sąrašas

en: Document Submitted Date
lt: Dokumento pateikimo data

en: Document Title
lt: Dokumento pavadinimas

en: Document deleted successfully
lt: Dokumentas sėkmingai ištrintas

en: Document inserted successfully
lt: Dokumentas sėkmingai įterptas

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Domain
lt: Domenas

en: Download Income Report
lt: Atsisiųsti pajamų ataskaitą

en: Download Report
lt: Atsisiųsti ataskaitą

en: Due Amount
lt: Dėl kiekio

en: Due Amount :
lt: Dėl kiekio :

en: Due Date
lt: Atsiskaitymo data

en: ERROR
lt: KLAIDA

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit Accountant
lt: Redaguoti apskaitininką

en: Edit Asset
lt: Redaguoti turtą

en: Edit Booked Facility
lt: Redaguoti užsakytą priemonę

en: Edit Charges
lt: Redaguoti mokesčius

en: Edit Commercial Unit
lt: Redaguoti komercinį skyrių

en: Edit Complain
lt: Redaguoti skundą

en: Edit Document
lt: Redaguoti dokumentą

en: Edit Event
lt: Redaguoti įvykį

en: Edit Expense
lt: Redaguoti išlaidas

en: Edit FAQ
lt: Redaguoti DUK

en: Edit Facility
lt: Redaguoti priemonę

en: Edit Gatekeeper
lt: Redaguoti vartininko

en: Edit Inventory
lt: Redaguoti inventorių

en: Edit Member
lt: Redaguoti narį

en: Edit Notice
lt: Redaguoti pranešimą

en: Edit Photo Gallery
lt: Redaguoti nuotraukų galeriją

en: Edit Residential Unit
lt: Redaguoti gyvenamąjį vienetą

en: Edit Rule
lt: Redaguoti taisyklę

en: Edit Rules
lt: Redaguoti taisykles

en: Edit Service
lt: Redaguoti paslaugą

en: Edit Sloat
lt: Redaguoti sluoksnį

en: Edit Sloat Assigned
lt: Redaguoti Sloat Assigned

en: Edit Slot
lt: Redaguoti lizdą

en: Edit Staff Checkin
lt: Redaguokite darbuotojus

en: Edit Staff Member
lt: Redaguoti personalo narį

en: Edit Tax
lt: Redaguoti mokestį

en: Edit Visitor Checkin
lt: Redaguoti lankytojų patikrinimą

en: Email
lt: El. Paštas

en: Email Subject
lt: Elektroninio laiško tema

en: Email:
lt: El. Paštas:

en: Enable
lt: Įgalinti

en: Enable Charges
lt: Įgalinti mokesčius

en: Enable Notifications
lt: Įgalinti pranešimus

en: Enable Sandbox
lt: Įgalinti smėlio dėžę

en: End Date
lt: Pabaigos data

en: End Time
lt: Pabaigos laikas

en: End Time should be greater than Start Time
lt: Pabaigos laikas turėtų būti didesnis nei pradžios laikas

en: Enter City Name
lt: Įveskite miesto pavadinimą

en: Enter New password.
lt: Įveskite naują slaptažodį.

en: Enter State Name
lt: Įveskite valstybės pavadinimą

en: Enter Unit Name
lt: Įveskite vieneto pavadinimą

en: Enter correct current password.
lt: Įveskite teisingą dabartinį slaptažodį.

en: Entry
lt: Įėjimas

en: Envato License key
lt: Envato licencijos raktas

en: Event Description
lt: Įvykio aprašymas

en: Event Detail
lt: Įvykio išsami informacija

en: Event End Date
lt: Įvykio pabaigos data

en: Event End Time
lt: Įvykio pabaigos laikas

en: Event For
lt: Įvykis

en: Event Link
lt: Įvykio nuoroda

en: Event List
lt: Įvykių sąrašas

en: Event Start Date
lt: Įvykio pradžios data

en: Event Start Time
lt: Įvykio pradžios laikas

en: Event Title
lt: Įvykio pavadinimas

en: Event inserted successfully
lt: Įvykis sėkmingai įterptas

en: Events
lt: Renginiai

en: Every minute
lt: Kiekviena minutė

en: Expense
lt: Išlaidos

en: Expense Entries
lt: Išlaidų įrašai

en: Expense List
lt: Sąnaudų sąrašas

en: Expense Report By Month
lt: Išlaidų ataskaita pagal mėnesį

en: Expense Type
lt: Išlaidų tipas

en: Expense type
lt: Išlaidų tipas

en: FAQ
lt: DUK

en: FAQ List
lt: DUK sąrašas

en: Facility
lt: Priemonė

en: Facility Booking Email Template
lt: Priemonės užsakymo el. Pašto šablonas

en: Facility Booking Successfully
lt: Sėkmingai rezervavome objektą

en: Facility Booking Template
lt: Priemonės užsakymo šablonas

en: Facility Booking Template For Admin
lt: Objekto užsakymo šablonas administratoriui

