apartment - en to pl translation catalogue (888 entries)

en:  Comment
pl:  Komentarz

en:  Nature:
pl:  Natura:

en:  Service Name:
pl:  Nazwa serwisu:

en:  Service Provider:
pl:  Dostawca usług: \ t

en:  Title
pl:  Tytuł

en:  To
pl:  Do

en:  Type:
pl:  Wpisz: \ t

en: (filtered from _MAX_ total entries)
pl: (filtrowane z _MAX_ wszystkich wpisów)

en: 12/31/2017
pl: 31.12.2017

en: 31/12/2017
pl: 31.12.2017

en: : activate to sort column ascending
pl: : aktywuj, aby posortować kolumnę rosnąco

en: : activate to sort column descending
pl: : aktywuj, aby posortować kolumnę malejąco

en: A/C Holder Name
pl: Nazwa posiadacza A / C

en: Access Right
pl: Prawo dostępu

en: Access Right Settings
pl: Uzyskaj dostęp do właściwych ustawień

en: Account Holder Name
pl: Nazwa właściciela konta

en: Account No
pl: Nr konta

en: Account No
pl: Nr konta

en: Account Number
pl: Numer konta

en: Account Settings
pl: Ustawienia konta

en: Account Type
pl: typ konta

en: Account Type
pl: typ konta

en: Accountant
pl: Księgowa

en: Accountant Access Right
pl: Prawo dostępu księgowego

en: Accountant List
pl: Lista księgowa

en: Accounts
pl: Konta

en: Action
pl: Akcja

en: Activated
pl: Aktywowany

en: Active
pl: Aktywny

en: Activity Name
pl: Nazwa działania

en: Add
pl: Dodaj

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Accountant
pl: Dodaj księgowego

en: Add Activity
pl: Dodaj aktywność

en: Add Activity For Facility Booking
pl: Dodaj aktywność do rezerwacji obiektu

en: Add Asset
pl: Dodaj zasób

en: Add Assets Category
pl: Dodaj kategorię aktywów

en: Add Building
pl: Dodaj budynek

en: Add Building Category
pl: Dodaj kategorię budynku

en: Add Category
pl: Dodaj kategorię

en: Add Charges
pl: Dodaj opłaty

en: Add Charges Email Template
pl: Dodaj szablon e-maili z opłatami

en: Add Charges Entry
pl: Dodaj wpis opłat

en: Add Charges Template
pl: Dodaj szablon opłat

en: Add Charges Types
pl: Dodaj typy opłat

en: Add Commercial Unit
pl: Dodaj jednostkę handlową

en: Add Complain
pl: Dodaj skargę

en: Add Complain Email Template
pl: Dodaj szablon e-maila do zgłoszenia

en: Add Complain For Admin
pl: Dodaj skargę dla administratora

en: Add Complain For Admin Email Template
pl: Dodaj skargę do szablonu e-maila administratora

en: Add Complain Template
pl: Dodaj szablon reklamacji

en: Add Compound
pl: Dodaj związek

en: Add Designation
pl: Dodaj oznaczenie

en: Add Document
pl: Dodaj dokument

en: Add Event
pl: Dodaj wydarzenie

en: Add Event Email Template
pl: Dodaj szablon e-maila z wydarzeniem

en: Add Event Template
pl: Dodaj szablon wydarzenia

en: Add Expense
pl: Dodaj wydatek

en: Add Expense Types
pl: Dodaj typy wydatków

en: Add Facility
pl: Dodaj obiekt

en: Add GST Number
pl: Dodaj numer GST

en: Add Gate
pl: Dodaj bramę

en: Add Gatekeeper
pl: Dodaj Gatekeeper

en: Add Image
pl: Dodaj obraz

en: Add Income
pl: Dodaj dochód

en: Add Income Types
pl: Dodaj rodzaje dochodów

en: Add Inventory
pl: Dodaj ekwipunek

en: Add Inventory Unit Category
pl: Dodaj kategorię jednostek magazynowych

en: Add Member
pl: Dodaj członka

en: Add Member Category
pl: Dodaj kategorię członka

en: Add More Document
pl: Dodaj więcej dokumentu

en: Add More Entry
pl: Dodaj więcej wpisów

en: Add More Tax
pl: Dodaj więcej podatku

en: Add More Unit
pl: Dodaj więcej jednostki

en: Add New
pl: Dodaj nowe

en: Add New FAQ
pl: Dodaj nowe FAQ

en: Add New Gate
pl: Dodaj nową bramę

en: Add New Photo Gallery
pl: Dodaj nową galerię zdjęć

en: Add New Rules
pl: Dodaj nowe reguły

en: Add Notice
pl: Dodaj powiadomienie

en: Add Notice Email Template
pl: Dodaj szablon wiadomości e-mail

en: Add Notice Template
pl: Dodaj szablon powiadomienia

en: Add Or Remove
pl: Dodaj lub usuń

en: Add Other User in system Template
pl: Dodaj innego użytkownika w szablonie systemu

en: Add Payment
pl: Dodaj płatność

en: Add Residential Unit
pl: Dodaj jednostkę mieszkalną

en: Add Rule
pl: Dodaj regułę

en: Add Service
pl: Dodaj usługę

en: Add Sloat
pl: Dodaj Sloat

en: Add Slot
pl: Dodaj gniazdo

en: Add Staff Category
pl: Dodaj kategorię personelu

en: Add Staff Member
pl: Dodaj członka personelu

en: Add Tax
pl: Dodaj podatek

en: Add Types
pl: Dodaj typy

en: Add Unit
pl: Dodaj jednostkę

en: Add Unit Category
pl: Dodaj kategorię jednostek

en: Add User
pl: Dodaj użytkownika

en: Add category
pl: Dodaj kategorię

en: Add visit Reason
pl: Dodaj powód wizyty

en: Address
pl: Adres

en: Address:
pl: Adres:

en: All
pl: Wszystko

en: All Accountants
pl: Wszyscy księgowi

en: All Committee Member
pl: Wszyscy członkowie komitetu

en: All Employee
pl: Wszyscy pracownicy

en: All FAQ
pl: Wszystkie FAQ

en: All Gatekeeper
pl: Wszystko Gatekeeper

en: All Member
pl: Wszyscy członkowie

en: All Members
pl: Wszyscy członkowie

en: All Staff Member
pl: Wszyscy członkowie personelu

en: All User
pl: Wszyscy użytkownicy

en: Alloted
pl: Przydzielono

en: Allotted
pl: Asygnowany

en: Allow booking for multiple days
pl: Zezwalaj na rezerwację przez wiele dni

en: Already booking this facility.
pl: Już zarezerwowałem ten obiekt.