en: Facility Booking Template For Member
lt: Priemonės užsakymo šablonas nariui

en: Facility Charge
lt: Priemonės mokestis

en: Facility Link
lt: Priemonės nuoroda

en: Facility List
lt: Priemonių sąrašas

en: Facility Name
lt: Priemonės pavadinimas

en: Facility deleted successfully
lt: Priemonė sėkmingai ištrinta

en: Facility inserted successfully
lt: Priemonė sėkmingai įdėta

en: February
lt: Vasario mėn

en: Female
lt: Moteris

en: First
lt: Pirmas

en: First Name
lt: Pirmas vardas

en: Fix Charge
lt: Nustatykite mokestį

en: Fix Charges
lt: Pataisykite mokesčius

en: For Entry
lt: Dėl atvykimo

en: For Exit
lt: Uždaryti

en: Forgot your password?
lt: Pamiršai slaptažodį?

en: Four Wheeler
lt: Keturratis

en: Frequency
lt: Dažnis

en: From
lt: Nuo

en: From (
lt: Nuo (

en: From Date
lt: Nuo datos

en: Fully Paid
lt: Visiškai sumokėta

en: GATE:
lt: Vartai:

en: GST Number
lt: GST numeris

en: GST Number / Vat Number / Tax number
lt: GST numeris / Vat numeris / mokesčių numeris

en: Gallery
lt: Galerija

en: Gate Name
lt: Vartų pavadinimas

en: Gatekeeper
lt: Vartininkas

en: Gatekeeper
lt: Vartininkas

en: Gatekeeper Access Right
lt: Vartų prižiūrėtojo prieigos teisė

en: Gatekeeper Inserted Successfully
lt: Vartų sargas sėkmingai įdėtas

en: Gatekeeper List
lt: Vartininko sąrašas

en: Gatekeeper Name
lt: Vartininko vardas

en: Gender
lt: Lytis

en: General Information
lt: Bendra informacija

en: General Setting
lt: Bendras nustatymas

en: General Settings
lt: Bendrieji nustatymai

en: Generate Invoice
lt: Sukurti sąskaitą faktūrą

en: Generate Invoice Email Template
lt: Sukurti sąskaitos faktūros šabloną

en: Generate Invoice Template
lt: Sukurti sąskaitos faktūros šabloną

en: Go
lt: Eiti

en: Grand Total :
lt: Iš viso :

en: Group
lt: Grupė

en: Guest
lt: Svečias

en: Gym
lt: sporto salė

en: Half Yearly
lt: Pusę metų

en: Home
lt: Namai

en: Hong Kong Dollar
lt: Honkongo doleris

en: Hour
lt: Valanda

en: Hungarian Forint
lt: Vengrijos forintas

en: I Half
lt: Aš pusė

en: ID NUMBER
lt: ID NUMERIS

en: ID Number
lt: Asmens tapatybės dokumento numeris

en: IFSC Code
lt: IFSC kodas

en: IFSC Code
lt: IFSC kodas

en: II Half
lt: II pusė

en: INVOICE
lt: UŽSAKYMAS

en: Image
lt: Vaizdas

en: Image URL
lt: Vaizdo URL

en: Inbox
lt: Pašto dėžutę

en: Income Type
lt: Pajamų tipas

en: Indian Rupee
lt: Indijos rupija

en: Individual
lt: Individualus

en: Inventory List
lt: Inventoriaus sąrašas

en: Inventory Name
lt: Inventoriaus pavadinimas

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Invoice Date
lt: Sąskaitos data

en: Invoice Information
lt: Sąskaitos faktūros informacija

en: Invoice List
lt: Sąskaitų faktūrų sąrašas

en: Invoice No
lt: Sąskaita Nr

en: Invoice Number
lt: Sąskaitos numeris

en: Invoice Option
lt: Sąskaitos faktūros parinktis

en: Invoice Payment Receipt
lt: Sąskaitos faktūros gavimas

en: Is Multiple Days
lt: Yra kelios dienos

en: Israeli New Sheqel
lt: Izraelio naujasis škelis

en: January
lt: Sausio mėn

en: Japanese Yen
lt: Japonijos jena

en: July
lt: Liepos mėn

en: June
lt: Birželio mėn

en: Last
lt: Paskutinis

en: Last Name
lt: Pavardė

en: Lease Agreement
lt: Nuomos sutartis

en: Licence Settings
lt: Licencijos nustatymai

en: Loading...
lt: Įkeliama ...

en: Log In
lt: Prisijungti

en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Login Link
lt: Prisijungimo nuoroda

en: Login Page
lt: Prisijungimo puslapis

en: Login Page Link
lt: Prisijungimo puslapio nuoroda

en: Login failed: You have entered an incorrect Username or password, please try again.
lt: Prisijungimas nepavyko: įvedėte neteisingą naudotojo vardą arba slaptažodį, bandykite dar kartą.

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Mail Templates
lt: Pašto šablonai

en: Maintenance Charge
lt: Priežiūros mokestis

en: Maintenance Charges
lt: Techninės priežiūros mokesčiai

en: Maintenance Request
lt: Techninės priežiūros prašymas

en: Maintenance Settings
lt: Priežiūros nustatymai

en: Malaysian Ringgit
lt: Malaizijos žiedas

en: Male
lt: Patinas

en: Manage Gates
lt: Tvarkyti vartus

en: March
lt: Kovas

en: Max. 160 Character
lt: Maks. 160 Veikėjas

en: May
lt: Gegužė

en: Measurement
lt: Matavimas

en: Measurement Charge
lt: Matavimo mokestis

en: Measurement Charges
lt: Matavimo mokesčiai

en: Member
lt: Narys

en: Member Access Right
lt: Nario prieigos teisė

en: Member Active Successfully
lt: Narys aktyvus

en: Member Approved by Admin Template
lt: Narys patvirtintas administratoriaus šablonu

en: Member Approved by Admin Template
lt: Narys patvirtintas administratoriaus šablonu

en: Member Become committee Template
lt: Narys Tapti komiteto šablonu

en: Member Become from committee member
lt: Narys tapo komiteto nariu

en: Member By Building
lt: Narys pagal pastatą

en: Member Category Name
lt: Narių kategorijos pavadinimas

en: Member ID Proof-1
lt: Nario ID įrodymas-1

en: Member ID Proof-2
lt: Nario ID įrodymas-2

en: Member Image
lt: Nario vaizdas

en: Member Inserted Successfully.
lt: Narys sėkmingai įterptas.

en: Member List
lt: Narių sąrašas

en: Member Name
lt: Nario vardas

en: Member Privacy Setting
lt: Narių privatumo nustatymas

en: Member Registration
lt: Narių registracija

en: Member Removed from committee Template
lt: Narys pašalintas iš komiteto šablono

en: Member Removed from committee member
lt: Narys pašalintas iš komiteto nario

en: Member Type
lt: Nario tipas

en: Member can see other building members info
lt: Narys gali matyti kitų pastato narių informaciją

en: Member can see same building members documents
lt: Narys gali matyti tuos pačius pastato narių dokumentus

en: Member can view other member's Complaints
lt: Narys gali peržiūrėti kitų narių skundus

en: Members
lt: Nariai

en: Menu
lt: Meniu

en: Message
lt: Pranešimas

en: Message Comment
lt: Pranešimo komentaras

en: Message Content
lt: Pranešimo turinys

en: Message For
lt: Pranešimas

en: Message Received Template
lt: Pranešimo gavimo šablonas

en: Message Sent Successfully!
lt: Pranešimas išsiųstas sėkmingai!

en: Message To
lt: Pranešimas į

en: Message deleted successfully
lt: Pranešimas sėkmingai ištrintas

en: Message sent successfully
lt: Pranešimas išsiųstas sėkmingai

en: Method
lt: Metodas

en: Mexican Peso
lt: Meksikos pesas

en: Middle Name
lt: Antras vardas

en: Mobile
lt: Mobilus

en: Mobile Number
lt: Mobilaus telefono numeris

en: Mobile Number:
lt: Mobilaus telefono numeris:

en: Month
lt: Mėnuo

en: Monthly
lt: Mėnesio

en: Must be enter percentage value like 5
lt: Turi būti įvesta procentinė vertė, pvz., 5

en: My Profile
lt: Mano profilis

en: Name
lt: vardas

en: Name Of Apartment
lt: Buto pavadinimas

en: Name Of Apartment
lt: Buto pavadinimas

en: Name Of Sender
lt: Siuntėjo pavadinimas

en: Name of Member
lt: Nario vardas

en: Name of Receiver
lt: Gavėjo pavadinimas

en: Name of admin
lt: Administratoriaus vardas

en: Nature
lt: Gamta

en: New Password
lt: Naujas Slaptažodis

en: New Zealand Dollar
lt: Naujosios Zelandijos doleris

en: Next
lt: Kitas

en: No
lt: Ne

en: No Any Gates.
lt: Jokių vartų.