en: Amount
pl: Ilość

en: Amount After Discount
pl: Kwota po rabacie

en: Amount Charge
pl: Kwota opłaty

en: Announcement
pl: Zapowiedź

en: Apartment Address
pl: Adres mieszkania

en: Apartment FAQ Page
pl: Apartament FAQ Strona

en: Apartment Gallery
pl: Galeria Apartamentów

en: Apartment Logo
pl: Logo mieszkania

en: Apartment Management
pl: Zarządzanie mieszkaniem

en: Apartment Management Login Page
pl: Strona logowania do zarządzania mieszkaniem

en: Apartment Management Member Registration Page
pl: Strona rejestracji członkostwa w zarządzie mieszkania

en: Apartment Management System
pl: System zarządzania apartamentami

en: Apartment Name
pl: Nazwa mieszkania

en: Apartment Number
pl: Numer mieszkania

en: Apartment Society Rules
pl: Reguły Towarzystwa Apartamentowego

en: Apartment Type
pl: Rodzaj mieszkania

en: Approve
pl: Zatwierdzać

en: Approved
pl: Zatwierdzony

en: Approved Facility Template
pl: Zatwierdzony szablon obiektu

en: April
pl: kwiecień

en: Aproved Visitor Request Template
pl: Zatwierdzony szablon prośby o odwiedzającego

en: Are you sure want to delete this record?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten rekord?

en: Are you sure you want to delete this record?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten rekord?

en: Asset Category
pl: Kategoria aktywów

en: Asset Cost
pl: Koszt aktywów

en: Asset Date
pl: Data aktywów

en: Asset List
pl: Lista zasobów

en: Asset Name
pl: Nazwa zasobu

en: Asset No
pl: Numer aktywów

en: Asset inserted successfully
pl: Zasób wstawiony pomyślnie

en: Asset/ Inventory Tracker
pl: Monitor zasobów / spisu zapasów

en: Assign Gate
pl: Przydziel bramę

en: Assign Parking Sloat Template
pl: Przypisywanie szablonu pływaka do parkowania

en: Assign Sloat
pl: Przypisz Sloat

en: Assign Slot
pl: Przydziel gniazdo

en: Assign Slot Email Template
pl: Przypisywanie szablonu e-maila z gniazdem

en: Assigned Gate
pl: Przydzielona brama

en: Assigned Sloat List
pl: Przypisana lista pływów

en: Assigned Slot List
pl: Przypisana lista slotów

en: August
pl: sierpień

en: Australian Dollar
pl: Dolar australijski

en: Available
pl: Dostępny

en: Badge ID
pl: Identyfikator plakietki

en: Bank Details
pl: Dane bankowe

en: Bank Name
pl: Nazwę banku

en: Bank Name
pl: Nazwę banku

en: Bank Transfer
pl: Przelew bankowy

en: Bill Date
pl: Data rachunku

en: Billing Period
pl: Okres rozliczeniowy

en: Book Facility
pl: Rezerwuj obiekt

en: Book For Activity
pl: Zarezerwuj aktywność

en: Booked
pl: Zarezerwowane

en: Booked User Name
pl: Zarezerwowana nazwa użytkownika

en: Booking  Facility  List
pl: Rezerwacja obiektu

en: Booking  Facility List
pl: Rezerwacja obiektu

en: Booking Date
pl: Data rezerwacji

en: Booking Facility On Behalf Of
pl: Rezerwacja obiektu w imieniu

en: Booking For From Date
pl: Rezerwacja od daty

en: Booking For From Time
pl: Rezerwacja na czas

en: Booking For To Date
pl: Rezerwacja na dzień

en: Booking For To Time
pl: Rezerwacja na czas

en: Brazilian Real
pl: Real brazylijski

en: Building
pl: Budynek

en: Building Block
pl: Blok konstrukcyjny

en: Building By Unit
pl: Budowanie według jednostki

en: Building Member
pl: Członek budynku

en: Building Name
pl: Nazwa budynku

en: Building Units settings
pl: Ustawienia jednostek budynków

en: Building/Group
pl: Budynek / Grupa

en: Buildings
pl: Budynki

en: Buildings Units
pl: Jednostki budynków

en: By Date
pl: Według daty

en: By Hour
pl: Przez godzinę

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Canadian Dollar
pl: Dolar kanadyjski

en: Care Taker
pl: Opieka Taker

en: Cash
pl: Gotówkowy

en: Category
pl: Kategoria

en: Category Name
pl: Nazwa Kategorii

en: Category:
pl: Kategoria:

en: Charge Calculate By
pl: Oblicz opłatę według

en: Charge Calculate By
pl: Oblicz opłatę według

en: Charge From Date
pl: Opłata od daty

en: Charge Per
pl: Opłata za

en: Charge Period
pl: Okres ładowania

en: Charge To Date
pl: Opłata do daty

en: Charge Type
pl: Rodzaj opłaty

en: Charges
pl: Opłaty

en: Charges Amount
pl: Kwota opłat

en: Charges Entry Label
pl: Etykieta wprowadzania opłat

en: Charges List
pl: Lista opłat

en: Charges Name
pl: Nazwa ładunku

en: Charges Payment
pl: Opłaty za koszty

en: Charges type
pl: Rodzaj opłaty

en: Check In Date
pl: Sprawdź w terminie

en: Check In Time
pl: Sprawdź w czasie

en: Check Out
pl: Sprawdzić

en: Checked In Date
pl: Sprawdzono datę

en: Checked In On Time
pl: Sprawdzono w czasie

en: Checked Out Time
pl: Czas wyjazdu

en: Checked Out successfully
pl: Sprawdzono pomyślnie

en: Checked in On Time
pl: Sprawdzono w czasie

en: Checkin
pl: Zameldować się

en: Checkout
pl: Sprawdzić

en: Cheque
pl: Czek

en: Choose Gate
pl: Wybierz Brama

en: City
pl: Miasto

en: Close
pl: Blisko

en: Comment
pl: Komentarz

en: Commercial
pl: Reklama w telewizji

en: Commercial Unit List
pl: Lista jednostek handlowych

en: Commitee Member
pl: Członek komitetu

en: Committee
pl: Komisja

en: Committee Member
pl: Członek Komisji

en: Committee Member List
pl: Lista członków komitetu

en: Committee Members
pl: Członkowie Komitetu

en: Complain
pl: Skarżyć się

en: Complain Date
pl: Data złożenia skargi

en: Complain Description
pl: Opis reklamacji

en: Complain Details
pl: Szczegóły skarg

en: Complain From
pl: Skarga od

en: Complain Link
pl: Link do reklamacji

en: Complain List
pl: Lista skarg

en: Complain Nature
pl: Skarżyć naturę

en: Complain Status
pl: Status reklamacji

en: Complain Title
pl: Tytuł skargi

en: Complain inserted successfully
pl: Skarga została wstawiona pomyślnie

en: Complaint
pl: Skarga

en: Complaint Status
pl: Status reklamacji

en: Compose
pl: Komponować

en: Compound
pl: Złożony

en: Compound Name
pl: Nazwa związku

en: Compounds
pl: Związki

en: Compounds Units
pl: Jednostki związków

en: Confirm Password
pl: Potwierdź hasło

en: Confirm password does not match.
pl: Potwierdź hasło nie pasuje.

en: Contact Number
pl: Numer kontaktowy

en: Contact Number:
pl: Numer kontaktowy:

en: Corporate ID
pl: Numer identyfikacyjny korporacji

en: Correspondence Address
pl: Korespondencję

en: Count
pl: Liczyć

en: Country
pl: Kraj

en: Created By
pl: Stworzone przez

en: Created By:
pl: Stworzone przez:

en: Created Date
pl: stworz Date

en: Current Password
pl: Aktualne hasło

en: Czech Koruna
pl: Korona czeska

en: Dashboard
pl: Deska rozdzielcza

en: Date
pl: Data

en: Date Format
pl: Format daty

en: Date Of Birth
pl: Data urodzenia

en: Date of birth
pl: Data urodzenia

en: Deactivated
pl: Dezaktywowane

en: December
pl: grudzień

en: December 12, 2017
pl: 12 grudnia 2017 r

en: Delete
pl: Kasować

en: Description
pl: Opis

en: Description:
pl: Opis:

en: Designation
pl: Przeznaczenie

en: Designation Name
pl: Nazwa nazwy

en: Device BY Activated/Deactivated Status
pl: Device BY Activated / Deactivated Status

en: Discount Amount
pl: Kwota rabatu

en: Discount Amount :
pl: Kwota rabatu:

en: Do you really want to delete this record?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten rekord?

en: Document
pl: Dokument

en: Document List
pl: Lista dokumentów

en: Document Submitted Date
pl: Data przesłania dokumentu

en: Document Title
pl: Tytuł dokumentu

en: Document deleted successfully
pl: Dokument został pomyślnie usunięty

en: Document inserted successfully
pl: Dokument został wstawiony pomyślnie

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Domain
pl: Domena

en: Download Income Report
pl: Pobierz raport o dochodach

en: Download Report
pl: Pobierz raport

en: Due Amount
pl: Kwota należna

en: Due Amount :
pl: Kwota należności:

en: Due Date
pl: Termin płatności

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: Edit
pl: Edytować

en: Edit Accountant
pl: Edytuj księgowego

en: Edit Asset
pl: Edytuj zasób

en: Edit Booked Facility
pl: Edytuj rezerwowaną łatwość

en: Edit Charges
pl: Edytuj opłaty

en: Edit Commercial Unit
pl: Edytuj jednostkę komercyjną

en: Edit Complain
pl: Edytuj skargę

en: Edit Document
pl: Edytuj dokument

en: Edit Event
pl: Edytuj wydarzenie

en: Edit Expense
pl: Edytuj wydatek

en: Edit FAQ
pl: Edytuj FAQ

en: Edit Facility
pl: Edytuj obiekt

en: Edit Gatekeeper
pl: Edytuj Gatekeeper

en: Edit Inventory
pl: Edytuj ekwipunek

en: Edit Member
pl: Edytuj członka

en: Edit Notice
pl: Edytuj powiadomienie

en: Edit Photo Gallery
pl: Edytuj galerię zdjęć

en: Edit Residential Unit
pl: Edytuj jednostkę mieszkalną

en: Edit Rule
pl: Edytuj regułę

en: Edit Rules
pl: Edytuj zasady

en: Edit Service
pl: Edytuj usługę

en: Edit Sloat
pl: Edytuj Sloat

en: Edit Sloat Assigned
pl: Edytuj Squid Assigned

en: Edit Slot
pl: Edytuj gniazdo

en: Edit Staff Checkin
pl: Edytuj sprawdzanie pracowników

en: Edit Staff Member
pl: Edytuj członka personelu

en: Edit Tax
pl: Edytuj podatek

en: Edit Visitor Checkin
pl: Edytuj meldowanie gości

en: Edit Visitor Request
pl: Edytuj żądanie gościa

en: Email
pl: E-mail

en: Email Subject
pl: Temat emaila

en: Email:
pl: E-mail:

en: Enable
pl: Włączyć

en: Enable Charges
pl: Włącz ładunki

en: Enable Notifications
pl: Włącz powiadomienia

en: Enable Sandbox
pl: Włącz Sandbox

en: End Date
pl: Data zakonczenia

en: End Time
pl: Koniec czasu

en: End Time should be greater than Start Time
pl: Czas zakończenia powinien być większy niż Czas rozpoczęcia

en: Enter City Name
pl: Wprowadź nazwę miasta

en: Enter New password.
pl: Wprowadź nowe hasło.