en: No Any Images In This Gallery Yet.
lt: Šioje galerijoje nėra jokių vaizdų.

en: No Building Units Found
lt: Nerasta jokių pastatų vienetų

en: No Complains Found
lt: Nerasta jokių skundų

en: No FAQ found
lt: DUK nerasta

en: No FAQ found in Trash
lt: Trash'e nerasta jokių DUK

en: No Gatekeeper Found
lt: Nerasta jokio vartininko

en: No Invoice Found
lt: Nerasta sąskaitos faktūros

en: No Notice Found
lt: Nėra pranešimų

en: No Photo Gallery found
lt: Nerasta nuotraukų galerijos

en: No Photo Gallery found in Trash
lt: Nerasta nuotraukų galerijos šiukšliadėžėje

en: No Security Found
lt: Nerasta saugos

en: No Services Found
lt: Nerasta jokių paslaugų

en: No any Documents yet.
lt: Dar nėra jokių dokumentų.

en: No any Proof Documents yet.
lt: Dar nėra jokių įrodymų.

en: No any Unit Members yet.
lt: Dar neturite vienetų narių.

en: No any member yet.
lt: Dar nėra nė vieno nario.

en: No data available in table
lt: Lentelėje nėra duomenų

en: No file chosen
lt: Nepasirinktas failas

en: No matching records found
lt: Nerasta jokių atitinkamų įrašų

en: No rules found
lt: Nerasta jokių taisyklių

en: No rules found in Trash
lt: Šiukšliadėžėje nerasta jokių taisyklių

en: Norwegian Krone
lt: Norvegijos krona

en: Not Approved
lt: Nepatvirtintas

en: Notes
lt: Pastabos

en: Notice
lt: Pastebėti

en: Notice And Event
lt: Pranešimas ir įvykis

en: Notice Approved successfully
lt: Pranešimas sėkmingai patvirtintas

en: Notice Category
lt: Pranešimo kategorija

en: Notice Content
lt: Pranešimo turinys

en: Notice Deleted Successfully
lt: Pranešimas sėkmingai ištrintas

en: Notice Details
lt: Pranešimo duomenys

en: Notice Link
lt: Pranešimo nuoroda

en: Notice List
lt: Pranešimų sąrašas

en: Notice Title
lt: Pranešimo antraštė

en: Notice Title:
lt: Pranešimo pavadinimas:

en: Notice Type
lt: Pranešimo tipas

en: Notice Type:
lt: Pranešimo tipas:

en: Notice Valid Date
lt: Pranešimo galiojimo data

en: Notice Valid Until
lt: Pranešimas galioja iki

en: November
lt: Lapkričio mėn

en: Number Of Member
lt: Narių skaičius

en: Number Of Members By Building
lt: Narių skaičius pagal pastatus

en: Number Of Unit
lt: Vienetų skaičius

en: Occupied By
lt: Užimta

en: Occupied Date
lt: Užimta data

en: Occupied From Date
lt: Užimta nuo datos

en: Occupied To Date
lt: Užimta iki datos

en: Official Phone Number
lt: Oficialus telefono numeris

en: One Member
lt: Vienas narys

en: One Time
lt: Vieną kartą

en: Open
lt: Atviras

en: Other Information
lt: Kita informacija

en: OwnData
lt: savo duomenis

en: Owner
lt: Savininkas

en: Owner Family
lt: Savininkas Šeima

en: Paid Amount
lt: Sumokėta suma

en: Paid Amount :
lt: Sumokėta suma :

en: Paid Invoice Email Template
lt: Mokamos sąskaitos faktūros šablonas

en: Paid Invoice Template
lt: Mokamos sąskaitos faktūros šablonas

en: Parent Item:
lt: Tėvų punktas:

en: Parking Manager
lt: Parkavimo vadybininkas

en: Partially Paid
lt: Iš dalies sumokėta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payment By
lt: Mokėjimas