en: Enter State Name
pl: Wprowadź nazwę stanu

en: Enter Unit Name
pl: Wprowadź nazwę jednostki

en: Enter correct current password.
pl: Wprowadź poprawne bieżące hasło.

en: Entry
pl: Wejście

en: Envato License key
pl: Klucz licencyjny Envato

en: Event Description
pl: opis wydarzenia

en: Event Detail
pl: Szczegóły wydarzenia

en: Event End Date
pl: Data zakończenia wydarzenia

en: Event End Time
pl: Czas zakończenia wydarzenia

en: Event For
pl: Wydarzenie dla

en: Event Link
pl: Link do wydarzenia

en: Event List
pl: Lista wydarzeń

en: Event Start Date
pl: Data rozpoczęcia wydarzenia

en: Event Start Time
pl: Czas rozpoczęcia wydarzenia

en: Event Title
pl: Tytuł wydarzenia

en: Event inserted successfully
pl: Wydarzenie zostało pomyślnie wstawione

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Every minute
pl: Każda minuta

en: Expense
pl: Koszt

en: Expense Entries
pl: Wpisy wydatków

en: Expense List
pl: Lista wydatków

en: Expense Report By Month
pl: Raport wydatków według miesięcy

en: Expense Type
pl: Typ wydatków

en: Expense type
pl: Typ wydatków

en: FAQ List
pl: Lista FAQ

en: Facility
pl: Obiekt

en: Facility Booking Email Template
pl: Szablon rezerwacji e-mail obiektu

en: Facility Booking Successfully
pl: Pomyślna rezerwacja obiektu

en: Facility Booking Template
pl: Szablon rezerwacji obiektu

en: Facility Booking Template For Admin
pl: Szablon rezerwacji obiektu dla administratora

en: Facility Booking Template For Member
pl: Szablon rezerwacji obiektu dla członka

en: Facility Charge
pl: Opłata za kredyt

en: Facility Link
pl: Link do obiektu

en: Facility List
pl: Lista obiektów

en: Facility Name
pl: Nazwa obiektu

en: Facility deleted successfully
pl: Placówka została pomyślnie usunięta

en: Facility inserted successfully
pl: Placówka została wstawiona pomyślnie

en: February
pl: luty

en: Female
pl: Płeć żeńska

en: First
pl: Pierwszy

en: First Name
pl: Imię

en: Fix Charge
pl: Napraw ładunek

en: Fix Charges
pl: Napraw opłaty

en: For Entry
pl: Do wpisu

en: For Exit
pl: Dla wyjścia

en: Forgot your password?
pl: Zapomniałeś hasła?

en: Four Wheeler
pl: Czterokołowiec

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: From
pl: Z

en: From (
pl: Z (

en: From Date
pl: Od daty

en: Fully Paid
pl: W pełni opłacony

en: GST Number
pl: Numer GST

en: GST Number / Vat Number / Tax number
pl: Numer GST / numer VAT / numer identyfikacji podatkowej

en: Gallery
pl: Galeria

en: Gate Name
pl: Nazwa bramy

en: Gatekeeper
pl: Portier

en: Gatekeeper
pl: Portier

en: Gatekeeper Access Right
pl: Prawo dostępu strażnika

en: Gatekeeper Inserted Successfully
pl: Gatekeeper wstawiony pomyślnie

en: Gatekeeper List
pl: Lista strażników

en: Gatekeeper Name
pl: Nazwa strażnika

en: Gender
pl: Płeć

en: General Information
pl: Informacje ogólne

en: General Setting
pl: Ustawienie ogólne

en: General Settings
pl: Ustawienia główne

en: Generate Invoice
pl: Wygeneruj fakturę

en: Generate Invoice Email Template
pl: Wygeneruj szablon e-maila z fakturami

en: Generate Invoice Template
pl: Wygeneruj szablon faktury

en: Grand Total :
pl: Łączna suma :

en: Group
pl: Grupa

en: Guest
pl: Gość

en: Gym
pl: siłownia

en: Half Yearly
pl: Półroczne

en: Home
pl: Dom

en: Hong Kong Dollar
pl: Dolar hongkoński

en: Hour
pl: Godzina

en: Hungarian Forint
pl: Forint węgierski

en: I Half
pl: I pół

en: ID Number
pl: Numer identyfikacyjny

en: IFSC Code
pl: Kod IFSC

en: IFSC Code
pl: Kod IFSC

en: II Half
pl: II połowa

en: INVOICE
pl: FAKTURA

en: Image
pl: Obraz

en: Image URL
pl: Adres URL obrazu

en: Inbox
pl: W pudełku

en: Income Type
pl: Rodzaj dochodu

en: Indian Rupee
pl: Rupia indyjska

en: Individual
pl: Indywidualny

en: Inventory List
pl: Lista zapasów

en: Inventory Name
pl: Nazwa magazynu

en: Invoice
pl: Faktura

en: Invoice
pl: Faktura

en: Invoice Date
pl: Data faktury

en: Invoice Information
pl: Informacje o fakturze

en: Invoice List
pl: Lista faktur

en: Invoice No
pl: Faktury nr

en: Invoice Number
pl: Numer faktury

en: Invoice Option
pl: Opcja faktury

en: Invoice Payment Receipt
pl: Potwierdzenie płatności faktury

en: Is Multiple Days
pl: Jest wiele dni

en: Israeli New Sheqel
pl: Nowy szekel izraelski

en: January
pl: styczeń

en: Japanese Yen
pl: Japoński jen

en: July
pl: lipiec

en: June
pl: czerwiec

en: Last
pl: Ostatni, ubiegły, zeszły

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Lease Agreement
pl: Umowa najmu

en: Licence Settings
pl: Ustawienia licencji

en: Loading...
pl: Ładuję...

en: Log In
pl: Zaloguj Się

en: Log Out
pl: Wyloguj

en: Login Link
pl: Link do logowania

en: Login Page
pl: Strona logowania

en: Login Page Link
pl: Link do strony logowania

en: Login failed: You have entered an incorrect Username or password, please try again.
pl: Logowanie nie powiodło się: wprowadziłeś niepoprawną nazwę użytkownika lub hasło, spróbuj ponownie.

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Mail Templates
pl: Szablony poczty

en: Maintenance Charge
pl: Opłata za konserwację

en: Maintenance Charges
pl: Opłaty za konserwację

en: Maintenance Request
pl: Żądanie konserwacji

en: Maintenance Settings
pl: Ustawienia konserwacji

en: Malaysian Ringgit
pl: Ringgit malezyjski

en: Male
pl: Męski

en: Manage Gates
pl: Zarządzaj bramami

en: March
pl: Marsz

en: Max. 160 Character
pl: Max. 160 znaków

en: May
pl: Może

en: Measurement
pl: Pomiary

en: Measurement Charge
pl: Opłata pomiarowa

en: Measurement Charges
pl: Opłaty za pomiar

en: Member
pl: Członek

en: Member Access Right
pl: Prawo dostępu członka

en: Member Active Successfully
pl: Członek aktywny pomyślnie

en: Member Approved by Admin Template
pl: Członek zatwierdzony przez szablon administratora

en: Member Approved by Admin Template
pl: Członek zatwierdzony przez szablon administratora

en: Member Become committee Template
pl: Członek Zostań szablonem komisji

en: Member Become from committee member
pl: Członek Zostań członkiem komisji

en: Member By Building
pl: Członek przez budowanie

en: Member Category Name
pl: Nazwa kategorii członka

en: Member ID Proof-1
pl: Dowód tożsamości członka-1

en: Member ID Proof-2
pl: Dowód tożsamości członka-2

en: Member Image
pl: Obraz członka

en: Member Inserted Successfully.
pl: Członek wstawiony pomyślnie.

en: Member List
pl: Lista członków

en: Member Name
pl: Nazwa członka

en: Member Privacy Setting
pl: Ustawienie prywatności członków

en: Member Registration
pl: Rejestracja członka

en: Member Removed from committee Template
pl: Członek Usunięto z szablonu komisji

en: Member Removed from committee member
pl: Członek usunięty z komisji członka

en: Member Type
pl: Typ członka

en: Member can see other building members info
pl: Członek może zobaczyć inne informacje o członkach budynku

en: Member can see same building members documents
pl: Członek może zobaczyć te same dokumenty członków budynku

en: Member can view other member's Complaints
pl: Członek może przeglądać Skargi innych członków

en: Members
pl: Członkowie

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message Comment
pl: Komentarz do wiadomości

en: Message Content
pl: Treść wiadomości

en: Message For
pl: Wiadomość dla

en: Message Received Template
pl: Szablon odebranej wiadomości

en: Message Sent Successfully!
pl: Wiadomość wysłano poprawnie!

en: Message To
pl: Wiadomość do

en: Message deleted successfully
pl: Wiadomość została pomyślnie usunięta

en: Message sent successfully
pl: Wiadomość wysłano poprawnie

en: Method
pl: metoda

en: Mexican Peso
pl: Peso meksykańskie

en: Middle Name
pl: Drugie imię

en: Mobile
pl: mobilny

en: Mobile Number
pl: Numer telefonu komórkowego

en: Mobile Number:
pl: Numer telefonu komórkowego:

en: Month
pl: Miesiąc

en: Monthly
pl: Miesięczny

en: Must be enter percentage value like 5
pl: Należy wprowadzić wartość procentową, np. 5

en: My Profile
pl: Mój profil

en: Name
pl: Imię

en: Name Of Apartment
pl: Nazwa mieszkania

en: Name Of Apartment
pl: Nazwa mieszkania

en: Name Of Sender
pl: Nazwa Nadawcy

en: Name of Member
pl: Imię i nazwisko członka

en: Name of Receiver
pl: Nazwa odbiorcy

en: Name of admin
pl: Nazwa administratora

en: Nature
pl: Natura

en: New Password
pl: nowe hasło

en: New Zealand Dollar
pl: Dolar nowozelandzki

en: Next
pl: Kolejny

en: No
pl: Nie

en: No Any Gates.
pl: Nie ma żadnych bram.

en: No Any Images In This Gallery Yet.
pl: Nie ma żadnych zdjęć w tej galerii.

en: No Building Units Found
pl: Nie znaleziono jednostek budowlanych

en: No Complains Found
pl: Nie znaleziono żadnych skarg

en: No FAQ found
pl: Nie znaleziono FAQ

en: No FAQ found in Trash
pl: W Koszu nie znaleziono najczęściej zadawanych pytań

en: No Gatekeeper Found
pl: Nie znaleziono strażnika

en: No Invoice Found
pl: Nie znaleziono faktury

en: No Notice Found
pl: Nie znaleziono powiadomienia

en: No Photo Gallery found
pl: Nie znaleziono galerii zdjęć

en: No Photo Gallery found in Trash
pl: Nie znaleziono galerii zdjęć w koszu

en: No Security Found
pl: Nie znaleziono zabezpieczeń

en: No Services Found
pl: Nie znaleziono żadnych usług

en: No any Documents yet.
pl: Jeszcze żadnych dokumentów.

en: No any Proof Documents yet.
pl: Nie ma jeszcze żadnych dokumentów potwierdzających.

en: No any Unit Members yet.
pl: Nie ma jeszcze żadnych członków oddziału.

en: No any member yet.
pl: Nie ma jeszcze żadnego członka.