en: Payment Cancel
lt: Mokėjimas Atšaukti

en: Payment Date
lt: Mokėjimo diena

en: Payment Method
lt: Mokėjimo būdas

en: Payment Report By Month
lt: Mokėjimo ataskaita pagal mėnesį

en: Payment Status
lt: Mokėjimo būsena

en: Payment Successfully
lt: Mokėjimas sėkmingai

en: Payment successfully
lt: Mokėjimas sėkmingas

en: Paypal Email Id
lt: Paypal el. Pašto ID

en: Paypal Setting
lt: „Paypal“ nustatymas

en: Period
lt: Laikotarpis

en: Permanent Contact Information
lt: Nuolatinė kontaktinė informacija

en: Philippine Peso
lt: Filipinų pesas

en: Phonenumber
lt: Telefono numeris

en: Photo
lt: Nuotrauka

en: Photo Gallery
lt: Nuotraukų galerija

en: Please enter Category Name.
lt: Įveskite kategorijos pavadinimą.

en: Polish Zloty
lt: Lenkijos zlotas

en: Pound Sterling
lt: Svaras sterlingų

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Print
lt: Spausdinti

en: Print Payment Receipt
lt: Spausdinimo mokėjimo gavimas

en: Processing
lt: Apdorojimas

en: Processing...
lt: Apdorojimas...

en: Profile
lt: Profilis

en: Profile Cover Image
lt: Profilio viršelio vaizdas

en: Profile Successfully updated.
lt: Profilis sėkmingai atnaujintas.

en: Proof Document List
lt: Dokumentų sąrašas

en: Proof Documents
lt: Įrodomieji dokumentai

en: Proposal
lt: Pasiūlymas

en: Publish To Notice Board
lt: Paskelbkite skelbimų lentoje

en: Purchase Date
lt: Pirkimo data

en: Qualification
lt: Kvalifikacija

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Quarter I
lt: I ketvirtis

en: Quarter II
lt: II ketvirtis

en: Quarter III
lt: III ketvirtis

en: Quarter IV
lt: IV ketvirtis

en: Quarterly
lt: Ketvirtiniai

en: REASON FOR VISIT:
lt: Vizito priežastis:

en: Reason For Visit
lt: Apsilankymo priežastis

en: Reason Name
lt: Paaiškinimas Pavadinimas

en: Record Updated Successfully
lt: Įrašai atnaujinti sėkmingai

en: Record deleted successfully
lt: Įrašas sėkmingai ištrintas

en: Record inserted successfully
lt: Įrašas sėkmingai įdėtas

en: Record updated successfully
lt: Įrašai sėkmingai atnaujinti

en: Record updated successfully.
lt: Įrašai sėkmingai atnaujinti.

en: Records Not Found
lt: Įrašai nerastas

en: Registration Email Template
lt: Registracijos el. Pašto šablonas

en: Registration Email Template
lt: Registracijos el. Pašto šablonas

en: Remember Me
lt: Prisimink mane

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Replay
lt: Pakartoti

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Report
lt: Ataskaita

en: Request
lt: Prašymas

en: Request deleted successfully
lt: Užklausa sėkmingai ištrinta

en: Resident Unit
lt: Gyventojų vienetas

en: Residential
lt: Gyvenamasis

en: Residential Unit
lt: Gyvenamasis vienetas

en: Residential Unit
lt: Gyvenamasis vienetas

en: Residential Unit List
lt: Gyvenamųjų vienetų sąrašas

en: Resolution
lt: Rezoliucija

en: Rules
lt: Taisyklės

en: SMS Text
lt: SMS tekstas

en: Save
lt: Sutaupyti

en: Save Charges
lt: Išsaugoti mokesčius

en: Save Charges & Create Invoice
lt: Išsaugoti mokesčius ir sukurti sąskaitą faktūrą

en: Save Charges & Update Invoice
lt: Išsaugoti mokesčius ir atnaujinti sąskaitą faktūrą

en: Save Facility
lt: Išsaugoti priemonę

en: Save Service
lt: Išsaugoti paslaugą

en: Save Tax
lt: Išsaugoti mokestį

en: Search
lt: Paieška

en: Search FAQ
lt: Ieškoti DUK

en: Search Photo Gallery
lt: Ieškoti nuotraukų galerijos

en: Search Rules
lt: Paieškos taisyklės

en: Search:
lt: Paieška:

en: Security
lt: Saugumas

en: Security Name
lt: Apsaugos pavadinimas

en: Select A Facility To Book
lt: Pasirinkite priemonę „Rezervuoti“

en: Select Activity
lt: Pasirinkite veiklą

en: Select Apartment Type
lt: Pasirinkite Buto tipas

en: Select Asset Category
lt: Pasirinkite turto kategoriją

en: Select Badge Id
lt: Pasirinkite „Badge Id“

en: Select Building
lt: Pasirinkite pastatą

en: Select Category
lt: Pasirinkite kategoriją

en: Select Category Type
lt: Pasirinkite kategorijos tipą

en: Select Compound
lt: Pasirinkite junginį

en: Select Country
lt: Pasirinkite šalį

en: Select Currency
lt: Pasirinkite Valiuta

en: Select Date Format
lt: Pasirinkite Datos formatas

en: Select Date From Month
lt: Pasirinkite datą nuo mėnesio

en: Select Designation
lt: Pasirinkite žymėjimą

en: Select End Time
lt: Pasirinkite Baigti laiką

en: Select Expense Type
lt: Pasirinkite Išlaidų tipas

en: Select Facility
lt: Pasirinkite priemonę

en: Select Frequency
lt: Pasirinkite Dažnis

en: Select Image
lt: Pasirinkite Vaizdas

en: Select Income Type
lt: Pasirinkite pajamų rūšį

en: Select Invoice Option
lt: Pasirinkite sąskaitos faktūros parinktį

en: Select Login Page
lt: Pasirinkite prisijungimo puslapį

en: Select Member
lt: Pasirinkite narį

en: Select Member Type
lt: Pasirinkite nario tipą

en: Select Occupied By
lt: Pasirinkite Užimta

en: Select Period
lt: Pasirinkite laikotarpį

en: Select Profile Picture
lt: Pasirinkite profilio nuotrauką

en: Select Reason
lt: Pasirinkite priežastį

en: Select Sloat
lt: Pasirinkite Sloat

en: Select Slot
lt: Pasirinkti lizdą

en: Select Staff Category
lt: Pasirinkite darbuotojų kategoriją

en: Select Staff Member
lt: Pasirinkite personalo narį

en: Select Start Time
lt: Pasirinkite Pradžios laikas

en: Select Tax
lt: Pasirinkite Mokesčiai

en: Select Unit
lt: Pasirinkite vienetą

en: Select Unit Category
lt: Pasirinkite vieneto kategoriją

en: Select Unit Measurement
lt: Pasirinkite vieneto matavimą

en: Select Unit Name
lt: Pasirinkite Vieneto pavadinimas

en: Select Visibility
lt: Pasirinkite Matomumas

en: Select Year
lt: Pasirinkite metus

en: Select sloat
lt: Pasirinkite sloat

en: Select status
lt: Pasirinkite būseną

en: Send Mail
lt: Išsiųsti laišką

en: Send Message
lt: Siųsti žinutę

en: Send SMS
lt: Siųsti SMS

en: Sent
lt: Išsiųsta

en: Sent Item
lt: Išsiųstas elementas

en: September
lt: Rugsėjo mėn

en: Service
lt: Paslauga

en: Service Details
lt: Paslaugos informacija

en: Service List
lt: Paslaugų sąrašas

en: Service Name
lt: Paslaugos pavadinimas

en: Service Provider
lt: Paslaugų teikėjas

en: Service Provider Name
lt: Paslaugų teikėjo pavadinimas

en: Services
lt: Paslaugos

en: Show _MENU_ entries
lt: Rodyti įrašus _MENU_

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
lt: Rodoma nuo 0 iki 0 iš 0 įrašų

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
lt: Rodomi _START_ iki _END_ iš _TOTAL_ įrašų

en: Singapore Dollar
lt: Singapūro doleris

en: Skills
lt: Įgūdžiai

en: Sloat List
lt: Sloat sąrašas

en: Sloat Name
lt: Sloat pavadinimas

en: Slot
lt: Lizdas

en: Slot For
lt: Lizdas

en: Slot List
lt: Lizdų sąrašas

en: Slot Name
lt: Lizdo pavadinimas

en: Slot No
lt: Lizdas Nr

en: Slot Type
lt: Lizdo tipas

en: Slot deleted successfully
lt: Vieta sėkmingai ištrinta

en: Slot inserted successfully
lt: Vieta sėkmingai įterpta

en: Society
lt: Visuomenė

en: Society Rules
lt: Visuomenės taisyklės

en: Society Rules List
lt: Visuomenės taisyklių sąrašas

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG & GIF files are allowed!.
lt: Deja, leidžiama naudoti tik JPG, JPEG, PNG ir GIF failus.