en: No data available in table
pl: dane niedostępne w tabeli

en: No file chosen
pl: Nie wybrano pliku

en: No matching records found
pl: nie znaleziono pasujacego wyniku

en: No rules found
pl: Nie znaleziono reguł

en: No rules found in Trash
pl: Nie znaleziono reguł w koszu

en: Norwegian Krone
pl: Korona norweska

en: Not Approved
pl: Niezatwierdzony

en: Notes
pl: Notatki

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Notice And Event
pl: Zawiadomienie i wydarzenie

en: Notice Approved successfully
pl: Powiadomienie Zatwierdzone pomyślnie

en: Notice Category
pl: Kategoria ogłoszenia

en: Notice Content
pl: Zwróć uwagę na treść

en: Notice Deleted Successfully
pl: Powiadomienie zostało pomyślnie usunięte

en: Notice Details
pl: Informacje szczegółowe

en: Notice Link
pl: Powiadomienie Link

en: Notice List
pl: Lista ogłoszeń

en: Notice Title
pl: Tytuł ogłoszenia

en: Notice Title:
pl: Tytuł ogłoszenia:

en: Notice Type
pl: Typ powiadomienia

en: Notice Type:
pl: Typ powiadomienia:

en: Notice Valid Date
pl: Uwaga Ważna data

en: November
pl: listopad

en: Number Of Member
pl: Liczba członków

en: Number Of Members By Building
pl: Liczba członków w budownictwie

en: Number Of Unit
pl: Liczba jednostek

en: Occupied By
pl: Okupowany przez

en: Occupied Date
pl: Okupowana data

en: Occupied From Date
pl: Zajęte od daty

en: Occupied To Date
pl: Zajęte do daty

en: Official Phone Number
pl: Oficjalny numer telefonu

en: One Member
pl: Jeden członek

en: One Time
pl: Jeden raz

en: Open
pl: otwarty

en: Other Information
pl: Inne informacje

en: OwnData
pl: dane własne

en: Owner
pl: Właściciel

en: Owner Family
pl: Rodzina właściciela

en: Paid Amount
pl: Zapłacona kwota

en: Paid Amount :
pl: Zapłacona kwota :

en: Paid Invoice Email Template
pl: Szablon e-maila z płatną fakturą

en: Paid Invoice Template
pl: Płatny szablon faktury

en: Parent Item:
pl: Element nadrzędny:

en: Parking Manager
pl: Menedżer parkowania

en: Partially Paid
pl: Częściowo wypłacone

en: Password
pl: Hasło

en: Payment
pl: Zapłata

en: Payment By
pl: Płatność przez

en: Payment Cancel
pl: Płatność Anuluj

en: Payment Date
pl: Termin płatności

en: Payment Method
pl: Metoda płatności

en: Payment Report By Month
pl: Raport płatności według miesięcy

en: Payment Status
pl: Status płatności

en: Payment Successfully
pl: Płatność z powodzeniem

en: Payment successfully
pl: Płatność pomyślnie

en: Paypal Email Id
pl: Identyfikator e-mail Paypal

en: Paypal Setting
pl: Ustawienia Paypal

en: Period
pl: Kropka

en: Permanent Contact Information
pl: Stałe informacje kontaktowe

en: Philippine Peso
pl: Peso filipińskie

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Photo Gallery
pl: Galeria zdjęć

en: Please enter Category Name.
pl: Wprowadź nazwę kategorii.

en: Polish Zloty
pl: Polski złoty

en: Pound Sterling
pl: Funt szterling

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Print
pl: Wydrukować

en: Print Details
pl: Drukuj szczegóły

en: Print Payment Receipt
pl: Wydrukuj potwierdzenie płatności

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Profile
pl: Profil

en: Profile Cover Image
pl: Obraz okładki profilu

en: Profile Successfully updated.
pl: Profil został pomyślnie zaktualizowany.

en: Proof Document List
pl: Dowód listy dokumentów

en: Proof Documents
pl: Dokumenty potwierdzające

en: Proposal
pl: Wniosek

en: Publish To Notice Board
pl: Opublikuj na tablicy ogłoszeń

en: Purchase Date
pl: Data zakupu

en: Qualification
pl: Kwalifikacja

en: Quantity
pl: Ilość

en: Quantity
pl: Ilość

en: Quarter I
pl: Kwartał I

en: Quarter II
pl: Kwartał II

en: Quarter III
pl: Kwartał III

en: Quarter IV
pl: Kwartał IV

en: Quarterly
pl: Kwartalny

en: REASON FOR VISIT:
pl: POWÓD WIZYTY:

en: Reason For Visit
pl: Powód wizyty

en: Reason Name
pl: Nazwa przyczyny

en: Record Updated Successfully
pl: Record Zaktualizowano pomyślnie

en: Record deleted successfully
pl: Rekord został pomyślnie usunięty

en: Record inserted successfully
pl: Rekord wstawiony pomyślnie

en: Record updated successfully
pl: Dokument został zaktualizowany pomyślnie

en: Record updated successfully.
pl: Dokument został zaktualizowany pomyślnie.

en: Records Not Found
pl: Nie znaleziono rekordów

en: Registration Email Template
pl: Szablon rejestracji e-mail

en: Registration Email Template
pl: Szablon rejestracji e-mail

en: Remember Me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Remove
pl: Usunąć

en: Replay
pl: Powtórna rozgrywka

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Report
pl: Raport

en: Request
pl: Żądanie

en: Request deleted successfully
pl: Żądanie zostało pomyślnie usunięte

en: Resident Unit
pl: Jednostka rezydentna

en: Residential
pl: Osiedle mieszkaniowe

en: Residential Unit
pl: Jednostka mieszkalna

en: Residential Unit
pl: Jednostka mieszkalna

en: Residential Unit List
pl: Lista jednostek mieszkalnych

en: Resolution
pl: Rozkład

en: Rules
pl: Zasady

en: SMS Text
pl: SMS-a

en: Save
pl: Zapisać

en: Save Charges
pl: Zaoszczędź koszty

en: Save Charges & Create Invoice
pl: Zaoszczędź koszty i utwórz fakturę

en: Save Charges & Update Invoice
pl: Zaoszczędź koszty i zaktualizuj fakturę

en: Save Facility
pl: Oszczędź obiekt

en: Save Service
pl: Zapisz usługę

en: Save Tax
pl: Oszczędzaj podatek

en: Search
pl: Szukaj

en: Search FAQ
pl: Szukaj w FAQ

en: Search Photo Gallery
pl: Wyszukaj Galerię fotografii

en: Search Rules
pl: Zasady wyszukiwania

en: Search:
pl: Szukaj:

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Security Name
pl: Nazwa bezpieczeństwa

en: Select A Facility To Book
pl: Wybierz opcję Zarezerwuj obiekt

en: Select Activity
pl: Wybierz aktywność

en: Select Apartment Type
pl: Wybierz typ mieszkania

en: Select Asset Category
pl: Wybierz kategorię aktywów

en: Select Badge Id
pl: Wybierz identyfikator znaczka

en: Select Building
pl: Wybierz budynek

en: Select Category
pl: Wybierz kategorię

en: Select Category Type
pl: Wybierz typ kategorii

en: Select Compound
pl: Wybierz Związek

en: Select Country
pl: Wybierz kraj

en: Select Currency
pl: Wybierz walutę

en: Select Date Format
pl: Wybierz format daty

en: Select Date From Month
pl: Wybierz datę od miesiąca

en: Select Designation
pl: Wybierz oznaczenie

en: Select End Time
pl: Wybierz Czas zakończenia

en: Select Expense Type
pl: Wybierz rodzaj wydatków

en: Select Facility
pl: Wybierz obiekt

en: Select Frequency
pl: Wybierz częstotliwość

en: Select Image
pl: Wybierz obraz

en: Select Income Type
pl: Wybierz rodzaj dochodu

en: Select Invoice Option
pl: Wybierz opcję faktury

en: Select Login Page
pl: Wybierz stronę logowania

en: Select Member
pl: Wybierz Członek

en: Select Member Type
pl: Wybierz rodzaj członka

en: Select Occupied By
pl: Wybierz Zajęty przez

en: Select Period
pl: Wybierz okres

en: Select Profile Picture
pl: Wybierz zdjęcie profilowe

en: Select Reason
pl: Wybierz przyczynę

en: Select Sloat
pl: Wybierz Sloat

en: Select Slot
pl: Wybierz gniazdo

en: Select Staff Category
pl: Wybierz kategorię personelu

en: Select Staff Member
pl: Wybierz członka personelu

en: Select Start Time
pl: Wybierz Czas rozpoczęcia

en: Select Tax
pl: Wybierz Podatek

en: Select Unit
pl: Wybierz jednostkę

en: Select Unit Category
pl: Wybierz kategorię jednostki

en: Select Unit Measurement
pl: Wybierz Pomiar jednostek

en: Select Unit Name
pl: Wybierz nazwę jednostki

en: Select Visibility
pl: Wybierz widoczność

en: Select Year
pl: Wybierz rok

en: Select sloat
pl: Wybierz opcję pływającą

en: Select status
pl: Wybierz status

en: Send Mail
pl: Wyślij maila

en: Send Message
pl: Wyślij wiadomość

en: Send SMS
pl: Wyślij SMS

en: Sent
pl: Wysłane

en: Sent Item
pl: Wysłany przedmiot

en: September
pl: wrzesień

en: Service
pl: Usługa

en: Service Details
pl: Szczegóły usługi

en: Service List
pl: Lista usług

en: Service Name
pl: Nazwa serwisu

en: Service Provider
pl: Dostawca usługi

en: Service Provider Name
pl: Nazwa dostawcy usługi

en: Services
pl: Usługi

en: Show _MENU_ entries
pl: Pokaż wpisy _MENU_

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
pl: Wyświetlane od 0 do 0 z 0 pozycji

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
pl: Wyświetlono _START_ do _END_ z _TOTAL_ wpisów

en: Singapore Dollar
pl: Dolar singapurski

en: Skills
pl: Umiejętności

en: Sloat
pl: Pływak

en: Sloat List
pl: Lista pływów

en: Sloat Name
pl: Nazwa pływająca

en: Sloat Type
pl: Typ pływaka

en: Slot
pl: Otwór

en: Slot List
pl: Lista gniazd

en: Slot Name
pl: Nazwa gniazda

en: Slot No
pl: Gniazdo nr

en: Slot Type
pl: Typ gniazda

en: Slot deleted successfully
pl: Slot został pomyślnie usunięty

en: Slot inserted successfully
pl: Slot został pomyślnie włożony

en: Society
pl: Społeczeństwo

en: Society Rules
pl: Reguły społeczeństwa

en: Society Rules List
pl: Lista reguł społeczeństwa

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG & GIF files are allowed!.
pl: Przepraszamy, tylko pliki JPG, JPEG, PNG i GIF są dozwolone !.

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG ,BMP & GIF files are allowed!.
pl: Przepraszamy, pliki JPG, JPEG, PNG, BMP i GIF są dozwolone !.

en: Source
pl: Źródło

en: Square Feet
pl: Kwadratowe stopy

en: Square Meter
pl: Metr kwadratowy

en: Staff Category
pl: Kategoria personelu

en: Staff Category Name
pl: Nazwa kategorii personelu

en: Staff Checkin
pl: Personel Checkin

en: Staff Checkin List
pl: Lista kontrolna pracowników

en: Staff Management
pl: Zarządzanie personelem

en: Staff Member
pl: Obsługa

en: Staff Member Access Right
pl: Prawo dostępu członka personelu

en: Staff Member List
pl: Lista członków personelu

en: Staff Role
pl: Rola personelu

en: Staff-Member
pl: Obsługa

en: Start Date
pl: Data rozpoczęcia

en: Start Time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Starting Year
pl: Rok rozpoczęcia

en: State
pl: Stan

en: Subject
pl: Przedmiot

en: Submit
pl: Zatwierdź

en: Submitted By
pl: Przesłane przez

en: Submitted Date
pl: Zaakceptowana Data

en: Subtotal :
pl: Podsuma:

en: Suggestion
pl: Sugestia

en: Swedish Krona
pl: Korona szwedzka

en: Swift Code
pl: Kod SWIFT

en: Swiss Franc
pl: Frank szwajcarski

en: TAX ID
pl: IDENTYFIKATOR PODATKOWY

en: Taiwan New Dollar
pl: Nowy dolar tajwański

en: Tax
pl: Podatek

en: Tax Amount
pl: Wysokość podatku

en: Tax Amount :
pl: Wysokość podatku :

en: Tax List
pl: Lista podatkowa

en: Tax Name
pl: Nazwa podatkowa

en: Tax Title
pl: Tytuł podatkowy

en: Tax deleted successfully
pl: Podatek został pomyślnie usunięty

en: Tax inserted successfully
pl: Podatek został wstawiony pomyślnie

en: Tax(%)
pl: Podatek(%)