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG ,BMP & GIF files are allowed!.
lt: Deja, leidžiama naudoti tik JPG, JPEG, PNG, BMP ir GIF failus.

en: Source
lt: Šaltinis

en: Square Feet
lt: Kvadratinė pėda

en: Square Meter
lt: Kvadratinis metras

en: Square Yards
lt: „Square Yards“

en: Staff Category
lt: Darbuotojų kategorija

en: Staff Category Name
lt: Darbuotojų kategorijos pavadinimas

en: Staff Checkin
lt: Darbuotojų patikrinimas

en: Staff Checkin List
lt: Darbuotojų patikrinimo sąrašas

en: Staff Management
lt: Personalo valdymas

en: Staff Member
lt: Darbuotojas

en: Staff Member Access Right
lt: Darbuotojo prieigos teisė

en: Staff Member List
lt: Darbuotojų sąrašas

en: Staff Role
lt: Darbuotojų vaidmuo

en: Staff-Member
lt: Darbuotojas

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Start Time
lt: Pradžios laikas

en: Starting Year
lt: Pradžios metai

en: State
lt: Valstybė

en: Status
lt: Būsena

en: Status:
lt: Būsena:

en: Subject
lt: Tema

en: Submit
lt: Pateikti

en: Submitted By
lt: Pateikta

en: Submitted Date
lt: Pateikta data

en: Subtotal :
lt: Tarpinė suma:

en: Suggestion
lt: Pasiūlymas

en: Swedish Krona
lt: Švedijos krona

en: Swift Code
lt: SWIFT kodas

en: Swiss Franc
lt: Šveicarijos frankas

en: TAX ID
lt: MOKESČIŲ ID

en: Taiwan New Dollar
lt: Taivanas Naujas doleris

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Tax Amount
lt: Mokesčių suma

en: Tax Amount :
lt: Mokesčių suma:

en: Tax List
lt: Mokesčių sąrašas

en: Tax Name
lt: Mokesčio pavadinimas

en: Tax Title
lt: Mokesčių antraštė

en: Tax deleted successfully
lt: Mokesčiai sėkmingai ištrinti

en: Tax inserted successfully
lt: Mokesčiai sėkmingai įterpti

en: Tax(%)
lt: Mokesčiai (%)

en: Tenant
lt: Nuomininkas

en: Tenant Family
lt: Nuomininko šeima

en: Thai Baht
lt: Tailando batas

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
lt: Atrodo, kad yra tam tikrų problemų, pabandykite po kurio laiko arba susisiekite su mumis sales@dasinfomeida.com

en: This Parking Slot Allready Assigned
lt: Ši automobilių stovėjimo aikštelė jau skirta

en: This Parking Slot Already Assigned
lt: Ši automobilių stovėjimo aikštelė jau skirta

en: Time
lt: Laikas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: To
lt: Į

en: To (
lt: Į (

en: To Date
lt: Į datą

en: Total Amount
lt: Visas kiekis

en: Total Amount
lt: Visas kiekis

en: Total Charge
lt: Bendras mokestis

en: Total Cost
lt: Iš viso išlaidų

en: Total Paid Amount :
lt: Iš viso sumokėta suma:

en: Turkish Lira
lt: Turkijos lira

en: Two Wheeler
lt: Dvi Wheeler

en: Type
lt: Tipas

en: Types Name
lt: Tipai Pavadinimas

en: U.S. Dollar
lt: JAV doleris

en: UNIT CATEGORY:
lt: VIENETO KATEGORIJA:

en: UNIT NUMBER:
lt: VIENETO NUMERIS:

en: Unallocated
lt: Nepaskirstytas

en: Unit
lt: Vienetas

en: Unit By Building
lt: Vienetas pagal pastatą

en: Unit Category
lt: Vieneto kategorija

en: Unit Category Member
lt: Vieneto kategorijos narys

en: Unit Category Name
lt: Vieneto kategorijos pavadinimas

en: Unit Documents
lt: Vieneto dokumentai

en: Unit Member List
lt: Vieneto narių sąrašas

en: Unit Members
lt: Vieneto nariai

en: Unit Members
lt: Vieneto nariai

en: Unit Name
lt: Vieneto pavadinimas

en: Unit Size
lt: Vieneto dydis

en: Unit name
lt: Vieneto pavadinimas

en: Unpaid
lt: Neapmokėta

en: Update FAQ
lt: Atnaujinkite DUK

en: Update Photo Gallery
lt: Atnaujinkite nuotraukų galeriją

en: Update Profile
lt: Atnaujinti profilį

en: Update Rules
lt: Atnaujinimo taisyklės

en: Upload Cover Image
lt: Įkelti dangčio vaizdą

en: Upload Document
lt: Įkelti dokumentą

en: Upload image
lt: Įkelti paveikslėlį

en: Upload image.
lt: Įkelti paveikslėlį.