en: Tenant
pl: Najemca

en: Tenant Family
pl: Rodzina najemców

en: Thai Baht
pl: Baht tajlandzki

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
pl: Wydaje się, że jest jakiś problem, spróbuj po pewnym czasie lub skontaktuj się z nami pod adresem sales@dasinfomeida.com

en: This Parking Slot Allready Assigned
pl: To gniazdo parkingowe przypisane do wszystkich

en: This Parking Slot Already Assigned
pl: To miejsce parkingowe już przydzielone

en: Time
pl: Czas

en: Title
pl: Tytuł

en: To
pl: Do

en: To (
pl: Do (

en: To Date
pl: Spotykać się z kimś

en: Total Amount
pl: Suma ogółem

en: Total Amount
pl: Suma ogółem

en: Total Charge
pl: Łączna opłata

en: Total Cost
pl: Całkowity koszt

en: Total Paid Amount :
pl: Całkowita płatna kwota:

en: Turkish Lira
pl: Lira turecka

en: Two Wheeler
pl: Dwukołowiec

en: Type
pl: Rodzaj

en: Types Name
pl: Typy Nazwa

en: U.S. Dollar
pl: Dolar

en: UNIT CATEGORY:
pl: KATEGORIA JEDNOSTEK:

en: Unallocated
pl: Nieprzydzielone

en: Unit
pl: Jednostka

en: Unit Category
pl: Kategoria jednostki

en: Unit Category Member
pl: Członek kategorii jednostki

en: Unit Category Name
pl: Nazwa kategorii jednostki

en: Unit Documents
pl: Dokumenty jednostkowe

en: Unit Member List
pl: Lista członków zespołu

en: Unit Members
pl: Członkowie zespołu

en: Unit Members
pl: Członkowie zespołu

en: Unit Name
pl: Nazwa jednostki

en: Unit Size
pl: Rozmiar jednostki

en: Unit name
pl: Nazwa jednostki

en: Unpaid
pl: Nie zapłacony

en: Update FAQ
pl: Zaktualizuj FAQ

en: Update Photo Gallery
pl: Zaktualizuj galerię zdjęć

en: Update Profile
pl: Zaktualizować profil

en: Update Rules
pl: Zaktualizuj zasady

en: Upload Cover Image
pl: Prześlij obraz okładki

en: Upload Document
pl: Prześlij dokument

en: Upload image
pl: Załaduj obrazek

en: Upload image.
pl: Załaduj obrazek.

en: User Email
pl: E-mail użytkownika

en: User List
pl: Lista użytkowników

en: User Name
pl: Nazwa Użytkownika

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: User Type
pl: Typ użytkownika

en: Username
pl: Nazwa Użytkownika

en: Username Or Emailid Already Exist.
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mailowy już istnieje.

en: VEHICLE NUMBER
pl: NUMER POJAZDU

en: VISIT DATE:
pl: DATA WIZYTY:

en: VISIT TIME:
pl: CZAS WIZYTY:

en: Valid Date
pl: Ważna data

en: Valid Date:
pl: Ważna data:

en: Vehicle
pl: Pojazd

en: Vehicle Model
pl: model maszyny

en: Vehicle Number
pl: Numer pojazdu

en: Vehicle Type
pl: Typ pojazdu

en: Vendor Name
pl: Nazwa dostawcy

en: View
pl: Widok

en: View Detail
pl: Pokaż szczegóły

en: View Details
pl: Pokaż szczegóły

en: View Document
pl: Wyświetl dokument

en: View FAQ
pl: Zobacz często zadawane pytania

en: View Invoice
pl: Widok faktury

en: View Member
pl: Wyświetl członka

en: View Member History
pl: Wyświetl historię członków

en: View Message
pl: Wyświetl wiadomośc

en: View Photo Gallery
pl: Wyświetl galerię zdjęć

en: View Rules
pl: Zobacz zasady

en: View Unit
pl: Wyświetl jednostkę

en: View User
pl: Wyświetl użytkownika

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Visibility For
pl: Widoczność dla

en: Visible For
pl: Widoczny dla

en: Visit Date
pl: Data wizyty

en: Visit Time
pl: Czas odwiedzin

en: Visitor Checkin List
pl: Lista kontrolna odwiedzających

en: Visitor Manage
pl: Zarządzanie odwiedzającymi

en: Visitor Management
pl: Zarządzanie odwiedzającymi

en: Visitor Name
pl: Nazwa gościa

en: Visitor Name-ID Number-Vehicle Number
pl: Nazwa gościa - numer identyfikacyjny - numer pojazdu

en: Visitor Request
pl: Żądanie gościa

en: Visitor Request Approved Successfully
pl: Prośba gościa została pomyślnie zatwierdzona

en: Visitor Request List
pl: Lista żądań odwiedzających

en: Visitor Request Template
pl: Szablon zapytania użytkownika

en: Visitor Request inserted successfully
pl: Prośba gościa została wstawiona pomyślnie

en: Year
pl: Rok

en: Yearly
pl: Rocznie

en: Yes
pl: tak

en: You can use following variables in the email template:
pl: Możesz użyć następujących zmiennych w szablonie wiadomości e-mail:

en: You have entered value already exists. Please enter some other value.
pl: Podana wartość już istnieje. Proszę podać inną wartość.

en: Zip Code
pl: Kod pocztowy

en: accountant
pl: księgowa

en: category Name
pl: Nazwa Kategorii

en: charge Per
pl: opłata za

en: committee_member
pl: członek Komisji

en: discount amount can not greater than total amount
pl: kwota rabatu nie może przekroczyć kwoty całkowitej

en: gate_name
pl: nazwa_firmy

en: gatekeeper
pl: portier

en: header
pl: nagłówek

en: maintance
pl: utrzymanie

en: member
pl: członek

en: save
pl: zapisać

en: square meter
pl: metr kwadratowy

en: staff_member
pl: obsługa

en: title
pl: tytuł

en: vehicle
pl: pojazd