en: User Email
lt: Vartotojo el

en: User List
lt: Vartotojo sąrašas

en: User Name
lt: Vartotojo vardas

en: User Role
lt: Vartotojo vaidmuo

en: User Type
lt: Vartotojo tipas

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Username Or Emailid Already Exist.
lt: Vartotojo vardas arba el. Paštas jau egzistuoja.

en: VEHICLE NUMBER
lt: TRANSPORTO PRIEMONĖS NUMERIS

en: VISIT DATE:
lt: Vizito data:

en: VISIT TIME:
lt: Vizito laikas:

en: VISITOR NAME
lt: Lankytojo vardas

en: Valid Date
lt: Galiojanti data

en: Valid Date:
lt: Galiojanti data:

en: Vehicle
lt: Transporto priemonė

en: Vehicle Model
lt: Transporto priemonės modelis

en: Vehicle Number
lt: Transporto priemonės numeris

en: Vehicle Type
lt: Transporto priemonės tipas

en: Vendor Name
lt: Pardavėjo pavadinimas

en: View
lt: Žiūrėti

en: View Detail
lt: Parodyti detales

en: View Details
lt: Išsamiau

en: View Document
lt: Peržiūrėti dokumentą

en: View FAQ
lt: Peržiūrėti DUK

en: View Invoice
lt: Peržiūrėti sąskaitą faktūrą

en: View Member
lt: Peržiūrėti narį

en: View Member History
lt: Peržiūrėti nario istoriją

en: View Message
lt: Peržiūrėti pranešimą

en: View Photo Gallery
lt: Peržiūrėti nuotraukų galeriją

en: View Rules
lt: Peržiūrėti taisykles

en: View Unit
lt: Peržiūrėti vienetą

en: View User
lt: Peržiūrėti naudotoją

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Visibility For
lt: Matomumas

en: Visible For
lt: Matoma

en: Visit Date
lt: Apsilankymo data

en: Visit Time
lt: Apsilankymo laikas

en: Visitor Checkin
lt: Lankytojo patikrinimas

en: Visitor Checkin List
lt: Lankytojų patikrinimo sąrašas

en: Visitor Manage
lt: Lankytojo valdymas

en: Visitor Management
lt: Lankytojų valdymas

en: Visitor Name
lt: Lankytojo vardas

en: Visitor Name-ID Number-Vehicle Number
lt: Lankytojo vardas-ID numeris-transporto priemonės numeris

en: Visitor Request
lt: Lankytojo prašymas

en: Visitor Request Approved Successfully
lt: Lankytojo užklausa patvirtinta sėkmingai

en: Visitor Request List
lt: Lankytojų užklausų sąrašas

en: Visitor Request Template
lt: Lankytojo užklausos šablonas

en: Visitor Request inserted successfully
lt: Lankytojo užklausa sėkmingai įterpta

en: Year
lt: Metai

en: Yearly
lt: Kasmet

en: Yes
lt: Taip

en: You can use following variables in the email template:
lt: El. Pašto šablone galite naudoti šiuos kintamuosius:

en: You have entered value already exists. Please enter some other value.
lt: Jūs jau įvedėte vertę. Įveskite kitą vertę.

en: Zip Code
lt: Pašto kodas

en: accountant
lt: buhalteris

en: administrator
lt: administratorius

en: category Name
lt: kategorijos pavadinimas

en: charge Per
lt: mokestis Per

en: committee_member
lt: komiteto narys

en: discount amount can not greater than total amount
lt: nuolaida negali viršyti bendros sumos

en: gate_name
lt: Gate_name

en: gatekeeper
lt: vartininkas

en: header
lt: antraštė

en: invoice_link
lt: sąskaitų faktūrų nuoroda

en: maintance
lt: išlaikymas

en: member
lt: narys

en: save
lt: sutaupyti

en: square meter
lt: kvadratinis metras

en: staff_member
lt: darbuotojas

en: title
lt: pavadinimas

en: vehicle
lt: transporto priemonė

en: | Bill To.
lt: | Bill.
